Pokračujeme v testování análních hraček, které jsou čím dál oblíbenější v naší společnosti. Tentokrát jsme si vybrali u sexshopu vibrační kolík / vibrátor chcete-li od značky Satisfyer. Ten znáte nejspíše jako tahouna kategorie podtlakových “womanizérů”, ale v posledních letech agresivně expandovala i do dalších kategoriích pomůcek pro dospělé.

Balení a materiál

Překvapivě velká krabička vzhledem k obsahu, avšak velmi pěkně zpracovaná, obsahuje zhruba 13 cm dlouhý kolík, nebo kolíček (záleží na úhlu pohledu a zkušenostech), kabel pro nabíjení a návod k použití.

Samotný kolík sametově hebký.

Kolík je tvořen třemi zvětšujícími se kužely a je zakončen pevnou zarážkou.

Ta je dost velká, a tedy nehrozí nebezpečí, že by do vás kolík nedopatřením vklouzl. Z vnější strany má pak zarážka kontakty pro nabíjení a ovládací tlačítko.

To slouží pro zapnutí (dlouze jej stlačíte), volbu programu vibrací a i k vypnutí (opět dlouze stlačit). Nabíjecí kabel je do usb, takže hračku dobijete z pc, powerbanky nebo skrze adaptér ze zásuvky.

Kolík disponuje celkem 12 programy vibrací. Mé nejoblíbenější jsou na začátku – různé síly stále vibrace, ale v repertoáru jsou různé pulzy, postupné zvyšování nebo snižování vibrací.

VIDEO z redakčního rozbalování

Použití hračky

Jak už název napovídá, kolík je určen pro anální hrátky. Není specifikováno, zda pro dámské nebo pánské, a to je dobře, protože zábavu si užijí oba, a to jak v aktivní, tak i pasivní roli. Jak s hračkou zacházet asi nemusím vysvětlovat, ale doporučuji vždy použít lubrikační gel. Typicky na vodní bázi (protože silikonový povrch nemá rádo silikon = neptejte se proč)

Zjistěte kolik stojí Vibrační anální kolík Satisfyer Lolli Plug 1 Berry
ZJISTIT CENU

Čistění je vzhledem k vodotěsnosti kolíku snadné. Snese teploty až do 60°, takže jej lze i „vyvařit“. Já používám mýdlo, mechanickou očistu a desinfekci.

Kolík se do plné kapacity nabíjí cca hodinu, záleží jak moc ho vyšťavíte.

Stav nabití signalizuje barevné podbarvení ovládacího tlačítka.

Celkový dojem

Tento malý ale výkonný kolík rozhodně patří do mé sbírky oblíbených hraček. Zapnutý rozhodně není diskrétní, ale najde si své místo u každého, kdo propadl anální stimulaci.

Jeho průměr není nijak drastický, takže doporučuji i pro méně zkušené lidi.

Klady

Zápory

Velikost Nenašel jsem
Intenzivní vibrace
Vzhled
Voděodolnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: