Po delší době jsem dostala od přítele novou „hračku na hraní“. A jelikož jsem už delší dobou redaktorkou tohoto sexuálního magazínu, tak jsem hned po prvním pohledu věděla, o jakou hračku se jedná – We-vibe.

Vím, že před půl rokem to byl světový hit. Krátké mrknutí na krabici mi stačilo – dokonce druhá generace vívajbu – takže i pulzační programy – no to se mám na co těšit. Přítel byl samozřejmě nedočkavý, takže vyzkoušení naší nové (společné) hračky bylo nasnadě.

Partnerský We-Vibe vibrátor

Malý, fialový, pěkný – tak jako žena popíšu We-Vibe. Chlapi by spíše řekli, že má dva motorky, silný vibrace a je vodotěsný. Jako ženě mě ale spíše zajímá vzhled, než jeho vnitřnosti – proto mám ráda designové hračky typu Fun Factory, či Lelo.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Pár parametrů o partnerském vibrátoru:

  • 100 % lékařský silikon
  • 9 pulzačních programů
  • 2 vibrační motorky
  • zabudovaný akumulátor
  • 2 hodiny výdrž

Zpět ale k „vívajbu“. Je to malý silikonový vibrátor, který má šikovný tvar písmene C. Jedna část se zasune dovnitř (každý jistě pochopí kam) a druhá kouká venku a stimuluje klitoris. Zní to dobře slečny že? To ale není všechno – možná jste se divili, proč jsem výše v článku napsala, že se jedná o „společnou“ hračku.

We-Vibe lze totiž používat v páru – v mušličce totiž nezabírá tolik místa (jak by se dalo na vibrátor čekat), takže do erotické hry se může zapojit i ten váš se svým nástrojem – a věřte mi, že dvojitý útok – vibrace a zásuny až nadoraz mého přítele – to je něco!

Zjistěte kolik stojí partnerský vibrátor We Vibe 2
ZJISTIT CENU

Po přečtení minulých odstavců si asi říkáte, že jsem přehnaně nadšená, přestože je to malé, silně vibrační a hezké? Nic není přeci dokonalé, takže kde je ten problém?

18+ fotky z testování (8 snímků)

18+ brána - Lascivní prémium

Vibrátor pro ženy, který si užijete i v páru

Když se dostal Wevibe poprvé do prodeje, tak jeho cena se pohybovala kolem 3 000 Kč – celkem dost na malý vibrátorek o velikosti 8,5 cm nemyslíte?

Naštěstí během minulého roku se cena postupně snižovala, takže We-vibe se dá sehnat v různých akcích za cenu 1 300 až 2 000 Kč.

A to už se dá utáhnout – proto bedlivě sledujte, kde nakupujete – proč byste taky kupovali předražené zboží že?

Brouzdala jsem po internetu, abych našla informace z dalších zdrojů, než jsem já sama. Narazila jsem, že některým ženám We-vibe nedrží tak jak má (mezi vějířky = stydkými pysky), ale že jim uhýbá a vyklouzává a dělá podobnou neplechu.

Tyto případy se udály jen u slečen, co měly nadměrně velké vějířky – s tím nejspíše páni konstruktéři nepočítali. Já osobně tento nešvar potvrdit nemůžu – mé „proprietky“ jsou malého pěkného vzrůstu.

„Wevajb“ v lascivním podcastu od Aly a Petra:

I na ven?

Se zajímavým využitím přišla kamarádka, která nedávno dostala We-vibe darem. Nahradila její oblíbené venušiny kuličky právě vívajbem – musela si však vzít přiléhavé elastické kalhotky, aby jí „WV“ neutíkal.

Co si pamatuju z jejího nadšeného vyprávění, tak od té doby nechala venušiny kuličky v šuplíku a chodí ven pouze s jejím novým vibrujícím „kamarádem„.

Aktualizace k 10. 3. 2014 – vydali jsme recenzi nové generace vibrátoru We-Vibe 4 – ano už je opravdu čtvrtá generace – druhou jsme testovali v roce 2011.

Klady

Zápory

Inovativní tvar Na povrch se chytá prach
Lékařský silikon
Jednoduché nabíjení
Voděodolnost
Pulzační programy
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: