Každý musí někde začít a u análních hrátek platí dvojnásob, že start nelze uspěchat. Vzpomínám si na dvojici, která je chtěla zkusit, skončilo to fiaskem, a když jsem jim poté udílel rady, co dělat, setkal jsem se s dost šokovanou reakcí ve stylu „To je toho potřeba tolik?“

Upřímně, ano. Bez vyčištění a postupného roztažení toho moc nezvládnete. Jenže i v tomto ohledu spousta lidí tápe. Čím čistit? Jak roztahovat? Pro všechny podobné ztracené duše tu naštěstí máme spásu, protože sada Vibro Partners je opravdu dobrou vstupní branou k análním hrátkám, ať už o samotě nebo ve dvou.

Z čeho se sada skládá?

Sada sestává ze čtyř předmětů. Klystýrového balónku, kolíku, kuliček a vibrační patrony. To vše v černé barvě a z příjemného materiálu jemného na dotek, který se dobře omývá, za což rozhodně palec nahoru.

Na balónku nic moc revolučního asi vymyslet nejde. Jedná se o nejjednodušší pomůcku pro klystýr pod sluncem. Nejde nijak rozebírat, takže jej musíte plnit vyfouknutím vzduchu, ponořením trubičky pod vodu a nasáváním. Jedná se opravdu o základní typ pomůcky, takže pokud bych jej měl srovnávat s jinými klystýrovými sadami, tak sice spíše slabší průměr, ale rozhodně poslouží.

Co kolíček?

Kolík samotný by úplnému začátečníkovi mohl přijít tlustší, ale rozšiřuje se pozvolna, takže i bez větší přípravy jde zavést bez problémů. Zaplňuje více než uspokojivě, takže svůj účel plní.

Kuličky jsou už od pohledu tvarem vyhovující nárokům na hygienu, což je hlavní. Poctivý výrobek z jediného kusu materiálu a ani jedna skulinka, v níž by se mohla skrývat nějaká bakterie. Velikost je tak akorát i pro začátečníka, takže ideální jak pro dráždění či přípravu pro něco většího.

A vibrace?

Vibrační patrona je současně skvěle vymyšlená, ale taky má pár menších much. Jak kolík, tak kuličky v sobě mají dutinu, kam lze patronu zasunout. Nelekejte se, když vám nepůjde po použití vyndat. Chce to trochu cviku a hlavně nesmíte spěchat. Netahejte prudce, spíš zvolte pomalejší přístup, ona nakonec vyleze ven.

Patrona sama má několik módů vibrací, ale drobet moc citlivé ovládání. Může se vám náhle spustit i během vyndávání z kolíku. Stejně tak si se zavedeným kolíkem jen těžko sednete, protože tlačítko je umístěné tak, že ho při sedu držíte stisknuté, což zabrání jakýmkoliv vibracím.

V praxi

Také u kuliček mi ve výsledku přišlo, že jsou moc dlouhé na to, aby se vibrace přenášely do celé délky.

Podezření se potvrdilo, první kulička v řadě přenáší vibrace jen velice jemně, tudíž pokud toužíte po silnějších otřesech, musíte hlouběji. Možná by neuškodila možnost silnější intenzity. Kolík i kuličky pochopitelně můžete použít i bez patrony, takže zmíněný problém se sezením pak odpadá.

Kol a kolem je tato sada opravdu dobrou volbou pro začátečníky, ale rozhodně pro ni najdou uplatnění i pokročilejší. Označil bych ji za zlatou střední cestu.

Klady

 •  

  Materiál

 •  

  Snadní údržba

 •  

  Pro začátečníky i pokročilé

Zápory

 •  

  Horší přenos vibrací u kuliček

 •  

  Patrona má trochu vlastní hlavu

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU