Nedávno se mě jedna kamarádka velmi vyhýbavě optala jestli „s manželkou děláte i ten, nooo, druhej druh sexu?“. Naschvál jsem hrál trochu blbečka, abych ji donutil se vymáčknout naplno. Ano, měla na mysli anální sex, ač jsem jí musel zdůraznit, že v tomto případě jsem příjemcem primárně já. Debata pokračovala tak, že její přítel projevil zájem tuto praktiku zkusit (na ní, ne na sobě, konzerva jedna konzervativní), ale ani s lubrikantem to prý nešlo a chuděra kamarádka málem skončila v slzách.

Ačkoliv jsem na ten večer plánoval jinou práci, povzdechl jsem si a v bodech jí napsal obecnou osvětu pro přípravu zadních vrátek. Přesný rozsah si nevybavuji, ale přišla mi šokovaná odpověď, že až tak složitý postup nečekala. Dnešní recenze se svým způsobem začala psát toho dne, protože jsem jí mohl sdělit nějaké první dojmy o této klystýrové sadě.

Klystýr není jen běžná očista

Někteří si mohou říkat, že klystýr před análním stykem je jen hygienickou záležitostí, takže namísto něj prostě jen nepoužít kondom. To bych označil za pěkně hloupou chybu.

Protože upřímně řečeno, kromě hygieny plní i formu estetickou (nechutné detaily snad nejsou třeba, ne?) a hlavně příjemce si díky němu odbude v mnohem slabší míře některé více či méně nepříjemné pocity, které by mohly během sexu nastat. Zkrátka půl minuty podivných tlaků stojí za pozdější příjemnou a čistou jízdu. Jak s tímhle vším může pomoct tato sada?

Zjistěte kolik stojí černá sprcha?
ZJISTIT CENU

Je dobré poznamenat, že tento klystýr plní funkci nejen praktickou, ale pokud jste na podobné hrátky, může sám o sobě posloužit k předehře. Jeho největším plusem jsou totiž hned tři násady, které lze připojit k balonku. Hladkou, na konci zahnutou bych označil za standardní.

Na konci rozšířená je pro ty, kteří se bojí vyklouznutí (a je dobré poznamenat, že při testování příjemně překvapila, jak zapůsobila na prostatu) a třetí, vroubkovaná, poslouží všem, kteří mají rádi dráždění svěrače. Co se praktické stránky týká, rozdíl v použití není, jde čistě jen o vaše preference.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Nelekněte se materiálu

Ze začátku se můžete zaleknout tvrdého plastu, ze kterého jsou násady vyrobené. Zanechte však obav, netlačí a tvarově jsou řešené tak, že vklouznou dovnitř samy. Samotné použití snad není třeba komentovat, prostě zmáčknete balónek a hotovo. Snad bych jen doporučil po zmáčknutí ihned pomůcku vytáhnout. Šance, že nasaje nazpět vodu i s něčím navíc, je vysoká, mně se to omylem povedlo hned při prvním testu.

Jak se vyjádřili lidé na internetu, za slabinu tohoto výrobku považují, že balónek je příliš malý, takže klystýr musí provádět nadvakrát. Zcela upřímně, toto jsem za slabinu nepovažoval. Průplach jsem nadvakrát prováděl vždy, jen jedné sprše jsem nikdy nedůvěřoval. Snad jen kdyby šel balónek trochu víc zmáčknout, bylo by to fajn. Po použití jsem vždy měl pocit, že je v něm vody ještě víc než dost.

Jak se mění nástavce

Co se výměny násad týká, chce to trochu cviku. Nasazení vyžaduje přesnost, takže pokud chcete vodu doplňovat ne sáním přes násadu, ale rozložením celé sady, trochu trénujte. Stejně to budete muset umět kvůli čištění, u něhož jsem mimochodem nenarazil na jediný problém.

Sečteno a podtrženo

Ať už vám jde jen o klystýr nebo i začátek análních hrátek už během přípravy, a nejste přehnaně nároční, tato sada je rozhodně slušnou volbou. Poslouží i potěší. Hlavně pokud si rádi hrajete na doktora!

Klady

Zápory

Snadné použití V balónku zůstává poměrně hodně vody, měl by jít lépe mačkat
Výběr z více násad
Dobré tvary násad
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: