Jak na anální sex, aneb jak roztáhnout prdelku – NÁVOD

dámský zadeček se stuhou Jestli vás láká zakázané ovoce, či věci, které jsou tabu, tak anální sex je pro vás jako stvořený. Širokou společností bývá tato praktika odsuzována a odstrkována na „sexuální periferii“, kde zásun do prdelky provádějí jen gayové. Nejvtipnější na tom je to, že lidí odsuzují něco, co nikdy nevyzkoušeli – v Čechách se s podobným pokrytectvím setkám celkem často – škoda.

Průvodce pro roztahování prdelky:

Nechme zbytečných slov a zaměřme se na obsah nadpisu článku – jak roztáhnout prdelku.

Než s tím vůbec začnete, tak si musíte uvědomit, že zadeček / análek není vůbec přizpůsoben k pronikání penisu, či hraček. Anus se vám svými svaly doslova brání – nejspíše si to nepřeje. Musíte tedy tento odpor překonat (pomalu!) a uvolnit zadeček.

Uvolnit zadeček lze v jediném případě – když i zbylé tělo je uvolněné. Na tomto bodu mnoho párů vyhořelo, protože se nedokázalo uvolnit a zadeček byl stažený a neprostupný. Pokud vaše partnerka má odpor k této praktice, nebo z jakéhokoliv důvodu ji nechce zkoušet, tak ji rozhodně nenuťte. Třeba se sama jednou „přihlásí“ o tyto hrátky.

Pokud ale máte doma přítelkyni, která ráda experimentuje a anální sex v jejích vyzkoušených praktikách ještě není, tak máte na půl vyhráno.

Bez přípravy to nepůjde

Co potřebujete k roztahování zadečku?

 • Povolnou partnerku
 • Hodně lubrikantu (opravdu hodně!)
 • Buď několik menších gelových dild (různě velkých)
 • Nebo prsty (bez prstenů, s ostříhanými a opilovanými nehty, případně v rukavici)
 • Dostatek času a klidnou místnost

První 3 „prvky“ jsou celkem pochopitelné, ale co ta čtvrtá? Musíte si uvědomit, že slečna potřebuje na uvolnění těla i zadečku určitý klid. Nezkoušejte jí roztahovat zadeček v zimě v lese, nebo u vás doma, kde je riziko, že za 15 minut přijdou rodiče. Najděte si klidné místečko, kde vás nikdo nebude rušit a vy se budete moci věnovat svým hrátkám.

Před samotným začátkem přípravy na análek vám doporučuji se uvolnit. Masáží celého těla, sexem, masturbací – to už nechám na vás. Je celkem jasné, že ženské tělo je po orgasmu uvolněné a vláčné, takže roztahování prdelky už nic nebrání.

1. Začínáme uvolňovat

Takže partnerka by si měl lehnout pohodlně na bříško, ruce podél těla a pod klín jí vložte malý polštářek – zadeček pak bude lépe přístupný. Na prst, nebo malé dildo či vibrátor (případně anální kuličky/řetěz) naneste lubrikant (pro anální sex doporučuji silikonový, který déle vydrží a má lepší kluznost).

I do okolí otvoru naneste větší množství gelu. Poté začnete lehce kroužit prstem/dildem kolem análku, abyste lehce rozetřeli gel a hlavně trochu uvolnili svaly. Námi používané dildo:

2. Nejdříve malý rozměr

Poté pomalu vklouzněte do análku a zase se vraťte – napoprvé se rozhodně nesnažte o nějaké pronikání do neznámých hlubin. Právě naopak – čím méně, tím lépe. Pomalu pronikejte do zadečku a nikam nespěchejte – nechte si partnerku zvyknout na nezvyklý tlak, který jistě cítí v zadečku (pro někoho to může být nepříjemné).

3. Větší a větší…

Po pár minutách pomalého a mělkého pronikání můžete přejít na vyšší kalibr – větší dildo, či dva prsty. Nesnažte se však o násilnosti – uvidíte sami, jestli zadeček přítelkyně je připraven na takovou „návštěvu“. Proto postupujte opravdu pomalu a opatrně – nesmí se stát, aby pronikání bolelo.

Vaše slečna by se pak mohla psychicky „zaseknout“ a vy byste měli s análními hrátkami nadobro utrum. Takže opatrně a pomalu dál roztahujte zadeček – nezapomeňte na další lubrikant. Zadeček totiž nemá přirozenou schopnost tvořit „kluzký sekret“ jako vagínka, takže musíte lubrikovat a lubrikovat. Námi používané dildo:

4. Jen na 3 prsty

Pokud už je zadeček partnerky lehce uvolněn, tak můžete postoupit zase o stupínek dál – větší dildo, či 3 prsty. Znovu hodně lubrikantu a pomalé pronikání (stále mělké, nebo pokud si myslíte, že slečna už je uvolněná, tak do hloubky). Při pronikání můžete slečnu lehce uvolnit například hlazením po těle, či prstění – přestane se tak soustředit na zadeček a vám se ulehčí práce. Námi používané dildo:

5. Už jste uvnitř

Pokud jste prošli předchozími 4 kroky, tak vaše slečna by měla být dostatečně uvolněná, stejně jako její zadeček. Znovu naneste dostatek lubrikantu, ale tentokrát na zadeček nepoužijte prsty, ani dildo, ale svůj penis. Lehce ho přiložte na nalubrikovaný zadeček a lehce zatlačte – pokud jste bez problémů vklouzli, tak máte vyhráno.

Teď však nezačněte nadšeně a zběsile přirážet až nadoraz, ale znovu musíte pomalu a mělce – nechte slečnu si na vás zvyknout. Přeci jenom to je nezvyklý pocit vás cítit v zadečku a ne v klíně.

6. Nebojte se hloubky

Když si slečna i její zadeček zvyknul na vaši přítomnost, tak zkuste pomalu proniknout do hloubky. Pokud slečna neprotestuje, tak už můžete dále dovádět dle libosti. Ale pamatujte, že zadeček není uzpůsoben pro pronikání a je lehce zranitelný. Proto nepospíchejte a hodně lubrikujte.

Pomožte si anální hračkou

Natálie
Natálie
Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

31 komentářů

 1. Dobrý den, chtěl bych si uzit pánský anal, ale přítelkyně pro to moc není, jak bych ji měl přesvědčit a pouzit přitom nejakOÚ pomůcku. Děkuji za odpověď

  • Hezký den,

   osvědčilo se mi začít trochu obráceně – ukažte jí, že dráždění análu je příjemné – pro ni. Jemně kružte, stimulujte třeba prstem v kondomu, s trochou gelu… přitom ji můžete lízat lasturku, či ji druhou rukou prstit. To by bylo, aby se neuvolnila a nelíbilo se jí to. To opakujte častěji a pak znovu jí poproste, ať vám tu slast vrátí = sama už bude vědět, že je to příjemné, tak když jste jí něco nového dopřál vy, tak proč by vám to neměla oplatit? 😉

   Pro začátek zkuste nějaké menší dildo – ideálně měkčí, ale když začnete i s pevnějším skleněným s postupně rozšiřujícím průměrem, taky chybu neuděláte. Vrcholem je samozřejmě přípínací strapon, kdy si z vás partnerka udělá „děvku“ a pro tentokrát priráží ona a vy jen držíte. Z naší (hluboké až nadoraz) zkušenosti jsou skvělé strapony od Fun Factory – dráždí totiž jak vás vibracemi, tak i partnerku vibracemi i tlakem při přírazech do vás = takže si to většinou ona užije více než vy = ale je jednodušší ji do toho přemluvit, když i ona z toho něco „má“.

 2. s partnerkou se snažíme o anální sex, vše by bylo v pohodě uvolní se, pojme víc a víc, ale najednou asi na třetí prst a po požití vodního lubrikantu, hodně lubrikantu dle nás, začne pálit řitní otvor, a stane se to horší když přidáme víc gelu. Čím to může být způsobeno?
  Změna lubrikantu? Nebo již raději neprovádět tento sex? Škoda, protože ji to přináší slastné pocity když to nepálí.
  Děkujeme

  • Hezký den,

   určitě bych doporučil změnu lubrikantu – nemusí být nejvhodnější pro anální hrátky, plus pro ty jsou nejlepší speciální gely, případn gely na silikonové bázi – ty kloužou tak skvěle, že ulehčí anální prozkoumávání násobněkrát 🙂 Zkuste třeba Exxtreme Glide, případně PJUR Woman Bodyglide z http://www.lascivni.cz/lubrikacni-silikonove-gely/ .

  • Hezký den,

   při dostatečném množství vody dle návodu u sprchy byste už pak neměla špinit, ale objem vody může být u každého individuální – celkově jde tomu předejít stravou bohatou na vlákninu, pak není potřeba tolik sprchu používat.

 3. Dobrý večer,mám takový vetší problem co se týče análního sexu :/
  Přítel chce zkusit anální sex,párkrát jsme se o to pokoušeli ale mě to přijde nepřirozené,divné a hodně to bolí i když jsme zatím u prstů.

  • Už z logiky věci – jestli vám to přijde nepřirozené a divné, tak se nikdy neuvolníte a neužijete si to (ano může to být i příjemné a slastné). Budete stále zatnutá a nedostanete dál, spíše se ještě více zabloknete…

   Pokud byste mu chtěla udělat radost, zkuste se uvolnit, přestat na to myslet, spojte to s intenzivní předehrou, uvolněním, drážděním klitorisu, masáží… s uvolněným tělem jde všechno lépe – jak to udělat co nejjednodušeji máme v tomto návodu výše. Ale když do toho nebudete chtít jít, tak se není čemu divit. Nemusíte splnit partnerovi každé jeho přání – leckdy okoukané z nerealistické pornografie.

 4. Dobrý den

  zkoušela jsem s přítelkyní anální sex podle vašeho návodu…. Bylo to super a proto bych vás chtěla poprosit jestli by jste mi napsali navot jak udělat anální/vaginální Fisting….

  Děkuji za odpověď Eva

 5. dobrý den, jsem vyznavačem pánského análu a pěkně si to užívám……jen mi poraďte, ideální délku análního kolíku..hloubka análu asi bude individuální,ale kupuju si mrkev, průměr tak kolem pěti cm a sedám si na ní,,,,,ale nevím, jak jí mám zkrátit, aby to bylo akorát…

  • Hezký den,

   je to bohužel přesně tak, jak říkáte – je to hodně individuální – třeba mrkev není nejvhodnější, protože je rovná a pevná – najděte si někde na internetu obrázek tvaru análu a uvidíte, že potřebujete buď něco lehce zahnutého, nebo pružného, co se přizpůsobí – silikonová/gelová hračka to umí na výbornou.

   5 cm je však už hodně, takže budete muset zabrousit do větších velikostí – zpravidla L či XL (u některých výrobců i XXL). Tímhle vyřešíte ten problém, že nejde mrkev zkrátit tak, aby přesně seděla = nemá na to vhodný tvar.

 6. Dobry den Jake materialy by jste mi doporucili pokud mozno seradili postupne od nejlepsiho po nejhorsi material chci to na masturbaci analu děkuji

  • Hezký den,

   pro vaše potřeby budou nejlepší (po nejhorší):

   lékařský silikon (měkčí, lehce se čistí, dá se vyvařit, dražší),
   ABS plast (perfektně se čistí, bezpečný, hypoalergenní, ale tvrdý),
   keramika (pevná, klouže sama, lehce se čistí, ale tvrdý),
   sklo (pevné, klouže, lehce se čistí – tvrdé),
   latex (nafukovací, pórovitý, hůře se čistí),
   gel / jelly (nejhorší – degraduje, špatně se čistí, má pôry…)

   Měkčené PVC jsem tam raději ani nezapojoval, protože podobně jako gel to není nijak zdravotně nezávadný materiál, časem degraduje, mění vlastnosti (barvu, vůni, tvar i pevnost) + není zajištěno, že neobsahují ftaláty (změkčovadla). Takže tomu a gelu bych se co nejlépe vyhnul.

   Snad vyberete správně 🙂 Pár tipů: https://www.lascivni.cz/analni-vibratory/

 7. Ahojky:-) Chteli bychom to analkem delat s pritelem…Chci se zeptat na to procisteni?Jak kde bychom a cim?Dekuji za odpoved

 8. Mám jednu otázku chce po mně abych se věnovala co se týka análu i jemu…. Mám z toho trochu obavy… nevím zda jsem chopna mu v tomto vyhovět. Nevim zda mi to nebude proti srsti. Jsme v tomto nezkušená

  • Je to čekatelné, protože ví, jak to může být příjemné pro partnerku – nemusíte se znovu bát. Stačí zachovat hygienu, gel, pomoci si menší hračkou pro pronikání a stejně jako u vás – nespechat, případně ho uvolnit drážděním penisu/varlat.

   Pokud se vám to nebude chtít dělat, tak vás samozřejmě nikdo nutit nebude – nezkušenost není překážkou, naučit se dá cokoliv – jde samozřejmě o to, abyste si navzájem plnili své sexuální tužby a sny – nejenom vy vašeho partnera.

 9. Vezměme to popořadě. Musíte dbát větší pozornosti kvůli hygieně (anál není nejčistší místo na světě), plus i riziku poranění při větším roztahování.
  Ano – určitě klasický sex je bezpečnější – ale u obou vzniká riziko přenosu pohlavních nemocí – musíte se chránit tak i tak.

  Ano kondom je nejlepší jako bariérová metoda. Ale má taky úspěšnost „jen“ 99,9% – záleží na použití. U kondomů bývají velké rozdíly v kvalitě – co si zaplatíte, to dostanete. U levnějších typů za pár kč může být vyšší riziko protržení, tedy i vyšší riziko nechtěného otěhotnění partnerky. Více o nich jsme připravili zde: https://www.lascivni.cz/vztahy/jak-nasadit-kondom-navod/.

  Nejlepší zkušenosti máme s Durexem, případně Primerosem 🙂 Nejlepší/nejspolehlivější bývají „zesílené“ – třeba u Durexu jsou to Extra Safe kondomy.

 10. Je bezpečný anál? Nebo je bezpečnější sex do vagíny? Nejlepší ochrana pánského přirození je kondom ? Jaký druh je nejlepší aby vydržel neprotrhnul se a byl 100 procentne účinný při sexu? Jakou značku kupovat?

  • Je určitě lepší si vyčistit zadeček právě klystýrem, ale nutností to není. Ale pro mnohé páry to zjednoduší a zpříjemní samotné anální hrátky, když budou naprosto „čisté a hygienické“.

 11. ahoj zdravim analek ja oparvdu miluji je pravda ze se musi dat hodne gelu a prsticek zasunovat jemne a opatrne a pak muzeme pristoupit na zasunovani penisy umeleho ci ziveho zivy je lepsi to je jasne ale az se to poradne rostahne a vse se dela s jemnosti a lechkosti tak je to pro oba vylozena slast a raj vsem co to neskusily doporucuji mej te se fajn a hura do toho

 12. já mám anální sex rád sem bi měl sem přítele někdy spím s muži nebo si dělám análek sám doma nejvíc semi líbí prstování zadečku už od mala mě to lákalo je hezké když ho mám v zadečku ale partner musí být jemný citliví a musí to dělat pomalu pomaloučku jinak když si dělám análek doma sám použiju prsty nebo něco ve tvaru penisu co si krásně zasunu dovnitř a pak vytáhnu

 13. Na análek se musí opravdu pomalu a spíš nenápadně. Přítel se mě neptal, jen se při milování začal zkusmo dotýkat oblasti kolem zadečku, pak blíž a blíž k análku, pak začal zlehýnka hladit análek. Dlouho nepostupoval dál, nechal mě přivyknout na nový pocit, že se mě někdo dotýká na „zakázaném“ místě. Takové dotyky trvaly přes několik milování, nebyla to záležitost na jeden večer. Dával mi všemožně najevo, že můj zadeček, potažmo análek, je pro něj úžasně erotická záležitost. Dosáhl toho, že jsem začala být zvědavá, co bude dál, jaké další pocity se dají zažít. Nechala jsem ho mě příště hladit déle, udělala jsem pár vstřícných pohybů, zkusil jeden prst, za hodně dlouho druhý.
  Teď si užíváme anální sex, kdykoliv je to možné. Jen mě mrzí jedno – nechce používat lubrikant, prý vystačí bohatě s mou „šťávičkou“.
  Koneckonců ani ráj nebyl bez chyby, byl v něm had 😉

 14. Ahoj vážení,
  anální sex a ženská prdelka, to je to, co mne maximálně vzrušuje, rád si s ní hraji, laskám, olizuji, také do ní strkám svoje prsty a když vypozoruji, že to paní dělá dobře, tak už pak nejsme daleko od toho, abych do prdelky mohl vniknout i s tím mým malým. Zásada je, nikdy do toho ženu nenutit!!!
  Taktéž obráceně, moc mě rajcuje, když mě žena projíždí análek svými prstíčky, málo žen však ví a to jsem už některé poučil, kam mají prstíček nasměrovat, no přece na prostatu, neboli žlázu předstojnou.
  S pozdravem Zdenda v letech, který si rád ještě občas užije.
  PS. Na tuhle stránku jsem narazil čistě náhodou a možná sem občas ještě mrknu.

 15. Velmi rad si to uzivam s priatelkou do zadocku, ale tiez to bolo tazke, ale pomaly sme to prekonali a teraz uz staci len velke mnozstvo lubrikantu a ide to uplne uzasne, nemusim to kazdy den, ale tak raz za dva tyzdne si to velmi rad dam….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *