Na první pohled se jedná o neznámý produkt pro dráždění našich fantazií (a našich zadečků především). Kvalitní materiály (ABS plast a lékařský silikon) a precizní design nám však napovídají, že se nejedná o „made in china“.

Pravda je taková: švédská firma LELO se vždy zaměřovala na luxusní erotické zboží – v tomto segmentu patří mezi světové jedničky. Chtěla však produkty s precizním švédským designem nabídnout i méně movitějším zákazníkům – a proto vznikla dceřiná společnost Picobong.

Video z rozbalování análního kolíku Picobong

Anální kolík Tano je určen na dráždění mužského G-bodu, který se nachází v konečníku – jedná se o prostatu – jak mnozí ví. Pro jeho dráždění má kolík připraveno 12 vibračních programů. Potěšila mě maličká velikost (111 x 86 x 28 mm) a nízká hmotnost – 36 gramů. Velikost potěší především začátečníky s análním sexem.

Nabízí se v 3 barvách (černá, fialová – námi doporučovaná a růžová).

Užitečná malá „kolébka“, která zároveň slouží jako podstavec/držák kolíku. Při nasednutí se tak můžete hezky houpat a houpat a nechat se unášet na vlnách vibrací – bla bla bla 🙂 Očko v podstavci oceníte při ručním dráždění – do očka se dobře prostrčí prst a máte maximální kontrolu nad pohyby.

Vibrace se zapínají (a zesilují) tlačítkem + na užitném silikonovém povrchu. Tlačítkem mínus se vibrace zeslabují, až se nakonec vypnou. Obě tlačítka jsou hezky ukrytá v nápisu Picobong na boku kolíku. Na prvního pohled je to hezké řešení, ale jak přijde na reálné zkoušení, tak budete konstrukéry/designéry proklínat.

Ovládání vibrací je totiž na místě, které je při používání kolíku zasunuté – jak se pak mají ovládat vibrace? Jediným řešením je kolík trochu povytáhnout a změnit sílu/režim vibrací – poměrně nepraktické řešení. Vhodnější by bylo ovládání na patce kolíku – ale to by nebylo tak designově líbivé.

Jak se nabíjí takový anální kolíček?

Napájení kolíku je řešeno 1 AAA baterií, která se vkládá do vnitřního prostoru. Dostanete se do něj přes závit, který je mezi plastovým a silikonovým kusem – tedy cca v polovině kolíku. V poslední drážce je vložený silikonový kroužek, takže bychom mohli mluvit o vodoodělnosti. Vodním hrátkám tedy na krátkou chvíli nic nebrání. Vibrace v nezměněné síle vydrží cca 2 hodiny (záleží na kapacitě baterie) – poté začnou postupně slábnout.

Balení hračky nás sice nemusí zas tak moc zajímat, ale i přesto potěší, že má nádech luxusu, takže v kamenné prodejně rozhodně zazáří. Pěknou drobností je hrací kostka, která je v balení umístěná vedle kolíku. Klasická černá šestistěnná kostka má na každé stěně jeden druh erotické hračku od Picobongu. Když jich tedy „posbíráte více“, tak si jako součást předehry můžete „hodit kostkou“ a zbytek večera tak bude započat vaším „štěstím“. Nedá se však říci, že některá hračka by byla horší výhrou 🙂

Cenovka análního kolíku Picobong Tano je nízká, ale zpracování a vibrační režimy jsou velmi kvalitní. Je zde vidět, že LELO nechtělo ztratit svou pečlivě budovanou tvář a nedovolilo si na trh dodat zboží, které je nekvalitní. Luxus za nízkou cenu – to teď frčí.

Klady

 •  

  Kvalitní materiály (silikon a ABS plast)

 •  

  Dostatečně široká patka

 •  

  Silné vibrace

 •  

  Jednoduchý tvar pro začátečníky

Zápory

 •  

  Nevhodné umístění ovládání

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU