Motýlci patří mezi oblíbené erotické pomůcky především u žen. Svým tvarem je motýlek uzpůsobený ke stimulování intimních partií žen prostřednictvím vibrací.

Jak motýlek funguje

Motýlek je vibrační zařízení s možností zvolit si vibrace z několika stupňů. Je určen k dráždění klitorisu. Značná část motýlků obsahuje i vibrátor. Nedílnou součástí motýlka jsou různé výstupky na dráždění klitorisu. Napájení pomocí baterie a vybavení dálkovým ovládáním dává předpoklady stát se vítaným zpestřením sexuálního života.

Potřebuje žena muže k orgasmu? Podcast napoví:

Inspirace pro erotické hrátky

S touto pomůckou si ženy vyhrají i samostatně.

1) Domácí použití

Motýlka lze používat v domácích podmínkách. Pro milovnice klasiky přichází v úvahu pohodlná postel. Díky voděodolnému provedení si může žena užívat třeba i v horké vaně. Domácí pohoda, uvolněný večer, zasunout vibrátor z motýlka do pochvy, nechat ho roztáhnout křídla, zavřít oči a nechat se unášet na vlnách rozkoše.

Zjistěte kolik stojí vibrační motýl
ZJISTIT CENU

2) Výzva pro odvážné

Motýlek je výzvou pro ženy, které rády nosí na veřejnosti tajemství. Svými rozměry a formátem se motýlek vejde do kalhotek. Díky nenápadnému tichému provozu dobře poslouží na nudné pracovní schůzce, která pro ženu rázem získá jiný rozměr. Motýlek však dobře splní svůj úkol i při romantické večeři. Muž bude jistě nadšen, jak rychle je partnerka připravena na pohlavní styk.

3) Párové aktivity

Motýlek sice slouží ženám, ale dálkový ovladač v rukou muže nastolí opět rovnováhu. S ovladačem je muž ten, kdo rozhoduje o stupni vibrací. Může partnerku trápit oddalováním nebo na ní zkoumat různé intenzity vibrací a rozhodovat o tom, kdy je připravena k vyvrcholení. Také si může motýlkem usnadnit a urychlit práci, ale finále dokončit sám.

VIDEO z redakčního rozbalování

pomocí pout a provazů může být motýlek dobrým mučícím nástrojem (viz tresty) pro neposlušnou otrokyni. Po chvíli zručného zacházení bude muže prosit, aby nechal motýlka dokončit činnost.

S popruhy – drží na místě

Některé typy motýlků obsahují i popruhy pro připnutí v rozkroku ženy a nazývají se proto připínací motýlci. Připínacího motýlka si žena může navléknout obdobně jako kalhotky. Některé modely vibračních motýlků obsahují také menší umělý penis ke stimulaci klitorisu a bodu G.

Během partnerských hrátek zajisté oceníte vibrační motýlky na dálkové ovládání, pomocí kterých může muž svoji partnerku pěkně pozlobit. Motýlek je skvělou a roztomilou pomůckou pro obohacení sexuálního života.

Klady

Zápory

Pěkně sednou do kalhotek Nemají vždy veliký výkon
Vhodné i pro nošení v tajnosti na veřejnosti Je potřeba najít správný úhel
Varianty i s dálkovým ovládáním
Silikonové a další hypoalergenní materiály
Jak pro masturbaci, tak pro hrátky s partnerem
Realistické i scifi designové tvar
Některé ve variantě s kalhotkami

Spolupracujeme: