Je to velké. Je to široké. Je to ohebné a krásně barevné. A taky velké. To jsou první dojmy, když se vám do ruky dostane dvojité dildo Sonic od Fun Factory. A my se dnes podíváme na to, co vše se s tímto krasvcem dá podniknout a zažít. Dostali jsme ho k recenzi od sexshopu Růžovýslon.cz.

Představení hračky

Toto dildo se vyrábí ve dvou barevných provedeních, a to vínová a oranžová. Ke mně se dostalo v oranžové barvě. Materiál dilda je příjemný matný silikon, který je v lékařské kvalitě, takže se nemusíte bát nežádoucích látek a alergických reakcí.

Nezapomeňte se tedy vyhnout silikonovým lubrikantům, které by hračku poškodily. Délka dilda je astronomických 40 cm a v nejširším místě má průměr úžasných 4,5 cm. Dildo není kulaté, ale zploštělé a na jednom konci je ve tvaru banánu s takticky zahnutou špičkou a na druhém konci se zvětšuje do průměru 4,5 cm.

Rozbalování

Dildo je v jednoduché papírové krabičce, ve které nejsou žádné zbytečnosti: hračka, krátký návod a malý letáček od Fun Factory. Na krabičce je dildo vyobrazeno ve velikosti 1:1 ve stejném barevném provedení, jako je hračka uvnitř. Hračka není cítit žádným nepříjemným zápachem.

VIDEO z otevření balíčku:

Používání, funkce, pocity

Tato hračka, ač se jedná o „obyčejný“ kus silikonu, má nevyčíslitelné způsoby použití. Vyblbne se s ní muž, žena, dvě ženy, pár žena-muž, a asi i dva muži. Nejdříve jsem se rozhodl hračku vyzkoušet sám. Mám rád výzvy (a tohle rozhodně výzva je), a tak jsem vzal gel, hračku, pustil si tématickou kinematografii a dal se do zkoušení.

Zjistěte kolik stojí Dvojité dildo Fun Factory Sonic Couple
ZJISTIT CENU

Ze začátku jsem z něj měl trochu respekt, přece jen není to zrovna nejmenší hračka, ale po počátečním seznamování se a důkladném promazávání, jsem měl zahnutý konec tam, kde bylo potřeba, a má prostata si užívala nevídané dráždění a narážení. Bohužel jsem nevydržel moc dlouho a odzkoušení druhého konce jsem musel nechat na jindy. Druhý, větší konec je širší, tlustší a není zahnutý.

Na dráždění prostaty to ideální není, ale pokud máte rádi roztahování análku, určitě si přijdete na své. Použití pro samotnou ženu je také víceúčelové. Může použít zahnutý konec na dráždění bodu G, může dildo ohnout a strčit si každý konec do jiné dírky, nebo oba dva konce do jedné dírky. Fantazii se meze nekladou.

Páry si nejvíce užijí

Nejzajímavější použití však má dildo pro odvážné páry. Úžasný způsob použití je takový, kdy si žena do análku zasune širší konec, muž si zahnutým koncem dráždí prostatu a oddávají se sexu. Chce to trochu praxe a tréninku, ale ten výsledek stojí za to a musím říct, že silnější společný orgasmus jsem nezažil. Co se údržby týče, tak ta je jednoduchá. Vyndáte, umyjete, osušíte a uklidíte. Pokud tedy máte kam, je to fakt velký macek.

Klady

Zápory

Lékařský silikon Cena
Velice dlouhý – i po zasunutí 20 cm vám zbývá dalších 20 na manipulaci Pro někoho může být moc velký (šířka i délka)
Ohebný Pouze vodní lubrikanty
Takticky zahnutý
Vhodný k hrátkám ve vodě
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: