Análních hraček není nikdy dost! S tím přišel do redakce náš kolega, který si nepřeje být jmenován… Tak jsme mu hned dali Anal Butt Blaster od Pipedreamu a poslali ho domů napsat tuhle recenzi.

Když už je miluje, může otestovat další. Takovou, která je hodně zajímavá. Nafukovacích análních kolíků jsme několik vyzkoušeli (mrkněte do recenzí vpravo), ale vždy jste se o nafukování museli trochu snažit.

Hračky pro anál při testování s fotkami

Mačkat balónek, či tahat pistolový ventil – stačila jedna ruka a velikost hračky byla při zavedení přesně taková, jakou jsme ji potřebovali na roztažení či hrátky. Výrobce (konkrétně Pipedream se svou Anal Fantasy subznačkou) si řekl, že chtějí odlehčit našim rukoum.

Jde ještě více erotické pomůcky vylepšit?

Jak ještě by mohli zvýšit komfort používání? Zapojit do hry miniaturní kompresorek, který napustí kolík dostatkem vzduchu, který si budeme sami regulovat. A na světě je díky nim nejpokokročilejší anální kolíček s nafukováním.

Máme zde už klasiku – pružný latex (celé nafukovací tělo pomůcky) a ABS plast který je použit na ovládání kolíku. Výrobce na obalu hlásá, že všechny vybrané materiály jsou bez ftalátů (škodlivých změkčovadel), takže z tohoto pohledu můžeme být v klidu.

Pár čísel:

  • použitelná délka 12,7 cm,
  • nejširší průměr 4,4 cm,
  • 2 baterie AA.

Jak se používá?

Pro začátek zábavy stačí 2 AA baterie. Na výběr máte 2 tlačítka – levým přepínáte vibrace (poměrně slušně silné) a druhým zapínáte mini kompresor v rukojeti. Ten decentně tiše přede a dofukuje kolík. A to poměrně pomalu, takže máte maximální kontrolu nad jeho velikostí.

Zjistěte aktuální cenu - Auto Butt Blaster od Pipedream
ZJISTIT CENU

Hned na dosah prstu je regulační ventil, kterým můžete vzduch v kolíku hned vypustit. Ideální je pro úpravu nafouknutí, či rychlé smrsknutí například po zavedení či na konci hrátek.

Velikostně je tenhle kolík větší, než by zvádl absolutní začátečník s análním sexem. Je hlavně poměrně dlouhý, takže ho v sobě rozhodně ucítíte. A to nemluvím o nafouknutí. Kdo nepoznal pocit naprostého naplnění, ten to nedocení.

Latex a hračky?

Materiálům a zpracování vytknout nic nemůžu – u nafukovacích kolíků nelze použít nic jiného než velice pružný latex. Jakýkoliv jiný materiál by dříve nebo později prasknul (nic příjemného bych řekl), nebo by nezvládl neustále zvětšování a zmenšování svého průměru a délky a znovu by nevyhnutelně praskl. Takže bezftalátový latex černé barvy (je nejuniverzálnější než tělový odstín) je ideálním ,ač jediným řešením.

Jeho nevýhodou je však větší pórovitost. Musíte tedy po hraní pořádně čistit (k romu vám pomůžou doplňky přímo do výrobce – viz níže).

Co na něj říkám? Koupil bych si ho?

Co se mi líbí? V balení kromě samotné hračky a návodu najdete bezplatný „Prep kit“, neboli začátečnickou přípravnou sadu pro anální sex. Najdete v ní malou lahvičku lubrikantu, dezinfekční krém, 2 prstové kondomy a lahvičku čističe na hračku.

Prostě vše, co budete před, při i po hraní potřebovat. Super servis, nemyslíte? Pro začátek alespoň nemusíte kromě hračky nic kupovat a máte vše v jednom balení. Tady nad tím produktem už přemýšlel.

Kladem je i to, že hračka je z bezpečných materiálů a je vododěodolná. Takže do sprchy ano, ale do vany pod hladinu už ne.

Co se mi nelíbí? Čistý design kolíku mohli zjednodušit ještě integrováním napájecího kabelu, který vede od ovládání do začátku nafukovací hadičky. Pak už je veden uvnitř, ale proč už tak není po celé délce, to je mi záhadou. Určitou nevýhodou může být i velikost kolíku.

Klady

Zápory

Vybrané materiály Napájecí kabel
Solidní zpracování Větší velikost
Rychlost nafukování
Vlastní mini-kompresor
Čisticí a lubrikační doplňky
Voděodolnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: