Při prvním osobním setkání s touto hračkou jsem byla poněkud na rozpacích. Doposavad jsem dávala přednost análním hračkám z tvrzeného skla a to především kvůli hladkému povrchu snadnému zavádění. V redakci Lascivni.cz už testovali 1 nafukovací kolík, ale já jsem s ním tu čest ještě neměla.

Recenze roztahovacího erotického kolíku

Jelikož jsem se na hned na poprvé necítila si tuto novou hračku pouštět do zadečku, ale toužila jsem vyzkoušet ono nafukování, rozhodla jsem se si s ním pohrát klasicky. Musím podotknout, že pro vaginální nafukování je naprosto úžasný.

Kolík XL Sphincter Stretcher od Fantasty Fetish lze přifukovat a povypouštět dle potřeby, přičemž vibrace se postarají o opravdu nevšední zážitek. Pocit naprostého vyplnění je prožitek o kterém jistojistě sní nejedna žena. Obě ruce navíc zůstávají volné pro další dráždění.

Nafukování je super!

Dalším skvělým zážitkem, který musím ze srdce doporučit, je zavést kolík jen napůl a pak pomaloučku nafukovat, pocit roztažení byl nesmírně intenzivní. Musím za sebe přiznat, že to byl mnohem lepší požitek, než snaha o fisting (nejde o výsledek, že, ale o ten příjemný proces).

Vibrace se navíc opět postarají o zintenzivnění prožitku, ačkoliv při nafouknutém stavu jsou nejintenzivnějí především u paty kolíku, přičemž zbytek kolíku spíše jen dráždivě vrní.

Po vzájemném seznámení se s touto hračkou, jsem se ji rozhodla otestovat i análně, tedy tak jak byla výrobcem primárně určena. Jelikož se jedná o v celku měkký a ne příliš hladký materiál, bylo potřeba větší množství lubrikačního gelu.

Osobně opravdu doporučuji anální lubrikační gel. Pak mi stačilo jen dvakrát – třikrát přifouknout a dostavil se pocit naprostého vyplnění. Vibrace při análním hraní byly opravdu intenzivní, navíc při společných hrátkách s partnerem byl požitek dvojnásobný, jelikož partner cítil na svém penisu nejen tlak, ale i vibrace a tak jsme byli drážděni oba.

Zjistěte kolik stojí nafukovací anální Fetish kolík
ZJISTIT CENU

Takže jaké jsou výsledky zevrubného testování?

Jsem nesmírně mile překvapena. Hračka se nafukuje do opravdu extrémních rozměrů, snadno se ovládá a reguluje nafukování. Ani kabely ani hadička nijak nepřekážejí, nejsou nijak zvlášť dlouhé aby se zatoulaly, jen natolik, aby se na ně snadno dosáhlo. A hlavně to množství využití, z něj dělá všestranného miláčka.

Kolík je vyroben z elastického latexu s nafukovacím balónkem pro snadné nafouknutí a bezpečnostním ventilem pro rychlé vyfouknutí. Navíc má i vibrace, které jsou ovladatelné pomocí kolečka, takže jej lze nastavit od nejjemnějších vibrací až po ty opravdu silné pro pořádné rodeo.

Na délku kolík měří 11,4 cm a v nenafouknutém stavu jeho obvod 3,8 cm. Po snaze nafouknout kolík co nejvíce, lze jeho velikost přirovnat k pomelu (lze ho nafukovat opravdu hodně).

Jedinou nevýhodou je skutečně materiál. Latex není nijak hladký materiál, a tak to chce při análním zavádění opravdu dostatečné množství kvalitního lubrikačního gelu, jak již jsem psala, nejlépe análního (anální lubrikační gely mají zkutečně mnohem vyšší kluznost, navíc jsou v nich dezinfekční látky a v těch opravdu kvalitních i mírně znecitlivující látky).

Kolík XL Sphincter Stretcher se omývá vcelku snadno, jen je třeba dát pozor, aby voda nestekla po kabelu k vibračnímu ovládání, jen, latex je přece jen pórovitý materiál, takže vyžaduje právě oproti sklu a jiným hladkým materiálům zvýšenou následnou péči, určitě doporučuji dezinfekci na erotické hračky.

Takže teď už my jen zbývá doufat, aby můj muž nezačal příliš žárlit a hrál si s náma.

Klady

Zápory

Extrémní velikost při nafouknutí Materiál
Jednoduchá regulace vibrací
Nafukování pumpičkou
Nejenom pro anální stimulaci
Bezpečnostní pojistka
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: