Milujete dráždění svého klitorisu a zároveň dáváte přednost moderním technologiím a nekonečným možnostem? Pak je tento kousek to pravé pro vás. Už od prvního pohledu se jedná o luxusní kousek.

Krabička je přímo stvořená k tomu, aby svým obsahem činila radost. Po jejím otevření se vám totiž ukážou nové světy. Tady si někdo u firmy Satisfyer dal opravdu záležet. Nádherná barva, tvar a úžasně jemný materiál pouze podtrhují jedinečnost tohoto stimulátoru. Lehce se přizpůsobí i vám.

Jak se ovládá

Ovládání je velice jednoduché pomocí tří jednoduchých tlačítek (v krabičce je přiložený návod, který sice není v ČJ, ale má názorné obrázky, díky kterým ovládání pochopíte raz dva).

Díky nim si můžete nastavit tři možnosti dráždění a to vibrace (máte na výběr z 10 různých programů různé intenzity i rytmů od příjemných jemných až po intenzivnější, přesto dost příjemných, a to nemám silné programy moc ráda) a podtlakové sání nebo jejich kombinaci.

Nebojte, to není všechno.

Ovládání přes appku

Vaše možnosti jsou takřka nekonečné. Stačí si nainstalovat aplikaci. Aplikace (tady si to od ženy převezmu já) Appku můžete mít jak pro Android tak i iOS a je dokonce i v češtině.

Je možné jí používat bez přihlášení nebo si udělat účet (některé věci jsou logicky jen pro přihlášené uživatele). U vytváření účtu bych se zastavil. Opravdu mi nepřijde nutné v hesle, které má mít 8-24 znaků vyžadovat speciální znak.

Je to zbytečně restriktivní a beztak by stačilo jen mít trošku delší heslo a nemusí být hned uživatel nucen do takových věcí, aby používal znaky, které by normálně do hesla nenacpal. Aspoň, že když máte telefon s čtečkou otisků prstů, přihlášení můžete poté klidně přepnout na biometriku a hned je to snazší.

V aplikaci je hodně možností.

Zjistěte kolik stojí Curvy 1 od Satisfyeru
ZJISTIT CENU

Regulace vibrací i sání

Ať už klasické ovládání sání a vibrací, kdy je možné regulovat vibrace i sání každé zvlášť či dohromady (když přidáváte, přidává se u obého nebo můžete ovládání rozdělit a dát si třeba slabší sání a silnější vibrace).

A pak využít různé předpřipravené programy, ovládání pomocí hudby nebo mikrofonem (kdy tento kousek vibruje podle hlasitosti a rytmu)… nebo si nějaký program připravit podle sebe.

Aplikace se při pokusu o ukončení zeptá, zda chcete program pojmenovat a uložit. To mi přijde docela zajímavé. Můžete tedy sestavit vlastní program, který vám přivodí orgasmus během maximálně půl minuty a ten používat pořád. Je dokonce možné využívat ovládání na dálku, což zní jako super možnost, ale má to své mouchy.

Za prvé je nutné, aby oba uživatelé měli účet, nainstalovanou appku, “spřátelili se”. A za druhé je potřeba si nejprve zavolat. Je to trošku schované, po pravdě jsem po cca 10 minutách pátrání, jak ovládat partnerčinu hračku, hledání vzdal a otázal se Googlu.

Videohovor či normální hovor probíhá přes samotnou aplikaci a v rámci něho je možné požádat o přidělení ovládání hračky.

Není bohužel možné využít programy, které má majitelka uložené, ale jen ovládáte oba motorky zvlášť či dohromady. To je velká škoda. Při vybalování hračky mě právě tato možnost napadla – ona si sestaví svůj program a pak při hovoru jej jen využijí.

Co Womanizéry a jiné hračky? Aly s Petrem vám to řeknou v podcastu:

Stabilita aplikace

Appka nám ani jednou při hraní nespadla, nechovala se divně a tak. Odezva je téměř okamžitá, hovor probíhá pěkně…jen jedna výtka směřuje k tomu, že když zase zapnete appku, je nutné znovu spárovat hračku. Je to pár vteřin, ale vidím to jako vadu, opakovaně přidávat hračku.

Ale to může vyřešit nějaká budoucí aktualizace. Celkově tedy za aplikaci a její použití bych dal tak 80%.

Po tom všem je jen třešničkou na dortu to, že je tento stimulátor vodotěsný, což usnadňuje jeho čištění a je nabíjen přes USB, které je “magnetické” a nemusíte tedy hledat žádnou dírku na zasunutí konektoru.

Pokud si rádi hrajete a neradi se omezujete ve svých možnostech, je tento jedinečný stimulátor to pravé pro vás.

Klady

Zápory

Luxusní balení i provedení Složitější vzdálené ovládání
Možnost ovládání a nastavování vlastních programů pomocí aplikace
Vodotěsnost
Nabíjení pomocí USB
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: