Anální kolík

Jak už název napovídá, tak se jedná o pomůcku pro naše zadečky (mnohdy označován jako butt plug či anální dildo). Někteří si vystačí se samotnou hračkou, ale někteří ji používají jako přípravu na samotný anální sex.

Ve stručnosti se jedná o dildo s rozšířenou patkou (ta je důležitá proto, aby hračka nešťastnou náhodou neuvízla v análku). Kolíky jsou vyráběny většinou z gelu, dále ze silikonu, či latexu – pro fajnšmekry jsou připraveny kolíky ze skla, nebo oceli.

Existuje i nafukovací anální kolík

Některé anální kolíky mají užitečnou schopnost – nafouknout se (pomocí pumpičky) a tím zvětšit svůj průměr.

Pro cvičení análku je to skvělá vlastnost – každý si nafoukne kolík na „svoji“ velikost a případně může po čase přidávat na průměru.

Anální kolík s ocasem

Nové typy kolíčků mají v patce instalovaný ocásek – může být z kožešiny, z reálných koňských žíní či dalších podobných materiálů. Tyto hračky se využívají především při BDSM hrátkách – například při doggy play či ponny play. Některé kolíky mají přísavku – takže si je lehce „přisajete“ například na kachličky v koupelně, nebo na lednici. Dráždivému přirážení už tak nic nebrání.

Dnes už však i u této sexuální hračky můžete zapomenout na nudné tvary, pořídit si můžete fetiš anální kolík ve tvaru liščího ocasu, dokonce i dlouhého vlčího ocasu. Vaše sexuální samička se tak rázem promění v divokou šelmičku! Tyto chlupaté hračky reálného provedení výrazně znásobí rozkoš vašeho partnera či lechtivé trýznění před nástupem konečné slasti.

Nově i s trestacími důtkami

Chcete-li však trestat nebo být trestaný, vsaďte na anální kolík s důtkami, popřípadě se nechte vrtět psím ocáskem, anální kolík psí ocas se vám nabízí ve velikostech S-XL. Nechcete-li být v posteli „až tak nudní“, hračkou snů v análních praktikách je anální kolík s dovádivými třásněmi. Ten je šikovný v tom, že při něm můžete experimentovat i s teplotami. Nahřejte si tohoto broučka pro relax, jen pozor na teploty vyšší než 45 °C a nižší než 10 °C.

Tolik hledané a tolik žádané kolíky…

Erotické pornografické snímky (anální kolík video) s touto tematikou jsou dost často vyhledávané, protože poskytují vzrušující pohled na ženy (a mnohdy u muže), kteří jsou trýzněni například klystýrem a právě kolíček jim zabraňuji tolik chtěné úlevě.