Pánové také se vám stalo, že když jste po sexu došli na záchod, začal vás vnitřek penisu pálit? Jestli ano, tak vás může „potěšit“, že nejste sami.

Pálení penisu po sexu – častý problém

Nakonec jsem dopátral, že močová trubice penisu je po výstřiku semene přecitlivělá a když ní projde koncentrovaná moč (nenaředěná větším množstvím vody), dojde k podráždění, ergo k pálení.

Tenhle neduh mě trápil několik let, než jsem odpozoroval následující: vždy když jsem během dne málo pil (a nedodržoval pitný režim), nastalo pálení (jako kdybych „chcal“ vroucí olej). Zkusil jsem více pít a ejhle – ač jsem si po sexu došel na malou, nic se nestalo.

Takže jak k pálení penisu po sexu dochází už víme. Dokonce i jak tomu předcházet.

Jak si ulevit od pálení močové trubice penisu?

Jenže co když už nás to „chytlo“ a vy nevíte jak si ulevit, abyste se zbavili tak ostré bolesti v nejcitlivějším místě na vašem těle?

Jsou dvě možnosti. Buď to přetrpíme (trvá to většinou 10-20 minut), nebo si dáme horkou sprchu.

Nedá se říci, že by to méně pálilo, ale tělo se soustředí na něco sprchu, takže pálení penisu tolik nevnímáme. Ale bohužel i po delší sprše budou dozvuky pálení ještě nějakou otravovat vaši mysl – osobně jsem nebyl ani schopný nad něčím přemýšlet. Je to solidní peklo, které bych nepřál ani mému nepříteli. Natož sobě – tyhle problémy vás rozhodně naučí pořádně dodržovat pitný režim, protože to v žádném myslitelném případu nechcete opakovat.

Případně lékař poradí

Pokud vás v penisu pálí, ač jste nebyli na záchodě, něco není v pořádku. Tady rozhodně bych se neostýchal a vyrazil směr na urologii (tam vám pomohou s mnoha mužskými intimními problémy).

Nebo to můžete zkusit i na andrologii (to je obdoba gynekologa, ale jen a jen pro muže). Také by se totiž mohlo stát, že po návštěvě lékaře, byste museli všechny své milenky a přítelkyně informovat, že jste chytli to a to a mají se nechat překontrolovat…

Nezáviděníhodná situace.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Díky za radu, opravdu je to tak a pomáhá víc pít!

Není vůbec zač 🙂 Holt jsem na to musel přijít až po letech otravného pálení…

Díky! 🙂

Není zač – je to nepříjemná situace – naštěstí oproti jiným má jednoduché řešení 🙂

Spolupracujeme: