Jestli vás láká zakázané ovoce, či věci, které jsou tabu, tak anální sex je pro vás jako stvořený. Širokou společností bývá tato praktika odsuzována a odstrkována na „sexuální periferii“, kde zásun do prdelky provádějí jen gayové. Nejvtipnější na tom je to, že lidí odsuzují něco, co nikdy nevyzkoušeli – v Čechách se s podobným pokrytectvím setkám celkem často – škoda.

Nechme zbytečných slov a zaměřme se na obsah nadpisu článku – jak roztáhnout prdelku.

Než s tím vůbec začnete, tak si musíte uvědomit, že zadeček / análek není vůbec přizpůsoben k pronikání penisu, či hraček. Anus se vám svými svaly doslova brání – nejspíše si to nepřeje. Musíte tedy tento odpor překonat (pomalu!) a uvolnit zadeček.

Uvolnit zadeček lze v jediném případě – když i zbylé tělo je uvolněné. Na tomto bodu mnoho párů vyhořelo, protože se nedokázalo uvolnit a zadeček byl stažený a neprostupný. Pokud vaše partnerka má odpor k této praktice, nebo z jakéhokoliv důvodu ji nechce zkoušet, tak ji rozhodně nenuťte. Třeba se sama jednou „přihlásí“ o tyto hrátky.

Pokud ale máte doma přítelkyni, která ráda experimentuje a anální sex v jejích vyzkoušených praktikách ještě není, tak máte na půl vyhráno.

Bez přípravy to nepůjde

Co potřebujete k roztahování zadečku?

  1. Povolnou partnerku.
  2. Hodně lubrikantu (opravdu hodně!).
  3. Buď několik menších gelových dild (různě velkých).
  4. Nebo prsty (bez prstenů, s ostříhanými a opilovanými nehty, případně v rukavici).
  5. Dostatek času a klidnou místnost.

První 3 „prvky“ jsou celkem pochopitelné, ale co ta čtvrtá? Musíte si uvědomit, že slečna potřebuje na uvolnění těla i zadečku určitý klid. Nezkoušejte jí roztahovat zadeček v zimě v lese, nebo u vás doma, kde je riziko, že za 15 minut přijdou rodiče. Najděte si klidné místečko, kde vás nikdo nebude rušit a vy se budete moci věnovat svým hrátkám.

Před samotným začátkem přípravy na análek vám doporučuji se uvolnit. Masáží celého těla, sexem, masturbací – to už nechám na vás. Je celkem jasné, že ženské tělo je po orgasmu uvolněné a vláčné, takže roztahování prdelky už nic nebrání.

1. Začínáme uvolňovat

Takže partnerka by si měl lehnout pohodlně na bříško, ruce podél těla a pod klín jí vložte malý polštářek – zadeček pak bude lépe přístupný. Na prst, nebo malé dildo či vibrátor (případně anální kuličky/řetěz) naneste lubrikant (pro anální sex doporučuji silikonový, který déle vydrží a má lepší kluznost).

I do okolí otvoru naneste větší množství gelu. Poté začnete lehce kroužit prstem/dildem kolem análku, abyste lehce rozetřeli gel a hlavně trochu uvolnili svaly. Námi používané dildo:

2. Nejdříve malý rozměr

Poté pomalu vklouzněte do análku a zase se vraťte – napoprvé se rozhodně nesnažte o nějaké pronikání do neznámých hlubin. Právě naopak – čím méně, tím lépe. Pomalu pronikejte do zadečku a nikam nespěchejte – nechte si partnerku zvyknout na nezvyklý tlak, který jistě cítí v zadečku (pro někoho to může být nepříjemné).

3. Větší a větší…

Po pár minutách pomalého a mělkého pronikání můžete přejít na vyšší kalibr – větší dildo, či dva prsty. Nesnažte se však o násilnosti – uvidíte sami, jestli zadeček přítelkyně je připraven na takovou „návštěvu“. Proto postupujte opravdu pomalu a opatrně – nesmí se stát, aby pronikání bolelo.

Vaše slečna by se pak mohla psychicky „zaseknout“ a vy byste měli s análními hrátkami nadobro utrum. Takže opatrně a pomalu dál roztahujte zadeček – nezapomeňte na další lubrikant. Zadeček totiž nemá přirozenou schopnost tvořit „kluzký sekret“ jako vagínka, takže musíte lubrikovat a lubrikovat. Námi používané dildo:

4. Jen na 3 prsty

Pokud už je zadeček partnerky lehce uvolněn, tak můžete postoupit zase o stupínek dál – větší dildo, či 3 prsty. Znovu hodně lubrikantu a pomalé pronikání (stále mělké, nebo pokud si myslíte, že slečna už je uvolněná, tak do hloubky). Při pronikání můžete slečnu lehce uvolnit například hlazením po těle, či prstění – přestane se tak soustředit na zadeček a vám se ulehčí práce. Námi používané dildo:

5. Už jste uvnitř

Pokud jste prošli předchozími 4 kroky, tak vaše slečna by měla být dostatečně uvolněná, stejně jako její zadeček. Znovu naneste dostatek lubrikantu, ale tentokrát na zadeček nepoužijte prsty, ani dildo, ale svůj penis. Lehce ho přiložte na nalubrikovaný zadeček a lehce zatlačte – pokud jste bez problémů vklouzli, tak máte vyhráno.

Teď však nezačněte nadšeně a zběsile přirážet až nadoraz, ale znovu musíte pomalu a mělce – nechte slečnu si na vás zvyknout. Přeci jenom to je nezvyklý pocit vás cítit v zadečku a ne v klíně.

6. Nebojte se hloubky

Když si slečna i její zadeček zvyknul na vaši přítomnost, tak zkuste pomalu proniknout do hloubky. Pokud slečna neprotestuje, tak už můžete dále dovádět dle libosti. Ale pamatujte, že zadeček není uzpůsoben pro pronikání a je lehce zranitelný. Proto nepospíchejte a hodně lubrikujte.

Pomožte si anální hračkou