Svítící anální vibrátor LUZ Zare je luxusní kolík, který ke mě dorazil zabalený do dárkové vínové krabičky z tvrdého papíru. Prezentace je vskutku skvělá a potěší zejména esteticky laděné příznivce postelových rozkoší.

První dojem 

Svítící anální vibrátor LUZ Zare je tvarově perfektně vyladěný anální kolík. Jedná se o zahnutou tyčinku s rozšířenou hlavičkou, u kořene je opět širší a ozdobený svítícími oválky. Materiál je plast potažený kvalitním černým silikonem.

Vypadá velmi dobře, jak asi vrní?

Jde se na zkoušení

Hlavička je oproti tělíčku pěkně rozšířená, přesto do vás po chvilce snadno vklouzne. Zapnete základní režim a užíváte si vrnění. Můžete na něm sedět a onanovat, nebo vystavíte zadek na vaši partnerku, která si s vámi pěkně pohraje.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Jak vrní?

Vibrátor nabízí sedm různých režimů vrnění, včetně pulzování, zesilování nebo přerušovaných vibrací. Vibrace tak můžou odrazit vaši momentální náladu, nebo je určuje partner, který vás jimi překvapí.

Každému režimu pak odpovídá příslušná barva diody na stranách u kořene hračky, což je podle mě spíš estetická zybtečnost navíc, někoho ale může potěšit.

Zjistěte kolik stojí Anální vibrátor Firefly
ZJISTIT CENU

Svítící anální vibrátor LUZ Zare  je ale spíš doplněk než hlavní šukací věc do vašeho zadku.

Skvěle se hodí na předehru, jemné dráždění, součást sexuálního setkání, nebo jako zlatý hřeb po úžasném milování.

Ideální pro muže, kteří při souloži s partnerkou chtějí cítit něco ve své vlastní dírce. Při vibracích se pak prožitek znásobuje. Jen bacha na brzké stříkání!:)

Pro jednoho i pro dva

Tahle věc se bude líbit i holkám, ať už proto, že je krásná, nebo pro vlastní potěšení či zvýšení rozkoše partnera. Zkoušeli jsme při souloži a za sebe mohu říci, že to bylo fajn zpestření.

Šikovným rukám umožní cílené dráždění prostaty partnera, takže další plus. 

Shrnutí

Opravdu příjemná věcička svítící anální vibrátor LUZ Zare  je vhodná pro každého análního hráče či hráčku, ideální pro páry začínající s drážděním análu nebo pro jednotlivce toužící po drobné a luxusní hračce.

Klady

Zápory

Prezentace a design Spíše pro začátečníky nebo jako doplněk
Provedení a kvalita materiálů
Funkčnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: