Překvapila mě univerzálnost obou kousků – stačí změna tvaru/designu a je z 1 základu (silikonový řetěz) odlišný kousek. Oceňuji na obou ale měkkost samotného silikonu, je velmi příjemný, na dotek sametový, takže tímhle se můžete rozhodně rozmazlovat.

A díky barevnému rozdělení a vlastně i typu nejen o samotě, ale s partnerkou – třeba navzájem se rozcvičovat. Ne nadarmo se říká, že když muže chce po partnerce anál, musí si ho sám předtím zkusit, ať ví, do čeho jde.

A toho se hezky dívky chytají, buď aby taky potrápili partnera a trochu otočili role (alá straponem šukaný přítel pod vámi), nebo aby se z toho vykroutily, protože přítel na to nepřistoupí…

Ale to jsme trochu odbočili.

Pár čísel

  • Celková délka 20 cm
  • Maximální průměr 4 cm
  • Minimální průměr 1 cm

Něžná růžovka

V sadě Love Beads (někdy v černé variantě jako Black Velvets) od Satisfyeru (ti taky dělají všechno a ve všech barvách a velikostech) jsou 2 anální řetězy s očky pro dobré držení a zavádění.

Růžovka je dle mého opravdu holčičí – nejen barvou, ale i jemností linií a bouliček, ktré jsou velmi pozvolné. Třeba pro sissynku jako dělaná…

Technicistní modrák

Druhá varianta je technicistně precizní, jednotlivé diamanty jsou jakoby „broušené“ a tedy jsou citelně jinačí při zavádění skrze svěrač i při nošení.

Zjistěte kolik stojí Sada análních řetězů Satisfyer
ZJISTIT CENU

U téhle varianty jsem přišel na to, že očko je dostatečně dlouhé, že si ho můžete navléci přes kořen penisu a spodem přes hráz vést kuličky až do prdelky – hodně zajímavý tlak na samotný penis a varlata a ještě k tomu jste vyplněni většinou kuliček.

Netradiční vjem, který nevím, jestli byl záměrem autora, ale vlastně proč ne – o tom je testování, abychom našli nové či zajímavé využití přímo pro nás.

VIDEO z redakčního rozbalování:

V hrátkách

Tohle je na rovinu prostě hračka na předehru, na prvotní uvolnění, otevření, klidně i pro anální panice a panny.

Je to také průměrově velmi zajímavé, kdy na špičce máte pidi průměr u obou (modrý začíná trochu větším kusem) a postupně se zvětšuje, takže se dokáže prdelka na to lépe připravit a zvládnout všechny.

Nechybí praktické očko, které je u análních hraček důležité – buď patka, nebo aspoň očko, ač patka je proti zaklouznutí vždy lepší.

Celkově jsou průměry bouliček a kuliček velmi jemné a decentní – takže opravdu jsou pro start, zkušený harcovník (či harcovnice) je „spolkne“ a ani by si jich nevšimla.

Pozor na očko

Při nošení je potřeba dát pozor na samotné očko (to je ta nevýhoda) – patka by umožnila je mít zavedené celý den třeba. Jako pozvolný trénink subinky/subíka, úkol či trest (záleží na preferencích každého), jako předvoj toho, co je čeká doma po příchodu z práce či školy.

A po takovémhle decentním uvolnění, to určitě bude pořádná jízda, byla by škoda toho startu nevyužít a nenahradit tyto řetězy (ehm, píšu množné číslo, vlastně nás nenapadlo je využít oba najednou do 1 dírky – doplníme časem do komentářů), něčím plnějším co se týče průměru či možnosti stříkat:)

S kondomem?

Jako vždy platí, anální hračky ideálně s kondomem – hygieničtější a rychlejší na čištění = věřte zkušeným.

Hodnocení

Vcelku doporučujem tuhle sadu začátečníkům v análních hrátkách (ve vaginálních své využití také najde, ale svěrač je na změnu těch průměru více citlivější – proto má proměnlivý průměr).

Klady

Zápory

2 různé řetězy v 1 balení Lubrikant jen na vodní bázi
Různě náročné průměry Očko je super na držení, ale patka by lépe sloužila proti zaklouznutí
Směrem od špičky se zvětšuje náročnost
Pružnost silikonu
Hypoalergenní silikon po celé délce
Cenovka
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51.cz Sexshop.cz Flagranti.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: