Každý musí někde začít a u análních hrátek platí dvojnásob, že start nelze uspěchat. Vzpomínám si na dvojici, která je chtěla zkusit, skončilo to fiaskem, a když jsem jim poté udílel rady, co dělat, setkal jsem se s dost šokovanou reakcí ve stylu „To je toho potřeba tolik?“

Upřímně, ano. Bez vyčištění a postupného roztažení toho moc nezvládnete. Jenže i v tomto ohledu spousta lidí tápe. Čím čistit? Jak roztahovat? Pro všechny podobné ztracené duše tu naštěstí máme spásu, protože sada Vibro Partners je opravdu dobrou vstupní branou k análním hrátkám, ať už o samotě nebo ve dvou.

Z čeho se sada skládá?

Sada sestává od Black Velvets ze čtyř předmětů. Klystýrového balónku, kolíku, kuliček a vibrační patrony. To vše v černé barvě a z příjemného materiálu jemného na dotek, který se dobře omývá, za což rozhodně palec nahoru.

Na balónku nic moc revolučního asi vymyslet nejde. Jedná se o nejjednodušší pomůcku pro klystýr pod sluncem. Nejde nijak rozebírat, takže jej musíte plnit vyfouknutím vzduchu, ponořením trubičky pod vodu a nasáváním. Jedná se opravdu o základní typ pomůcky, takže pokud bych jej měl srovnávat s jinými klystýrovými sadami, tak sice spíše slabší průměr, ale rozhodně poslouží.

Co kolíček?

Kolík samotný by úplnému začátečníkovi mohl přijít tlustší, ale rozšiřuje se pozvolna, takže i bez větší přípravy jde zavést bez problémů. Zaplňuje více než uspokojivě, takže svůj účel plní.

Kuličky jsou už od pohledu tvarem vyhovující nárokům na hygienu, což je hlavní. Poctivý výrobek z jediného kusu materiálu a ani jedna skulinka, v níž by se mohla skrývat nějaká bakterie. Velikost je tak akorát i pro začátečníka, takže ideální jak pro dráždění či přípravu pro něco většího.

VIDEO z rozbalování v redakci

A vibrace?

Vibrační patrona je současně skvěle vymyšlená, ale taky má pár menších much. Jak kolík, tak kuličky v sobě mají dutinu, kam lze patronu zasunout. Nelekejte se, když vám nepůjde po použití vyndat. Chce to trochu cviku a hlavně nesmíte spěchat. Netahejte prudce, spíš zvolte pomalejší přístup, ona nakonec vyleze ven.

Zjistěte kolik stojí Anální sada Vibro Partners
ZJISTIT CENU

Patrona sama má několik módů vibrací, ale drobet moc citlivé ovládání. Může se vám náhle spustit i během vyndávání z kolíku. Stejně tak si se zavedeným kolíkem jen těžko sednete, protože tlačítko je umístěné tak, že ho při sedu držíte stisknuté, což zabrání jakýmkoliv vibracím.

V praxi

Také u kuliček mi ve výsledku přišlo, že jsou moc dlouhé na to, aby se vibrace přenášely do celé délky.

Podezření se potvrdilo, první kulička v řadě přenáší vibrace jen velice jemně, tudíž pokud toužíte po silnějších otřesech, musíte hlouběji. Možná by neuškodila možnost silnější intenzity. Kolík i kuličky pochopitelně můžete použít i bez patrony, takže zmíněný problém se sezením pak odpadá.

Kol a kolem je tato sada opravdu dobrou volbou pro začátečníky, ale rozhodně pro ni najdou uplatnění i pokročilejší. Označil bych ji za zlatou střední cestu.

Klady

Zápory

Materiál Horší přenos vibrací u kuliček
Snadní údržba Patrona má trochu vlastní hlavu
Pro začátečníky i pokročilé
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: