Jak využít při sexu anální řetězy? 3 TIPY

anální sex a pomůcky na něj Po análních kolících jsou to jedny z nejoblíbenějších análních hraček. Přesto zde existují určitá ale… A na ty nejpalčivější dotazy a problémy vám odpoví naše zkušená redaktorka Agrrr.

Průvodce:

Pokud jste se rozhodli, že si pořídíte anální řetěz, dbejte na výběr. Vždy je při výběru dobré zvážit, co od hračky očekáváte a jaké by měl splňovat podmínky. Vždy když nějaký zákazník projevil zájem o anální kuličky, či řetízky, jako první jsem ho upozornila, že nedoporučuju ty ze stříkaného plastu spojené obyčejným provázkem.

Proč vlastně používat anální řetězy?

No vezměte si, kam se tato hračka zavádí, a i když předtím použijete intimní sprchu, přece jen provázek není nejlepší volba. Jste si jisti, že dezinfekce to dokáže dokonale vyčistit? Jste si jisti, že stoprocentně vždy před tím než jej použijete, podstoupíte intimní sprchu (klystýr)?

Vždy bych doporučovala řetízky spojené stejným materiálem, ze kterého jsou samotné kuličky. Nejlépe by měli být jednolité a v kuse. A opět, stejně jako tomu je u análního kolíku, by měly mít zarážku nebo očko, proti nepříjemné možnosti vklouznutí.

Špatně vybraný řetěz vás může odradit od těchto hrátek. Proto je lepší si dát s výběrem trochu na čas a vybrat si takový, který bude splňovat vaše požadavky.

Jak vybrat nejlepší anální řetěz/kuličky

Začátečníkům opět doporučuji řetěz kratší a menší. Ale na trhu jsou i výrobky které se pomalu rozšiřují. Jako první jsou kuličky velikosti malíku a u očka už mohou mít i 4 cm průměr. Možností jsou i malé řetízky se dvěma nebo třemi malými kuličkami, které jsou ideální ke dráždění při styku samotném.

Na trhu jsou i vibrační řetězy s mnoha druhy vibrací impulzy, vibračními programy i rotacemi. Na chuť si zde přijdou i „fajnšmekři“.

Základní pravidla pro dráždění prdelky

I zde je nutné dodržovat základní pravidla análního styku:

 • dbát bezpečnosti,
 • nic nesmí bolet,
 • lubrikovat, lubrikovat, lubrikovat,
 • být domluvený na bezpečnostním slovíčku,
 • a dbát na hygieně.

Anální kuličky či řetězy se používají pro anální hrátky. To víme. Ale co popustit uzdu fantazii a když už doma ten řetěz máme, tak si s ním opravdu užít?

Alternativní využití této erohračky…

Přijdete z práce unavení a rozbolavělí, váš partner vás přivítá s úsměvem a nabídne se, že vám namasíruje záda. Vy si tedy odložíte svršky, partner vás namaže prohřívacím masážním olejíčkem a pak vám začne přes záda přejíždět oním řetězem.

Tvar řetězu a jednotlivé kuličky na něm vám promasírovavší bolavé svaly a příjemně vtírají hřejiví olejíček do kůže. (Ideální jsou řetězy od firem FunFactory a SinFive – viz naše recenze análních řetězů.)

Jste příjemně uvolněni. Masáž je vždy geniální předehrou, ale váš partner nekončí. Nyní řetěz použije místo bičíku

U análních řetězů je skutečně obrovská škála využití. Takže se nikdo nemusí bát, že mu zůstanou doma ležet v šuplíku. Chce to jen trochu popustit uzdu své fantazii a nebát se 😉

Kde koupit ty kvalitní kousky?

Několik zadečkových korálů/řetězů už jsme testovali, takže vám můžeme doporučit i anonymní sexshop, kde můžete ty kvalitní a prověřené koupit. A nebojte, peněžně vás nezruinují.

Agrrr
Agrrr
Jak se ze mě stal milovník erotických hraček? Během své pracovní kariéry jsem se dostala k práci v sexshopu. Díky věčným otázkám a zvědavosti jsem se dostala až ke školení a produktové specialistce. Stal se ze mně zmlsánek, který musel vlastnit ty nejhezčí a nejkvalitnější hračky, jen z těch nejlepších materiálů. A tak jsem, s k experimentům nadšeným manželem, nashromáždila sbírku nejrůznějších hraček od klasických vibrátorů až k elektrosexu.
Agrrr
[supsystic-social-sharing id="1"]

6 komentářů

 1. Partner semnou chce vyzkoušet anální sex,ale jednou už jsem to zažila a nebylo mi to zrovna příjemné..Nedokázala jsem se pořádně uvolnit,protože..Bojím se nehody,asi víte co tím myslím. A tak se tím zároen ptám,může k te trapne nehodě dojít? Nynějšímu partnerovi ale chci splnit vše,ale bojím se toho.

  • Pokud chcete předejít jakékoliv nehodě, tak určtě den předem si vyčistěte střeva klystýrem (případně všem trávicím problémům předejdete stravou s výrazným podílem nestravitelné vlákniny). Díky tomu k „nehodě“ nebude moci dojít. Ke zbytku dotazu: v základu vždy platí jít na věc pomalu, mít ideální uvolněnou atmosféru, dostatek času, nejít nikdy přes bolest a hodně lubrikovat. Návod na první „krůčky“ jsme pro naše čtenáře připravili zde: https://www.lascivni.cz/sex/jak-na-analni-sex-aneb-jak-roztahnout-prdelku/

   • Děkuji..A takhle pomalu se na to musí uplně pokaždé,nebo pak už si na to zadeček “zvykne“? 🙂

    • Jen poprvé, ale svěrače si pak zvyknou, takže příště je to jednodušší. Ale stejně jako si zvykají na roztahování, tak si stejně rychle zvyknou i na „nic nedělání“, takže třeba po pár týdnech můžete roztahovat znovu – ale už budete vědět jak jemně a pomalu máte pokračovat 🙂

 2. Hezký den,
  předpokládám, že článek o roztahování jste četli: https://www.lascivni.cz/sex/jak-na-analni-sex-aneb-jak-roztahnout-prdelku/.

  Na anální hrátky musíte opravdu pomalu, nikam nespěchat, nejít přes bolest, hodně lubrikovat – pomalu zvětšovat průměr… Napadá mě zkusit to s hračkou, která má pozvolné stoupání průměru – nějaký kolík, než klasické dildo. Abyste jemně překonali rozdíl mezi menšími a většími dildy.

  Na trénování je dobrý třeba nafukovací kolík – zvětšuje průměr jak v základu, tak i dofouknutím

 3. s partnerkou děláme anální sex ale nějak nemůžeme pokročit v roztahování jejího zadečku ona chce zkoušet i ta velká dilda ale nějak se nám endaří

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *