Jako první přinášíme recenzi vibrační hračky We-Vibe Touch. První výrobek od této firmy udělal takřka díru do světa – viz naše recenze We-Vibe 2.

Pro velký úspěch firma představila 3 nové erotické pomůcky – Tango, Salsa a Touch. Poslední zmiňovaný se dostal nám do rukou a tady je naše recenze.

We-vibe vibrátor Touch na klitoris – rozbalování

Touch je malý vibrátor z lékařského silikonu, který je k dostání v 3 barevných variacích. Měl jsem k dispozici „rubínovou“ variantu. Tvarem mi nepřipomíná nic běžného, podle fotografií si uděláte jistě obrázek sami.

Vejde se pěkně do ruky a za obliny se dobře drží. Ve spodní části vibrátoru je bílý kroužek s ovládacím tlačítkem s 2 kovovými body. Ty slouží k přiložení magnetické nabíječky, která je velmi podobná té od Fun Factory – Click n charge.

Před prvním použitím jsem musel nabít baterii – stačilo 90 minut a bylo hotovo. Na jedno nabití vydržel vibrovat na nejsilnější program cca 2 hodiny. Vibrátor se ovládá jediným tlačítkem. Po stisknutí se vibrace začnou nejdříve stupňovat (4 různé intenzity vibrací), poté přijdou na řadu pulzní programy.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Konkrétně:

  • střídavé vibrace,
  • vlny,
  • rychlejší pulzy,
  • vibrace nazvané CHA-CHA (výraznější pulsy).

Nový „vívajb“ se dodává v pěkné bílé krabičce, ve které si pohodlně „hoví“. V balení nechybí jak nabíječka, tak kruhový nástavec, díky kterému se nabíjení řeší „kontaktem“ kovových bodů. Nabíječka má stejnou koncovku jako původní WeVibe, takže jestli ji máte, tak s nástavcem můžete nabíjet i Touch.

V balení nechybí i luxusní saténový sáček, do kterého můžete ukrýt vibrátor po hraní. Stejný byl dodáván i k původnímu „vívajbu“. Samozřejmě nechybí i manuál v několika jazycích. Naštěstí ovládání vibrátoru je tak jednoduché (jedno tlačítko) že návod vlastně nepotřebujete.

Zjistěte kolik stojí vibrátor na klitoris We-Vibe Touch
ZJISTIT CENU

Pár čísel:

  • délka 10 centimetrů,
  • průměr 3-4,4 centimetrů,
  • 90 gramů.

Na to jak je Touch (neboli „dotek“) malý, tak vibrace jsou velmi silné – viz naše video. Vibrátor si krouží po podložce. Takovou sílu nemají ani mnohem větší vibrátory. Velkou výhodou tohoto je jeho zaoblený tvar, který končí špičkou. S trochou šikovnosti můžete špičkou dráždit klitoris, či jemně zajíždět do vagíny, nebo kroužit kolem bradavek. Nebude dlouho trvat a vaše aktivita bude mít plody v podobě vzrušených vzdechů.

Materiál je tužší, ale snese trochu ohýbání. Stejně jako první We-Vibe i Touch je trochu „pracholapka“. Proto ho před každým použitím řádně omyjte – jen se nebojte ho dát pořádně pod proud vody. Je totiž 100% vodotěsný. Na povrchu hračky se lehce „lepí“ nečistoty, takže omytím žádnou škodu neuděláte. Kvůli prvotřídnímu materiálu (100% lékařský silikon) požívejte jen lubrikanty na vodní bázi.

Vibrování v kalhotkách – hodnocení

Vibrátor nemusíte použít jen pro „vnitřní použití“. Skvěle se mi osvědčil i při erotické masáži. Partnerka si užívala mé jemné dotyky na její šíji. A to netušila, že mi pomůže i nový „vrnivý“ kamarád. Vibrace jsem nastavil na nejslabší intenzitu, aby se nelekla.

Lehce jsem jím začal kroužit po šíji a zádech a slečna kvitovala jemným prohýbáním těla. Kroužení podél páteře odměnila několika jemnými vzdechy.

Použití vibrátoru We-Vibe Touch je velmi široké. Máte ještě nějaké nápady na hraní s ním?

Klady

Zápory

Vícero použití Nutnost často omývat (na silikonový obal se lehce přichytávají nečistoty)
Silné vibrace
Lékařský silikon
Vodotěsnost
Ideální hlavička pro klitoris
Magnetické nabíjení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: