Už je konec nevzhledným vibrátorům, které raději schováváte do šuplíků, aby nebyly vidět. Teď jsou na řadě designové skvosty, které samozřejmě plní svojí hlavní funkci – umožnit prožívat chvíle plné rozkoše a mnoha orgasmů.

Luxusní vibrátor nejenom na klitoris Delight od Fun Factory

A takovou pomůckou je přesně Delight od Fun Factory. Když mluvím o designovém skvostu, tak tím jen tak neplácám do větru. Delight v roce 2008 vyhrál soutěž Red Dot Award. V nadcházejícím roce vyhrála tato erotická pomůcka prestižní designovou soutěž DESIGNPREIS.

Pro vaši představu jsem změřila vibrační pomůcku Delight a na délku má 15 cm. Průměr jednotlivých částí se pohybuje od 2,2 cm do 3,2 cm. Svým tvarem připomíná mořského koníka. Tento fakt podtrhuje hlavně esovitý tvar vibrátoru a také „hlavička“, která slouží jako úchyt pro perfektní nadvládu nad hračkou. Díky tomuto zakončení se s Delightem dobře manipuluje. V této hlavičce se nachází i ovládání vibrací, které známe z ostatních vibrátorů Fun Factory. O ovládání vibrátoru se dozvíte dále v recenzi. Takže teď zpět k samotnému zpracování této netradiční erotické hračky do postele.

Hlavička s ovládáním (stejně jako jeho tělo) je vyrobena z tvrdého lesklého plastu, který působí velmi bytelným dojmem. Naopak druhý konec (dal by se připodobnit k ocásku koníka) je vyroben z lékařského silikonu. Ten je na omak příjemný, ale zároveň tužší, takže zabezpečí intenzivní pronikání do vašeho lůna.

Ovládání Fun Factory Delight vibrátoru je opravdu jednoduché. Jedná se o pouhopouhá dvě tlačítka +/-, díky kterým můžete vibrátor zapnout, korigovat sílu vibrací, či vibrátor vypnout. Tyto tlačítka jsou podsvícená, takže ani v černočerné tmě, či pod peřinou jsem neměla problém ovládat intenzitu vibrací.

Zjistěte kolik stojí ženský vibrátor Delight
ZJISTIT CENU

Potěšilo mě, že jde o voděodolný vibrátor – můžu si tedy užívat ve sprše. Ale na dlouhodobé ponory do vody (vana, bazén apod.) rozhodně není. Což je rozhodně škoda, protože na trhu je málo kvalitních vibrátorů, které by byly 100% vodotěsné.

Co nás nejvíce zaujalo na jeho tvaru?

Čím je také Delight zajímavý? Je zaměřen na stimulaci stydké oblasti vašeho rozkroku, vnitřní části vagíny a současně bodu G. Vibrátor se nezavádí celý, ale pouze jeho zahnutá silikonová část. Nesetkala jsem se s moc výrobky, které by se soustředily na tyto citlivé oblasti ženského těla. Dost mě potěšil malý výstupek na silikonovém konci vibrátoru, který přesně pasoval mezi mé stydké pysky a vrněl si na mém klitorisu. Což se samozřejmě neobešlo bez záchvěvů rozkoše.

Píšu o kdečem, ale na to nejdůležitější jsem zapomněla – vibrace! Delight má nejsilnější vibrační motorek ze všech pomůcek od Fun Factory. A je to opravdu cítit. Na výběr máte 8 stupňů vibrací a jako přídavek také 3 pulzační programy. Takže na své si přijde opravdu každá vagínka.

A jak je na tom vlastně napájení samotného vibrátoru? Pokud se bojíte, že budete muset každou chvíli kupovat nové tužkové baterie, tak se obáváte zbytečně. Delight pracuje s nejnovější technikou, takže zabudovaný akumulátor je samozřejmostí.

Nabíjení funguje pomocí magnetické technologie Click ‚N‘ Charge. Stačí nabíjecí kontakty přiložit na dvě kovová kolečka na těle vibrátoru a nabíjení začne. Nemusíte tedy žádný konektor nikam zasouvat, pouze stačí kontakty k sobě přiložit. Jak jednoduché. Jedinou nevýhodou je, že nabíječka není součástí balení (je nutné si ji přikoupit za 140 Kč). Nabíjení vibrátoru na plnou kapacitu akumulátorů trvá pouhé 4 hodiny. Poté je znovu připraven vám plnit vaše nemravné chutě a myšlenky.

Jak dlouho vlastně vydrží FF Delight odvádět svou práci? Při mém testování vydržel 3-4 hodiny vrnět. Na nejsilnější vibrační stupeň se výdrž vibrátoru samozřejmě snížila, a to na 2,5 hodiny plné intenzivních prožitků a orgasmů).

Celé balení Delight působí velmi luxusně a rozhodně bych se za něj nestyděla, kdybych ho zapomněla ležet někde na poličce a přišla návštěva. Sametový pelíšek pro Delight můžete uložit kamkoliv, ale pokud možno blízko postele, abyste v případě chutě si pohrát to neměla daleko.

Klady

Zápory

Silné vibrace Vyšší cena
Originální tvar, co se dobře drží
Obal pomůcky
Prémiový silikon a ABS plast
Kvalitní provedení
Oceňovaný design
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU Další inspirace
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Je to opravdu úžasná hračka 😀 Vydržím si s ním hrát do vybití. Využíváme ho i při hrátkách s přítelem a musím říct, že se sním dost vyřádíme 😉 super i pro dráždění mužů.

Souhlasíme, je to krásný kousek 🙂 sice starší, ale pořád skvělý!

Spolupracujeme: