Při pohledu na tento vibrátor jsem si řekla, že ho musím vyzkoušet. Už od pohledu vypadá zajímavě a když jsem si přečetla vše co umí, bylo to jasné rozhodnutí. Gabriel má výstupek na dráždění klitorisu a na hlavičce vibrátoru se nachází kartáčky pro stimulování G bodu.

Elegantní vzhled mu nechybí!

Vibrátor je příjemný na dotek a působí na pohled velmi elegantně. Na konci vibrátoru nalezneme zlaté očko, za které se dá vibrátor krásně chytnout. Ovládání je jednoduché, jedno tlačítko slouží k zapnutí a rychlostem masáži . +,- přidává nebo ubírá vibrace, Gabriel má 3 rychlosti masáže a 10 režimů vibrací.

Balení vibrátoru

Vibrátor mi přišel v bílé krabičce, uvnitř byla příručka a nabíjecí kabel. Nabíjí se přes USB kabel a má vestavěnou baterii. Je vyroben z celosilikonového povrchu, takže je velmi příjemný na dotek a celková délka vibrátoru je 21 centimetrů. Nevibruje, ale masíruje.

Hlava Gabriela nám bude pouze masírovat G bod současně s kartáčky a vibrovat bude výstupek na klitoris. Kartáčky jsou trošku horší pro údržbu, ale zas nic strašného to není, protože vibrátor má základní vodotěsnost a tak ho můžeme omýt.

Zjistěte kolik stojí Vibrátor Gabriel
ZJISTIT CENU

VIDEO rozbalení v redakci:

Úkol od Pána zněl jasně, použij ho sama a vydrž to 15 minut

Při použití Gabriela jsem měla problém jen s kartáčky, který po chvíli zmizel, ale věřím tomu, že ne všichni tento problém mít budou, protože jsem citlivější na některé věci.

Nevěděla jsem, co od Gabriela čekat, po zapnutí mi přišel trochu hlučnější, ale mé tělo ho pak utlumilo, takže ho řadím mezi ty tišší vibrátory. Po chvilce jsem našla program a vibrace co mi vyhovují, bylo to 15 minut plných orgasmů.

Jediné co bych na závěr mohla vytknout jsou kartáčky s kterými mám problém pouze já a to jen chvilku. Jinak Gabriel je přesně dle mého gusta jak na míru dělaný.

Klady

Zápory

Manipulace Kartáčky
Ovládání
Je tichý
Masáž bodu G
Vzhled
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: