Malý intimní kamarád s vibračním srdíčkem, který dokáže potěšit snad každou klitorálně založenou ženu.

Co je to ten vibrační motýlek?

Je to skutečně motýlek. Malé dráždítko vyrobené z gelu, popřípadě silikonu opatřené malou vibrační patronkou. Díky popruhům jej lze oblékat jako kalhotky a tak se s ním volně pohybovat a zároveň se nechat dráždit motýlími tykadélky.

Motýlek je skvělým pomocníkem při sexu, kdy dráždí klitoris a zároveň přístup k vagínce zůstává naprosto volný. Nemusíte jej přidržovat ani nastavovat drží sám. Ale co si takhle užít s motýlkem sama?

Zjistěte kolik stojí vibrační motýl
ZJISTIT CENU

A proč si s ním i nevyjít ven?

Vzít si venušiny kuličky a vyrazit s nimi do města vám nepřijde nijak zvláštní.

A co si takhle ven vyjít s vibračním motýlkem ukrytým pod sukní? Láká vás ta představa? Bojíte se? Nebo je to pro vás něco nemístného? Máte strach, že bude slyšet?

VIDEO z rozbalování v naší redakci

Tehdy přichází na scénu dilema. Je vibrační motýlek hračkou jen na doma, nebo si ho máte vzít i ven? Nosit ho pod sukní po bytě, při úklidu, nebo při domácím cvičení kdy zatínáte svaly a motýlek vás přitom dráždí. Máte soukromí. Nikdo, kromě partnera (a když nechcete tak ani ten nemusí) na vašeho malého vibračního kamaráda nepřijde. Můžete si netajeně užívat intimních vibrací. Nemusíte se krotit. Prostě si to naplno užíváte.

Recenze vibrátorků do kalhotek

Ale adrenalin dokáže své a vy si užíváte…

Spoustu žen na tom láká právě to, že by na to mohl někdo přijít. Představa, že je to na nich vidět. Kdykoliv může být odhalena. Musí utajit své vzrušení a až dosáhnou vrcholu, okolí to nesmí vědět. Je to dobrodružství, které závisí jen na její pevné vůli. Je to prostě náročná hra s velmi uspokojivou odměnou.

Je to vlastně o možnosti přistižení. O vzrušení o vyzrazení. O troše exhibicionismu, o kterém se okolí nedoví.

Některé ženy odrazuje strach, že motýlek bude na veřejnosti slyšet. Ano pokud půjdete do galerie kde se ticho a místnostmi se rozlehne každé šoupnutí nohy, je lepší nechat motýlka doma. Ale v běžném venkovním ruchu není nic slyšet (mám to osobně ozkoušené). Alternativou k motýlku může být vibrační vajíčko na dálkové ovládání. Jedno jsme testovavali, viz vajíčko na dálkové ovládání.

Takže i na ven, nebo jen na doma?

A kdo říká, že nemůžete oboje? 😉

Klady

Zápory

Pěkně sednou do kalhotek Nemají vždy veliký výkon
Vhodné i pro nošení v tajnosti na veřejnosti Je potřeba najít správný úhel
Varianty i s dálkovým ovládáním
Silikonové a další hypoalergenní materiály
Jak pro masturbaci, tak pro hrátky s partnerem
Realistické i scifi designové tvar
Některé ve variantě s kalhotkami
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Já myslím, že i v té galerii by se klidně mohl motýlek mít:-) Stejně každý nepozná, co to bzučí a dá se na to různě vymluvit:-) Poznají to jen Ti chytřejší, co se vyznají v erotických hračkách a Těm to bude zase jedno,když jsou vyznavači takových hrátek:-) Tady je taky pěkný motýlek: http://www.ruzovyslon.cz/motylek-vibracni-s-penisem-bezdratovy/ 🙂

Spolupracujeme: