Anální hrátky lákají hodně párů. Chtějí oživit své zastydlé postelové praktiky, chtějí zažít něco nového, snad i porušit tabu, které se kolem této netradiční stimulace týká. Hodně lidí odrazuje už od počátku jistá „nečistota“ našeho zadečku.

Jak na bezpečnou anální stimulaci?

Jak si tedy poprvé užít anální sex se vším všudy? A se solidním klidem ohledně čistoty? Stačí se připravit. Můžete buď přejít na výrazně vláknitou stravu (nestravitelná vláknina pročisťuje střeva, takže tolik „nešpiníte“), nebo použít klystýr.

Je to specifická pomůcka (původem ze zdravotnictví označovaná i jako irigátor), která slouží právě k očistným výplachům střev. Zpravidla ji tvoří baňka, obal, balónek, který se naplní vodou a pomocí napojené trubice se vstříkne do análu. A znovu a znovu, dokud na záchodu postupně ze sebe nedostanete vše „nečisté“.

Video:

A pak už si můžete zkusit první anální stimulaci bez strachu. I přesto je potřeba používat lubrikant a hygiencké pomůcky – prstové kondomy, kondom jako takový, případně očištěné pomůcky.

Recenze anální sprchy / klystýru

Zpět ale k dnešní recenzi erotické hračky, o které jsme zatím moc neřekli. Je to jednoduchá anální sprcha, která se používá právě pro klystýr.

Je tvořená měkkým balonkem, základní trubičkou a nasazovací trubičkou s rozprašovačem. Balónek je z měkčeného červeného plastu – je příjemný na dotek, dobře se mačká. Trubičky (jak nasazovací, tak základní) jsou z bezpečného ABS plastu.

Pár čísel:

 • Celková délka 25,5 cm.
 • Průměr celé pomůcky – 2-6,8 cm (střed až balonek).

Jak se anální sprcha vůbec používá?

 1. Předně – doporučujeme vám při této očistě neopouštět záchod. Až začnete, pochopíte to.
 2. Sundáme z balonku nasazovací trubičku s rozprašovačem, zmáčkneme balonek a nasajeme do něj vodu – například ze skleničky.
  Díky stisknutí balonku se uvnitř vytvořil podtlak, který povolením stisku nasaje vodu.
 3. Zpět nasadíme rozprašovací nástavec a můžeme sprchu s trochou lubrikantu pomalu zasunout do sebe, či partnera.
 4. Opětovným stiskem balonku vypustíme obsah do konečníku a můžeme nasávat další vodu.
 5. A znovu a znovu a znovu. A to do té doby, dokud z nás nevychází čistá voda.

Jak se tento kousek ovládá?

Balonek je příjemně měkký a vodu udrží v dostatečném množství. Oceňuji to, že má sundávací násadu s kulatou hlavičkou a rozprašovačem. Nasávaná voda nepřijde do styku s částí, kterou jste měli v sobě, takže k čištění je určena jen tato nasazovací trubička. To ulehčuje údržbu, čištění a dezinfikování.

Pro začátečníky i pokročilé milovníky análních hrátek (i očisty těla) je to nepostradatelná pomůcka. Tato si rozhodně zaslouží vaši koupi, protože za cenu cca 400-500 Kč máte solidního pomocníka, který vám ušetří hodně starostí a pomůže vám si v klidu užít nové dráždivé hrátky. Doporučujeme.

Klady

 •  

  Velký objem balonku

 •  

  Nasazovací návlek s rozprašovačem

 •  

  Měkký materiál balonku

 •  

  Barevná kombinace

 •  

  Solidní zpracování

Zápory

 •  

  Není více násad (tvary, velikosti)

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU