Jak už název napovídá, tak se jedná o pomůcku pro naše zadečky (mnohdy označován jako butt plug/buttplug či anální dildo). Někteří si vystačí se samotnou hračkou, ale někteří ji používají jako přípravu na samotný anální sex.

Ve stručnosti se jedná o dildo s rozšířenou patkou (ta je důležitá proto, aby hračka nešťastnou náhodou neuvízla v análku). Kolíky jsou vyráběny většinou z gelu, dále ze silikonu, či latexu – pro fajnšmekry jsou připraveny kolíky ze skla, nebo oceli.

Existuje i nafukovací anální kolík

Některé anální kolíky mají užitečnou schopnost – nafouknout se (pomocí pumpičky) a tím zvětšit svůj průměr.

Klady

Zápory

Diskrétní a rychlé dodání V čase potřebujete větší a větší průměry :))
Neskutečný výběr velikostí
Klasické i s vibracemi i nafukovací
Barevné, až oči přechází
Vždy s bezpečnou patkou proti zaklouznutí
Pro začátečníky i zkušené anální rajcovníky
Rozličné materiály: silikon, plast, ocel, ...
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51.cz Sexshop.cz Flagranti.cz Růžovýslon.cz Sexíčekshop.cz

Pro cvičení análku je to skvělá vlastnost – každý si nafoukne kolík na „svoji“ velikost a případně může po čase přidávat na průměru.

Anální kolík s ocasem

Nové typy kolíčků mají v patce instalovaný ocásek – může být z kožešiny, z reálných koňských žíní či dalších podobných materiálů.

Tyto hračky se využívají především při BDSM hrátkách – například při doggy play či ponny play. Některé kolíky mají přísavku – takže si je lehce „přisajete“ například na kachličky v koupelně, nebo na lednici. Dráždivému přirážení už tak nic nebrání.

Dnes už však i u této sexuální hračky můžete zapomenout na nudné tvary, pořídit si můžete fetiš anální kolík ve tvaru liščího ocasu, dokonce i dlouhého vlčího ocasu.

Vaše sexuální samička se tak rázem promění v divokou šelmičku! Tyto chlupaté hračky reálného provedení výrazně znásobí rozkoš vašeho partnera či lechtivé trýznění před nástupem konečné slasti.

Nově i s trestacími důtkami

Chcete-li však trestat nebo být trestaný, vsaďte na anální kolík s důtkami, popřípadě se nechte vrtět psím ocáskem, anální kolík psí ocas se vám nabízí ve velikostech S-XL.

Nechcete-li být v posteli „až tak nudní“, hračkou snů v análních praktikách je anální kolík s dovádivými třásněmi. Ten je šikovný v tom, že při něm můžete experimentovat i s teplotami. Nahřejte si tohoto broučka pro relax, jen pozor na teploty vyšší než 45 °C a nižší než 10 °C.

VIDEO z rozbalování jednoho kousku

Tolik hledané a tolik žádané kolíky…

Erotické pornografické snímky (anální kolík video) s touto tematikou jsou dost často vyhledávané, protože poskytují vzrušující pohled na ženy (a mnohdy u muže), kteří jsou trýzněni například klystýrem a právě kolíček jim zabraňuji tolik chtěné úlevě.

Spolupracujeme: