Erotická hračka Satisfyer Pro 2 NEXT GENERATION je nová verze velice oblíbeného ženského stimulátoru na klitoris.

Balení hračky

Samotné balení hračky neurazí ani nenadchne. Klasická krabička, uvnitř které najdete stimulátor a nabíječku. Opět postrádám nějaký obal na uchování hračky. Rose gold barva hračky spolu s bílým zobáčkem vypadá moc hezky a ženskému oku jistě lahodí:)

Samotné tělo hračky je vyrobeno z tvrdého plastu, svým tvarem krásně padne do ruky. Ale osobně mám však radši na dotek příjemnější a „měkčí“ materiál u erotických pomůcek. Samotný zobáček je poté vyroben z lékařského silikonu a jde jednoduše sejmout. Je však potřeba myslet na to, že v případě použití lubrikantu je nutno volit ty, které jsou na vodní bázi.

Drtí Womanizéry jiné pomůcky? Aly s Petrem v 14. podcastu:

Jako velké plus vidím dobíjení. Samotná výdrž baterie je opravdu dlouhá a navíc k dobíjení slouží magnetická nabíječka, takže odpadá pro mne někdy krkolomné otevírání portu na zasunutí USB kabelu. Zde jen přiložíte nabíječku k dolní části hračky, kde vidíte dvě malé tečky a magnetem se krásně a jednoduše spojí.

Video z rozbalování:

Ovládání hračky

Z ovládání hračky slouží 3 tlačítka. Spodní slouží při delším stisku k zapnutí a vypnutí vibrací celé hračky. Následující dvě tlačítka slouží k regulaci tlakových vln, navíc horní tlačítko opět při delší stisku slouží k samotnému zapnutí tlakových vln.

Lze tedy využívat pouze vibrace, tlakové vlny nebo spolu dohromady. Princip fungování Satisfyeru je založen na principu tlakových impulsů, jejíž výsledkem je jemné sání klitorisu a díky podtlaku jej navíc ještě dráždí. Výrobce také spolu s užitím pomůcky slibuje bezdotykovou stimulaci, díky které je možné hračku požívat v kratších časových úsecích a docílit tak mnohonásobného orgasmu.

Zjistěte kolik stojí Satisfyer 2 Vibro
ZJISTIT CENU

Po zapnutí je hračka poměrně hlasitá, ovšem ve chvíli, kdy ji přiložíte ke klitorisu, hlasitost mírně ustoupí. Celkově můžete vyzkoušet až 11 stupňů podtlakových vln.

Celkové hodnocení

Další velké plus vidím voděodolnosti hračky, můžete si tak zpříjemnit i chvíle strávené při relaxaci ve vaně. Navíc ve vodě jsou impulzy daleko intenzivnější a prožitek je tak daleko větší…:)

Samotné použití hračky je velice příjemné, ovšem pokud jsem zapnula jen vibrace, spíše jsem je cítila na ruce než ve svém klíně:), ale v kombinaci s podtlakovými vlnami se orgasmus dostavil co nevidět. Navíc každou ženu jistě potěší, že je opravdu možné docílit několika intenzivních orgasmů za sebou.

Sama za sebe hodnotím hračku jako cenově dostupnou, která má co nabídnout a dokáže potěšit každou ženu. Z počátku jsem byla trochu skeptická, protože už podobné hračky doma mám, ale Satisfyer mne mile překvapil a určitě ho doporučuji🙂

Klady

Zápory

Cenově dostupný Materiál těla hračky
Využití tlakových vln Vyšší hlasitost po zapnutí
Voděodolnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshopp.cz Sexshop.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: