Už před lety jsem viděla na internetu tehdy začínající párový vibrátor stejného typu. Protože jsem tehdy teprve postupně objevovala kouzla sexuality, neuměla jsem si představit, jaké to může být… a na tom se nic nezměnilo až do teď.

Takže při pohledu na Partner Toy Plus Remote mi bylo jasné, že je po letech konečně na čase odhalit tajemství párového vibrování.

Co skrývá krabička?

Výrobce Satisfyer není z těch, kteří by se snažili hračku zahalit do roucha luxusu a smyslné tajemnosti. Vibrátor i jeho balení je jednoduché a praktické. V krabičce objevíte kromě samotného vibrátoru také ovladač, který padne přesně do ruky a nabíjecí kabel. Samotný vibrátor je ve tvaru „U“ a je vyroben z hladkého silikonu, což zaručuje snadné čistění a udržení hygieny.

Co skrývá vibrátor?

Hlavní myšlenkou je spojit dráždění klitorisu, vnitřní vibrace a partnerský sex. Jedna část tedy dráždí klitoris, druhý konec je určený k dráždění obou partnerů uvnitř ženy. V obou těchto koncích je samostatný motorek, takže si můžete vychutnat libovolné kombinace programů.

  • Materiál: silikon
  • Počet motorů: 2
  • Počet programů: 10
  • Rozměr: 7 cm x 3 cm
  • Voděodolnost: krátké ponoření do vody
  • Nabíjení: USB kabel
Zjistěte kolik stojí Vibrátor Partner Toy Plus Remote
ZJISTIT CENU

Dva v jedné!

Po rozbalení přišlo krátké zaváhání – bude to fungovat? S ohledem na to, že k vibrátoru se má připojit ještě muž, je vibrátor větší, než by leckdo čekal. Tyhle obavy se však rychle rozplynuly. Sex s tímhle fialovým ďábíkem je nevšední a zajímavý, už jen tím, že se musíte vy trochu přizpůsobit jemu. Rozhodně s ním zažijete nový rozměr sexuálních prožitků.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Dominantní vibrátor

Co může být zklamáním, je způsob vibrací, který trochu přehluší samotný sex. Všechny tři složky – dráždění klitorisu, vnitřní vibrace a sex, se totiž navzájem nepodpoří, ale všechny vjemy se ztratí ve vibracích.

Výrobce slibuje, že vibrátor dráždí muže po celé délce penisu. Bohužel partnera tyto hrátky nenadchly. Vibrace vnímal jako nepříjemné a rušivé a cítil nedostatek prostoru pro pohyb. Vibrátor si tak několikrát sám pro sebe udělal místo… a to se opakovalo pravidelně pokaždé, co jsme se rozhodli tuto hračku vzít mezi nás (doslova).

Jít do trojky?

Pokud hledáte společné zpestření, může být vibrátor Partner Toy Plus Remote dobrou volbou. Vyhrajete si při zkoušení různých způsobů, jak mezi sebe tuto hračku zapojit, ať už při společném sexu nebo dráždění se navzájem jednotlivě.

Pro nás oba bylo překvapivě právě vzájemné dráždění se navzájem jednotlivě na různých částech těla. Fantazie zde vdechne život nejrůznějším způsobům, jak hračku zapojit a to je zábavné a vzrušující. Extaticky vibrující propojení nám tato hračka ovšem nepřinesla.

Klady

Zápory

Více možností využití - prostor pro fantazii a vzájemné překvapení Vibrace přehlušující ostatní vjemy
Hygienické provedení Pro muže při sexu nepříjemné
Možnost kombinování programů Větší rozměr
Velký výběr programů
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: