Jsou některé hračky, které jsem chtěl vyzkoušet více než ostatní. A mezi ně patří i nafukovací kolík – určený pro anál. Pro trénování prdelky a její roztahování je to ideální erotická pomůcka.

Video nafukovacího análního vibrátoru:

Jsem raději, když nejenom výrobek je hezký. Mluvím zde o krabici, ve které je. Vzorem pro dobrý obal jsou u mě výrobky německého Fun Factory – za takové bych se doma rozhodně nestyděl. U dnešního konkrétního kolíku je balení zbytečně vulgární a mě osobně by odradilo v prodejně.

Obsah je ale zajímavější. Nejsem zastáncem tělové barvy u erotických hraček (ani realistických provedení), ale u nafukovacího kolíku mi nevadila. Nejspíše na to měl vliv fakt, že jsem byl zvědavý na samotné testování.

Zjistěte kolik stojí nafukovací anální kolík z latexu
ZJISTIT CENU

Možná vás překvapí, že nenafouknutý kolík je poměrně tvrdý. První zavádění nebude nejlehčí, pokud jste dříve netrénovali svůj zadeček. Velikost ale není přehnaná, aby se vám to nepodařilo. Po zavedení drží kolík na svém místě díky rozšířené patce. V nafouknutém stavu ho rozhodně nedostanete ven.

VIDEO z našeho rozbalování:

Pár čísel o nafukovacím vibrátoru:

  • 13 cm na délku
  • 3,5 až 8 cm průměr (více jsem nezkoušel nafouknout)
  • 2 AA baterie

Kolík má zabudovaný vibrační motorek přímo v těle, takže nejenom, že zvětší svůj objem nafouknutím, ale bude vás dráždit svými vibracemi. Ovládání vibrací je řešeno pomocí otočného spínače, který je spojen s kolíkem drátkem. Hračka by si zasloužila větší péči a v nové verzi by drátek mohl být ukrytý v trubici pro přívod vzduchu a ovládání vibrací ukryté v nafukovacím balónku. Občas se drátek prostě plete. Napájení motorku zabezpečuje dvojice AA baterií.

Jak se dokáže nafouknout?

Nafukování kolíku se provádí pomocí balónku. Nikam nespěchejte, přifukujte pomalu – nic nesmí bolet. Nejlépe si nafukování zkuste mimo anál, abyste viděli, jak moc se zvětší kolík jedním stiskem. Pro upouštění vzduchu je připraven malý bílý knoflík (pár centimetrů od balónku). Můžete ho jen stisknout a upustit trochu vzduchu, nebo ho podržet a vypustit všechen. To už je jen na vás.

Fotky:

Kolík se dokáže hodně nafouknout díky pružnému latexu – zkoušel jsem zvětšit jeho objem na 4 násobek a stále držel. Kdybyste se báli, že praskne tak se nebojte – neznám případ, při kterém by nafukovací kolík nevydržel tlak vzduchu a bouchnul.

Co na něj celkově říkám?

Nafukovací anální kolík se používá nejenom jako příprava na anální sex (na roztáhnutí análního otvoru), ale své užití najde i při BDSM a klinik sexu. Konkrétně při klystýrech. „Oběť“ má napuštěnou prdelku vodou a má potřebu jít na záchod. Jenže s nafouknutým kolíkem to snadno nepůjde a bude to muset vydržet. Samozřejmě netrapte ji moc dlouho 🙂

Klady

Zápory

Kvalitní provedení Nenafouknuté dildo je tvrdé
Tělová barva Kabel od ovládání se občas plete, kam nemá
Velikost před i po nafouknutí
Jednoduchá regulace vibrací
Tvar špičky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 6 názorů

Tento anální kolík naprosto splnil mé očekávání. Pravdou je, že po zavedení bez nafouknutí sám vyjede ven, což je jeho jediné mínus. Já ho používám pouze nafouknutý a jeho vibrace navozují velmi příjemné pocity. Je trošku hlučnější, tak si na veřejnosti musím dát pozor, aby ty vibrace neprozradily, co mám mezi nohama 🙂

Zdravím, děkujeme moc za příspěvek k recenzi 🙂 Souhlasím – zúžení před širší patkou není tak ideálně malé, aby seděl při běžné zavedení. Není to tak malý kousek, takže to roztažení už je citelné a pak má lehkou cestu ven.

Milí kluci, potřebovala bych od Vás poradit. Mám 7 týdnů před porodem. Na roztahování hráze u žen se používají úplně stejné kolíky, ale stojí přes 3 000 Kč. Je to jako prevence nástřihu hráze. Zvažuji tedy levnější alternativu v sex shopu. Do jakých rozměrů se takový balonek může nafouknout? Potřebuji tak alespoň 12 cm na obvodu. Co si myslíte o bezpečnosti?

Hezký den,

upřímně bych se na Vašem míste vykašlala na hledání alternativ, v těhotenství si můžete i zdánlivou banalitou ublížit. Doporučila bych Vám Aniball – je to zdravotnická pomůcka vyloženě určená ke cvičení hráze. Cenově se pohybuje kolem 1 300 Kč (a podobná cena bývá i cena nafukovacích kolíků v sex shopech).

A také bych Vám doporučila se poradit s Vašim gynekologem, zda můžete tyto cvičební pomůcky používat.

Velikostí a tvarem ano – špičku má tenkou asi jako prst a půl – pak se pomalu rozšiřuje tedy mluvím o tom, který jsme zde testovali.

Pak ho využijete i při trénování, protože si velikost můžete přizpůsbit pro sebe – za mě ideální hračka za pár set kč, kterou využijete jak na začátcích, tak později.

Neslyšel jsem nikdy o prasknutí – hlavně do takové velikost ho v sobě nenafouknete – lidské tělo k tomu není uzpůsobeno, aby se tak roztáhlo:) Zkoušeli jsme to nasucho (mimo tělo nafukovat) a… velikost větší než pěst dospělého člověka a držel skvěle.

V sexshopu Růžový slon – zasílá velice diskrétně bez označení obchodu – zde: https://www.lascivni.cz/nafukovaci-kolik-analni/ – o zásilku se nemusíte bát – nikdo nezjistí od koho je a co v ní je. Objednáváme od nich často a vždy bez problémů.

Je nafukovací anální kolík vhodný pro začátečníky? a nemůže prasknout při velkém nafouknutí? kde se to dá koupit? hodně se stydím.

Výrobek splnil očekávání. Se zavedením nebyl problém, jako u každého výrobku pro anální použití se bez lubrikantu neobejdete. Osobně doporučuji s přifoukáváním moc nespěchat – zapnout vibrace a podle toho jak je to příjemné nastavit jejich intenzitu a pak postupně přifoukávat. Vibrace velmi příjemně dráždí prostatu, při dostatečně silném objemu a plných vibracích, jsem cítil mravenčení až ve špičkách prstů od nohou 🙂 Používání ovladače vibrací sice trochu znepříjemňuje pohodlí, ale dá se na to rychle zvyknout. Ideální by asi bylo bezdrátové ovládání vibrátoru. Celkové hodnocení 4 z 5.

Druhá strana mince. O kvalitním provedení u tohoto výrobku bych zrovna nemluvil. Nenafouknutý kolík je velmi tvrdý, což docela často vede k drobným poraněním. Vibrace jsou na nic a kablík s hadící si opravdu nerozumí. Nejuzší místo kolíku má hodně velký průměr, takže nedojde k opětovnému stažení svěrače a kolík při cca dvanáctém pumpnutí balónkem vystřelí ven. Kolík bohužel na místě nedrží ani ve vyfouknutém stavu. Celkově hodnotím jako velké zklamání které skončilo v koši po cca deseti pokusech o nalezení nějakého smysluplného využití. 1 bod z 5 s přivřenýma očima.

Tvrdost samotního kolíku jsme vytýkali už v samotné recenzi – taky se nám zrovna nepozdávala.

Díky projmuté patce (je zde rozdíl pár cm) se nám ještě nestalo, aby samovolně vyklouznul, protože ho svěrač držel – je možné, že je to jen u těch, kteří nemají tak uvolněný anál (my nejspíše netrénujeme tak často, jak vy).

S vibracemi jsme původně neměli problém – dostatečná síle, jednoduché ovládání. Jediné co se stalo, tak po více jak 2 letech používání vibrační motorek umřel, kablík od něj jsme ustřihli a máme „jen“ nafukovací kolík, který i tak pro nás splní svůj účel.

Ale jsem moc rád za vaši zkušenost – jestli máte zážitky a zklamání s dalšími námi recenzovanými kousky, klidně je napište – díky tomu mají čtenáři možnost najít tu nejkvalitnější a nejvhodnější hračku pro ně.

Spolupracujeme: