Po análních kolících jsou to jedny z nejoblíbenějších análních hraček. Přesto zde existují určitá ale… A na ty nejpalčivější dotazy a problémy vám odpoví naše zkušená redaktorka Agrrr.

Pokud jste se rozhodli, že si pořídíte anální řetěz, dbejte na výběr. Vždy je při výběru dobré zvážit, co od hračky očekáváte a jaké by měl splňovat podmínky. Vždy když nějaký zákazník projevil zájem o anální kuličky, či řetízky, jako první jsem ho upozornila, že nedoporučuju ty ze stříkaného plastu spojené obyčejným provázkem.

Proč vlastně používat anální řetězy?

No vezměte si, kam se tato hračka zavádí, a i když předtím použijete intimní sprchu, přece jen provázek není nejlepší volba. Jste si jisti, že dezinfekce to dokáže dokonale vyčistit? Jste si jisti, že stoprocentně vždy před tím než jej použijete, podstoupíte intimní sprchu (klystýr)?

Vždy bych doporučovala řetízky spojené stejným materiálem, ze kterého jsou samotné kuličky. Nejlépe by měli být jednolité a v kuse. A opět, stejně jako tomu je u análního kolíku, by měly mít zarážku nebo očko, proti nepříjemné možnosti vklouznutí.

Špatně vybraný řetěz vás může odradit od těchto hrátek. Proto je lepší si dát s výběrem trochu na čas a vybrat si takový, který bude splňovat vaše požadavky.

Jak vybrat nejlepší anální řetěz/kuličky

Začátečníkům opět doporučuji řetěz kratší a menší. Ale na trhu jsou i výrobky které se pomalu rozšiřují. Jako první jsou kuličky velikosti malíku a u očka už mohou mít i 4 cm průměr. Možností jsou i malé řetízky se dvěma nebo třemi malými kuličkami, které jsou ideální ke dráždění při styku samotném.

Na trhu jsou i vibrační řetězy s mnoha druhy vibrací impulzy, vibračními programy i rotacemi. Na chuť si zde přijdou i „fajnšmekři“.

Základní pravidla pro dráždění prdelky

I zde je nutné dodržovat základní pravidla análního styku:

  • dbát bezpečnosti,
  • nic nesmí bolet,
  • lubrikovat, lubrikovat, lubrikovat,
  • být domluvený na bezpečnostním slovíčku,
  • a dbát na hygieně.

Anální kuličky či řetězy se používají pro anální hrátky. To víme. Ale co popustit uzdu fantazii a když už doma ten řetěz máme, tak si s ním opravdu užít?

Alternativní využití této erohračky…

Přijdete z práce unavení a rozbolavělí, váš partner vás přivítá s úsměvem a nabídne se, že vám namasíruje záda. Vy si tedy odložíte svršky, partner vás namaže prohřívacím masážním olejíčkem a pak vám začne přes záda přejíždět oním řetězem.

Tvar řetězu a jednotlivé kuličky na něm vám promasírovavší bolavé svaly a příjemně vtírají hřejiví olejíček do kůže. (Ideální jsou řetězy od firem FunFactory a SinFive – viz naše recenze análních řetězů.)

Jste příjemně uvolněni. Masáž je vždy geniální předehrou, ale váš partner nekončí. Nyní řetěz použije místo bičíku

U análních řetězů je skutečně obrovská škála využití. Takže se nikdo nemusí bát, že mu zůstanou doma ležet v šuplíku. Chce to jen trochu popustit uzdu své fantazii a nebát se 😉

Kde koupit ty kvalitní kousky?

Několik zadečkových korálů/řetězů už jsme testovali, takže vám můžeme doporučit i anonymní sexshop, kde můžete ty kvalitní a prověřené koupit. A nebojte, peněžně vás nezruinují.