Většina z nás, když si kupujeme novou hračku a není naše první, důsledně zvažujeme požadovaná kritéria a mezi nimi pochopitelně i cenu. Asi každá chceme to nejlepší za co nejvýhodnější peníz. Ne vždy tuhle možnost ale dostaneme a musíme se někde uskromnit.

Takovým kompromisem je i SATISFYER PRO 3 Vibration. Není tak drahý jako Womanizer, ale s velice podobnými funkcemi. Není to první hračka, kterou jsem od dané firmy vyzkoušela. Vždycky ale nastal nějaký problém. Nevím, jestli se jedná o mojí osobní smůlu s danou značkou, nebo je to chyba produktu.

Luxusní vzhled

Jak jsem už vzpomněla, jedná se o produkt podobný Womanizeru s rozdílem asi poloviční ceny. Tahle novinka je tvořena ABS plastem a silikonem. Celá hračka je v černě-zlatém provedení a díky sametovému efektu působí velice elegantně.

Jedná se o jakousi kombinaci vibrační hlavice a Womanizeru. Proto tu nenajdeme klasický zobáček, který se přiloží k poštěváčku, ale na nejhrubší straně hračky se nalézá otvor, ze kterého vychází pulzy. Hlava je měkká a na tomhle modelu není odnímatelná.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Jednoduché ovládání

Na těle hračky najdeme 3 tlačítka. Jedno slouží na zapínání a vypínaní vibrací, druhé na zapínání podtlaku a zvyšování intenzity a poslední tlačítko sloužilo na snižování intenzity podtlaku.

Tyto funkce jsou umožněné dvěma motory ukrytými v těle téhle hračky. Je to 10 úrovní intenzit, 11 pulzačních a 10 vibračních módů. Hračka je voděodolná. To je podpořeno i nabíjením pomocí magnetické nabíječky.

Přivedl Aly womanizér k vyvrcholení za pár minut? A co Petr? Více v:

Rozměry

  • Délka: 14 cm
  • Šířka hlavy: 4 cm
  • Velikost otvoru: 16 cm

Plavej, plavej,…

Tenhle typ produktu mě velice zaujal. Je to něco jiné než klasika a taky jsem byla zvědavá, jestli se tu potkám se stejnými problémy jako u předešlého produktu, který jsem už vlastnila.

Hračka se dobře drží a i ovládání při jejím použití je pohodlné a jednoduché. Osobně raději používám podtlak. Na dosažení orgasmu je to přesně to, co potřebuji. Zapnutý ještě i vibrační mód mi přijde trochu rušivý.

I pro předehru

Zajímavé je ale použití vibrací v rámci předehry. V celém procesu mi ale překáží velikost samotné hlavice. Díky její šířce nedosáhnu orgasmus při vibracích a u podtlaku je také někdy problém hlavici umístit tak, aby správně fungovala. Celé je to trochu nekomfortní.

Zjistěte kolik stojí SATISFYER PRO 3 Vibration
ZJISTIT CENU

Jednou z mých hlavních kritérií při výběru hračky je voděodolnost. Tuhle část vždy vyzkouším velice důkladně, jelikož už jsem pár hraček utopila. Protože se mi podařilo zlikvidovat už jeden voděodolný Satisfyer, byla jsem velice zvědavá na tuhle stránku věci. No, nevím.

Hračku jsem namočila a pořád funguje, ale začala při některých programech podtlaku chrastit způsobem, u kterého jsem si jistá, že jsem ho předtím neslyšela. Satisfyer jsem proto zkoušela déle, než bylo nezbytné, ale chtěla jsem vědět, jestli vydrží. Zatím pořád funguje. Je sice hlučnější, ale jinak žádná změna. Uvidíme dále.

Závěrem možná jen tolik, že hračka všechna očekávání splnila. Zdá se mi to dobrý kompromis ceny a kvality. Určitě se s ní v blízké době nerozloučím.

Klady

Zápory

Výkon Velikost hlavy
Efektivita Nejistá voděodolnost
Vzhled
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: