Jsou některé hračky, které jsem chtěl vyzkoušet více než ostatní. A mezi ně patří i nafukovací kolík – určený pro anál. Pro trénování prdelky a její roztahování je to ideální erotická pomůcka.

Video nafukovacího análního vibrátoru:

Jsem raději, když nejenom výrobek je hezký. Mluvím zde o krabici, ve které je. Vzorem pro dobrý obal jsou u mě výrobky německého Fun Factory – za takové bych se doma rozhodně nestyděl. U dnešního konkrétního kolíku je balení zbytečně vulgární a mě osobně by odradilo v prodejně.

Obsah je ale zajímavější. Nejsem zastáncem tělové barvy u erotických hraček (ani realistických provedení), ale u nafukovacího kolíku mi nevadila. Nejspíše na to měl vliv fakt, že jsem byl zvědavý na samotné testování.

Možná vás překvapí, že nenafouknutý kolík je poměrně tvrdý. První zavádění nebude nejlehčí, pokud jste dříve netrénovali svůj zadeček. Velikost ale není přehnaná, aby se vám to nepodařilo. Po zavedení drží kolík na svém místě díky rozšířené patce. V nafouknutém stavu ho rozhodně nedostanete ven.

Pár čísel o nafukovacím vibrátoru:

 • 13 cm na délku
 • 3,5 až 8 cm průměr (více jsem nezkoušel nafouknout)
 • 2 AA baterie

Kolík má zabudovaný vibrační motorek přímo v těle, takže nejenom, že zvětší svůj objem nafouknutím, ale bude vás dráždit svými vibracemi. Ovládání vibrací je řešeno pomocí otočného spínače, který je spojen s kolíkem drátkem. Hračka by si zasloužila větší péči a v nové verzi by drátek mohl být ukrytý v trubici pro přívod vzduchu a ovládání vibrací ukryté v nafukovacím balónku. Občas se drátek prostě plete. Napájení motorku zabezpečuje dvojice AA baterií.

Jak se dokáže nafouknout?

Nafukování kolíku se provádí pomocí balónku. Nikam nespěchejte, přifukujte pomalu – nic nesmí bolet. Nejlépe si nafukování zkuste mimo anál, abyste viděli, jak moc se zvětší kolík jedním stiskem. Pro upouštění vzduchu je připraven malý bílý knoflík (pár centimetrů od balónku). Můžete ho jen stisknout a upustit trochu vzduchu, nebo ho podržet a vypustit všechen. To už je jen na vás.

Fotky:

Kolík se dokáže hodně nafouknout díky pružnému latexu – zkoušel jsem zvětšit jeho objem na 4 násobek a stále držel. Kdybyste se báli, že praskne tak se nebojte – neznám případ, při kterém by nafukovací kolík nevydržel tlak vzduchu a bouchnul.

Co na něj celkově říkám?

Nafukovací anální kolík se používá nejenom jako příprava na anální sex (na roztáhnutí análního otvoru), ale své užití najde i při BDSM a klinik sexu. Konkrétně při klystýrech. „Oběť“ má napuštěnou prdelku vodou a má potřebu jít na záchod. Jenže s nafouknutým kolíkem to snadno nepůjde a bude to muset vydržet. Samozřejmě netrapte ji moc dlouho 🙂

Klady

 •  

  Kvalitní provedení

 •  

  Tělová barva

 •  

  Velikost před i po nafouknutí

 •  

  Jednoduchá regulace vibrací

 •  

  Tvar špičky

Zápory

 •  

  Nenafouknuté dildo je tvrdé

 •  

  Kabel od ovládání se občas plete, kam nemá

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU