Poslední dobou se mezi muži stává stále více oblíbenou praktika masáže prostaty. To, co bylo dříve téměř nepřijatelné tabu („chlap aby si strkal něco do zadku? Teplouš“), je dnes stále častějším kořením, ať při párovém dovádění, nebo hře „pět proti jednomu“, sexuálního života.

I já jsem dostal chuť vyzkoušet něco nového, nepoznaného, a dopřát si zcela nový druh rozkoše. Rozhodl jsem se do toho skočit po hlavě, přeskočit „oťukávání“ análku miniaturními kolíky a dildy, a sáhl jsem rovnou po vibrátoru Manzzz Cassini, který je určen přímo k dráždění prostaty a perinea, tedy prostoru mezi varlaty a řitním otvorem.

Představení hračky

Vibrátor Manzzz Cassini se vyrábí ve dvou barevných provedeních, a to černá a modrá. Je vyroben z lékařského silikonu, takže je zdravotně nezávadný a příjemný na dotyk. Jediná nevýhoda silikonového provedení je ta, že se nesmí používat se silikonovými lubrikačními gely, které jsou přece jen na anální hrátky lepší, už jen kvůli své výdrži, nevysychání a potřebě menšího množství.

Celková délka vibrátoru je 18,5 cm, zasunutelných pak cca 15 cm, při průměru 3-3,5 cm, takže to není žádný maňásek pro nezkušené, tedy pokud nemáte rádi výzvy, ale nic, co by se nedalo zvládnout to také není. Vibrátor má na špičce navíc drobnou „bambuli“ pro efektivnější dráždění. Vibrátor je vodotěsný, takže vám může dělat společnost i při relaxační koupeli.

Rozbalování

Vibrátor je zabalený designové papírové krabičce. Předek krabičky je průhledný a můžete si tedy hračku prohlédnout a posoudit reálnou velikost, aniž byste jí museli mít v ruce. V balení je akorát hračka a malý návod s bezpečnostními informacemi, žádné zbytečnosti navíc. Po rozbalení není vibrátor cítit umělinou, což je významné plus. Vibrátor jede na 2 AAA baterie, nejsou součástí balení.

Používání, funkce a mé pocity

Už při rozbalování a prvotním seznamování jsem byl tak nadržený a natěšený, že jsem se rovnou rozhodl vyzkoušet, co tento kousek silikonu a elektroniky umí. Na jednu stranu jsem se těšil na nové zážitky, na stranu druhou jsem měl obavy, že se do mě ten vibrátor nemůže vejít, především kvůli mé nezkušenosti v této oblasti. Opak byl však pravdou. Po chvilce sledování lechtivých filmů a důkladné lubrikace jsem uznal, že už není na co čekat, a pustil se do zavádění.

Zjistěte kolik stojí anální vibrátor Manzzz Cassini
ZJISTIT CENU

Z prvu neznámé pocity byly zvláštní, nikoliv však nepříjemné. Vibrátor bez větších obtíží vklouzl tam, kam patří a mohla začít zábava. Určitě bych vytkl fakt, že vibrátor je po celé své délce téměř stejně široký, tedy nemá zúžení v prostoru základny, které je pro anální hračky typické, především proto, aby držely na jednom místě, a je potřeba čas od času pozici upravit a zasunout Cassini zpět na své místo.

Dráždění hráze

Část na dráždění perinea je také nic moc, je měkká a ohýbá se, a ani vibrace se do ní moc nepřenášejí, takže funguje spíše jako ochrana před zmizením vibrátoru kdesi ve vašich útrobách. Samotné tělo však už tak měkké není, tudíž strategické zahnutí zůstane zahnutím a na prostatu opravdu vyvíjí tlak. Vibrátor má celkem 7 vibračních režimů, a to: slabá, střední a silná kontinuální vibrace, zesilující přerušovaná vibrace, zesilující a zeslabující (nahoru-dolů) kontinuální vibrace, rychlá a silná pulzace a režim střídání jedné delší vibrace a třech krátkých.

Vibrační režimy

První dva režimy jsou sice příjemné, ale pro navození co největší rozkoše během co nejkratší doby nevhodné, z důvodu jednolitosti (prostě to furt vibruje) a slabších vibrací. Režim silné kontinuální vibrace už něco dělá, ale po chvíli se omrzí.

Nejzajímavější režim je, dle mého názoru, střídání krátkých a dlouhých vibrací a subjektivně jsem zažíval nejlepší orgasmy právě při tomto režimu. Ostatní režimy jsou na preferencích uživatele, ale rozhodně se neztratí a nezůstanou nevyužité; pokaždé máte chuť na něco jiného a jiný druh stimulace. Celý vibrátor se ovládá jedním tlačítkem na spodní straně, které stačí stisknout pro spuštění, a pak už jen stisknutím tlačítka přepínáte mezi režimy.

Pro vypnutí tlačítko krátce podržíte. Výdrž baterií je solidní, Cassini zvládne pracovat i několik hodin. Po čase používání se mi podařilo s tímto vibrátorem docílit i čistě prostatického orgasmu, tedy bez dráždění penisu, ale to je spíše o tréninku a trpělivosti, avšak příjemné a efektivní režimy vibrací s tím hodně pomohou.

Užijete si ho i v páru?

Pro použití v páru je tato hračka vhodná maximálně tak v polohách, kdy je partner na zádech, případně má nohy u sebe a může si tak hračku přidržovat tam, kde má být. V ostatních polohách mi vibrátor několikrát vypadl a musel jsem ho zavádět zpět, což ruší jak atmosféru, tak prožitek. Druhý „problém“ může být i fakt, že při dráždění prostaty společně se souloží téměř nemáte šanci vydržet déle než pár minut, ale to bude trápit spíše netolerantní partnerku;)

Pokud chcete zažít něco nového a nevídaného a nemáte na to rozpočet 2 000,- a více, mohu tento vibrátor jedině doporučit, zklamaní rozhodně nebudete.

Fotografie jsme použili ze stránek prodejce erotických hraček, na který odkazujeme z této recenze.

Klady

Zápory

Silikonové proveden Nedrží na místě
Silné vibrace Měkká a neefektivní část na dráždění hráze
Poměrně dlouhý – dosáhne kam je potřeba Vodní lubrikanty
Vodotěsný 3,5 cm průměr nesedne každému
Výdrž baterií
Cena
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: