Osobně nemám problém s análními hrátkami jak v pasivní, tak ani v aktivní roli. Ba naopak, mám je velice, velice rád. A nebráním se užít si je jen sám se sebou. A je to jiná hra, když mám po ruce vibrátor určený pro masáž prostaty.

Jak je zabalený a zpracovaný?

Vibrátor je zabalen naprosto standardně, v průhledném plastovém obalu. Ten v sobě obsahuje i návod. Ale to je vše. Nic navíc, nic nádherného a luxusního (což odpovídá cenovce dané anální pomůcky) Pro hrátky tedy potřebujete dvě AAA tužkové baterie, které nejsou součástí balení.

Ale sexshop od kterého máme tento kousek na testování (Růžovýslon) vám je přidá v objednávce.

Označen je jako černý, ale je spíše hnědý (je totiž průhledný, takže celková barva se zbarvuje dle podkladu), to však vůbec nevadí. Plast je opravdu částečně průhledný, takže lze vidět elektronické části uvnitř – jestli to je bonus či negativum nechám na vás. Osobně mě to nevadí, ale že bych z toho byl u vytržení, to se taky říct nedá. Hladkost povrchu ale zase dovolí lehké vklouznutí do dírky. A je bez výrazných výstupků, takže bude stačit jen trochu lubrikantu a bude ve vás.

VIDEO z našeho rozbalování:

Na délku má asi 20 cm včetně ovládacího kolečka. V průměru má cca 1 cm, zahnutá hlavice určená pro stimulování prostaty (nebo G bodu) má asi 1,5 cm.

Hračka je zcela bez zápachu a lze ji velice snadno umývat, protože nemá žádné záhyby a špatně dostupná místa. Což je u anální vibrující hračky velká výhoda a nevidí se to vždy.

Použití v akci

K použití vibrátoru nepotřebujete prakticky nic. Já však pro svůj anál používám lubrikační gel na silikonové bázi (skvěle vždy klouže). Nanesu jej na hlavici vibrátoru, který pak zavedu do sebe. Není na tom žádná věda, jen začátečníci se musí nejdříve špičkou vibrátoru prozkoumat a zjistit, jak reagují na zvyšující se tlak na svěrač své prdelky. Pro mě osobně je právě toto prvotní prozkoumávání a trénování to nejzábavnější a nejpříjemnější. Přeci jenom v análním věnečku je velké množství nervových zakončení = je citlivý!

Zjistěte kolik stojí G-vibrátor
ZJISTIT CENU

Zkoušel jsem jej zavádět jak vibrující, tak vypnutý. V obou případech jsem neměl problém. Jen pozor na manipulaci s ovládáním – pokud máte prsty od gelu, může vám to prokluzovat – a to přestože patka a tedy i regulační kroužek má zdrsnělý povrch. Ovládání je lineární, což znamená, že otáčením kolečkem jedním směrem vibrace zesilujete, opačným směrem je zeslabujete a následně vypnete.

Je třeba si dát pozor a nezasunout si vibrátor moc hluboko. Nemá žádnou zarážku a už byste jej nemuseli vytáhnout bez pomoci lékaře. 😉 Ale jeho pevný tvar a solidní délka by vám sama měla zabránit si ho zasunout celý do prdelky – přeci jenom její anatomický tvar není vyloženě přímý a rovný.

Hodnocení nakonec

Krásné zpestření hrátek jak párových, tak sólo. Mám vyzkoušeno, že orgasmus se mi při použití tohoto vibrátoru dostaví během několika málo minutek a je silnější než obvykle. Prostě pánské dráždění přes prostatu má smysl a chlapi by se za to neměli stydět.

A už vůbec ne před svojí partnerkou (rozhodně na tom není nic gayovského) – právě ona vám může nejvíce pomoci a dodat dráždění nový rozměr. Takový, že se nemusíte na nic soustředit a když máte trpělivou a citlivou přítelkyni, tak dostanete nálož vibrací přesně na citlivou prostatu. A to pak mnozí nemají moc daleko k orgasmu. Silnějšímu, než co vůbec znáte!

Klady

Zápory

Snadná manipulace Mohl by mít silnější průměr i vibrace
Pevný a klouzající plast
Nezapáchá
Jednoduchá regulace vibrací
Zahnutá hlavička na prostatu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: