Miluju partnerské hračky, teda když jsou dobré (a naštěstí většinou dobré jsou ;)). Ať si jste totiž sebevíc jistí, že jste se svým protějškem naladění na stejnou vlnu, tyto hračky vás prostě posunou na vyšší level.

Není tajemství, že moji nejoblíbenější „pomocníci“ v této kategorii jsou We-vibe 4 a Share od Fun Factory, takže když se na trhu objevila vrnící varianta Sharu, bylo jasné, že ho NUTNĚ potřebuju mít. A nebyla bych to já, kdybych si oba kousky mezi sebou neporovnala 😀

Share x Sharevibe

Už na první pohled je jasné, že vibrující patronka (k té se dostaneme později) není jediná inovace, kterou Sharevibe prošel. Oproti svému nevibrujícímu bratříčkovi je jeho falická část podstatně užší a dokonale hladká – bez jakýchkoliv výstupků. Na jednu stranu je to docela škoda, protože právě tyto výstupky mě právě bavily. Na druhou stranu díky tomuto novému tvaru jde Sharevibe daleko snadněji zasunout. To oceníte zejména při análním sexu.

Zúžení se dostalo i druhému konci, což je za mě velice rozumný krok. Konečně se nemusím bát, jestli se do mě ten malý cvalda dostane a jak moc to bude bolet 🙂 Teď stačí malá kapka lubrikantu (nebo mě trochu rozvášnit – což je vždycky lepší varianta) a je v pohodě uvnitř.

Slibovaná patronka

Jinak nejvýraznější rozdíl mezi těmito kousky jsou samozřejmě ty vibrace. Patronka je poměrně veliká, takže se s ní velice dobře manipuluje (zastrčení a vyndání ze strap-onu). Je to sice taková pitomost, nad kterou moc nepřemýšlíte, ale fakt, že patronku můžete použít i mimo strap-on, je příjemné zjištění. A hned si s ní můžete zpříjemnit hrátky – parádně dráždí klín, když partner přiráží zezadu nebo při klasičtějších polohách (koníček i misionář), když si ji vložíte mezi sebe.

Zjistěte kolik stojí Share dildo Fun Factory Vibe
ZJISTIT CENU

A můj tip? Svažte partnera (ideálně mu zavažte i oči) a projíždějte patronkou po jeho těle… samozřejmě se nejvíc zaměřte na klín 🙂 Patronka skvěle padne do ruky a díky své velikosti se dostane všude… a všude vás taky pěkně rozdráždí 🙂

Když si hrajete, musíte dobíjet

Patronka se dobíjí magnetickou nabíječkou, na kterou jsme u FUN FACTORY zvyklí. Je oboustranná, takže je jedno, jak patronku napojíte. Nevím jak vy, ale já nesnáším nabíječky, které se dají napojit jenom jedním směrem – je to takové nedomyšlené 🙂

Trocha techniky, aneb jak se to vlastně ovládá

Ovládání je naprosto jednoduché a intuitivní. Zvládne to opravdu každý. Na černé patronce je totiž jediné červené tlačítko, které všechno ovládá. Dlouhým přidržením vibrace zapnete a vypnete, rychlými stisky přepnete vibrace. Je to jednoduché a intuitivní… Ovládání se nedá vůbec nic vytknout.

Tvar, velikost, a tak dále…

Tvarově je Sharevibe podobný písmenku „J“ – to je oproti nevibrující verzi také malá změna (klasický Share napodobuje písmeno „L“). Tuto změnu způsobila větší vrstva silikonu mezi oběma částmi. Chápu, že je to kvůli patroně, ale strap-on tím pro mě ztratil (dobře omezil, ale za mě je to dost podobné) jednu velice důležitou funkci – když jsem přirážela u klasického Shareu, příjemně se rozvlnil a dráždil klitoris, bylo to naprosto přirozené a já měla skoro pocit, že je mojí součástí. Sharevibe klitoris sice taky dráždí, ale není to tak intenzivní pocit.

Na druhou stranu Sharevibe má vibrující patronu, která celý silikonový kousek parádně rozhýbe a vy prožijete pocit slasti, který jste ještě nezažili. Vrní to ve vás, zároveň se to vlní přirozeným pohybem z přírazů, a ještě to dráždí klitoris. To je kombinace, která mě pokaždé dostane do kolen. A když si k tomu přičtete možnost dát svému partnerovi/partnerce pěkně do těla… tady se není o čem bavit, to prostě chcete 😀

Pár čísel

Délka

  • Delší část: 22 cm
  • Kratší část: 11,5 cm

Šířka

  • Delší část: 3,4 cm
  • Kratší část: 3,8 cm

Sharevibe je vyrobený z lékařského silikonu, což zajišťuje jeho zdravotní nezávadnost, a také vodotěsnost (samozřejmě bez patronky), takže je ideální i na koupelnové hrátky :D.

Za mě je silikon nejlepší materiál, ze kterého se hračky dají vyrábět. Ale má také jisté slabiny – chytá na sebe drobné částečky prachu a musíte si dát pozor na lubrikanty. Každopádně na tyto drobnosti zapomenete hned, jak se ho dotknete – je krásně sametově hladký a do ruky tak akorát:)

Kdybych si měla vybrat mezi původní verzi Share a Sharevibe, chtěla bych obě 😀 Ale kdybych si opravdu musela vybrat, zvolila bych Sharevibe. Je sice pravda, že když přirážím, není tolik drážděný klitoris (což po předchozích zkušenostech se Sharem bylo vážně zklamání), ale vibrace, které mnou díky patronce prochází, mi toto zklamání naprosto vynahrazuje. Navíc Sharevibe můžete používat s patronkou i bez ní – pak jenom záleží na vás, na co máte chuť.

Klady

Zápory

Lékařský silikon Slabší dráždění klitorisu při přirážení
Silné vibrace
Slastné prožitky pro oba 🙂
Tvar patky a špičky
Barevnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

chci se zeptat nedavno jsem poznal ze jsem sub a nez by jsme sel k nejake domina tak jsem videl ze velmi oblibena praktika je strap on atd ale nez pujdu k domine tak jak mam zacit abych vedel jestli jsem na to a nechci utracet tisice za hracky ktere pak nebudu pouzivat

Z pozice submisiva byste „správně“ měl přijmout cokoliv, co si pro vás připraví a ne to co, se vám líbí – pro rekreační užívání se můžete domluvit mimo běžné lekce… Zkuste se ale dráždit prstem v prezervativu – stačí trochu lubrikantu a už jste v sobě… uvidíte, jestli se vám to líbí. Ale stále platí první věta.

Dobrý den,chtěl bych se zeptat zda si lze tento strapon zavést do zadečku (u muže) a pak s jeho pomocí partnerce dráždit obě dírky zároveň. Něco jako při sandwichy,ale bez nutnosti pustit do ní jiného chlapa. 🙂 Nepřekážel by při tom onen zmíněný výstupek na dráždění klitorisu?? Případně jaké jiné dildo by k tomu bylo vhodné,máte-li s tímto zkušenost?? Myslím,že toto použití by pro oba mohlo být velmi vzrušující. Bohužel,zatím jen teoreticky. Děkuji za odpověď a případnou radu. S.

Zdravím, zrovna tenhle je docela macek, takže dostat ho do sebe tou silnější částí by byl docela náročný úkol – ale to záleží na vašem uvolnění a tréninku. Upřímně takhle obráceně jsme to nezkoušeli právě kvůl velikosti té patky, osobně si myslím, že ten výstupek by byl naopak pozitivním doplňkem kvůli dráždění hráze/perinea (oblast mezi anusem a varlaty – velmi citlivá). Pokud byste překonal tu velikost, nemělo by to být problém dráždit dvojmo partnerku, ale slouží na to lepší kousky.

Jsou to připínací dilda nad penis (takže máte svoje a nad/pod ním ještě druhé) – mrkněte se sem https://www.lascivni.cz/strap-ony jsou to dilda s přídomkem „stimulace vaginální i anální najednou“. Případně pro vaše atypické hrátky by šlo použít běžnější dvojité dildo. Určené bylo primárně pro lesbičky, které díky němu mohly při dvojím zavedení přirážet k sobě klínem/zadečky. Tam ale narazíte na to, že tvarově je dildo rovné (ač pružné), takže při přirážení byste si ho musel držet pro správný úhel. Ideální úhel mají právě vkládací dilda typu Share.

Snad jsem pomohl 🙂

Spolupracujeme: