Osobně nemám problém s análními hrátkami jak v pasivní, tak ani v aktivní roli. Ba naopak, mám je velice, velice rád. A nebráním se užít si je jen sám se sebou. A je to jiná hra, když mám po ruce vibrátor určený pro masáž prostaty.

Balení, zpracování

Vibrátor je zabalen naprosto standardně, v průhledném plastovém obalu. Ten v sobě obsahuje i návod. Ale to je vše. Pro hrátky tedy potřebujete dvě AAA tužkové baterie, které nejsou součástí balení.

Označen je jako černý, ale je spíše hnědý, to však vůbec nevadí. Plast je průhledný, takže lze vidět elektronické části uvnitř. Hladkost povrchu zase dovolí lehké vklouznutí do dírky.

Na délku má asi 20 cm včetně ovládacího kolečka. V průměru má cca 1 cm, zahnutá hlavice určená pro stimulování prostaty (nebo G bodu) má asi 1,5 cm.

Hračka je zcela bez zápachu a lze ji velice snadno umývat, protože nemá žádné záhyby a špatně dostupná místa.

Použití

K použití vibrátoru nepotřebujete prakticky nic. Já však pro svůj anál používám lubrikační gel. Nanesu jej na hlavici vibrátoru, který pak zavedu do sebe.

Zkoušel jsem jej zavádět jak vibrující, tak vypnutý. V obou případech jsem neměl problém. Jen pozor na manipulaci s ovládáním – pokud máte prsty od gelu, může vám to prokluzovat. Ovládání je lineární, což znamená, že otáčením kolečkem jedním směrem vibrace zesilujete, opačným směrem je zeslabujete a následně vypnete.

Je třeba si dát pozor a nezasunout si vibrátor moc hluboko. Nemá žádnou zarážku a už byste jej nemuseli vytáhnout bez pomoci lékaře.;-)

Suma sumárum

Krásné zpestření hrátek jak párových, tak sólo. Mám vyzkoušeno, že orgasmus se mi při použití tohoto vibrátoru dostaví během několika málo minutek a je silnější než obvykle.

Použití na slečně plánuju brzy.

Klady

  • Snadná manipulace

  • Nezapáchá

Zápory

  • Mohl by mít silnější průměr i vibrace

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU