O mě se všeobecně ví, že ač jsem muž a spíše převážně hetero, tak anální hrátky mě tuze baví. Jak zkoumat, co ještě zvládnu za průměr či délku, tak i jak působí prostě dráždění prdelky na erekci, výstřik… Takže musím mít ve své sbírce takřka všechny hračky, které jsou kompatibilní s prdelkou. Tedy ideálně ty, které mají rozšířenou patku, aby nemohl tzv. zaklouznout…

Řetěz nebo koule pro prdelku?

Tentokrát jsem si vybral menší, ale tvarově zábavnější anální řetěz (Smile Bowler) – mnohdy se tahle hračka pojmenovává jako anální koule, ale vždy bude dle mě jít o úhel pohledu.

Za mě bych to rozsoudil tak, že když jednotlivé kuličky či snad XXL koule budou bez silnějšího spojení, takřka na „provázku“, tak to budou koule a když jsou ty kuličky spojené silnějším „proutkem“, tak to bude prdelkový řetěz. Nebo alternativně je to anální šňůra či korále.

A k čemu taková roztodivná hračka vlastně je?

Díky tomu, že se průměr jednotlivých kuliček postupně rozšiřuje, tak je zajímavá pro začátečníky i zkušenější, jako první „trénovač“ či „rozevírač“. První kuličku na špičce zvládne asi i sebezapřenější a sevřenější anální panna (či pán). Je průměrově menší než můj malíček, takže nic hrozného.

Na těchto hračkách je nejzábavnější samotné zavádění a vysouvání (či vytlačování), takže ani nejde o to ho do sebe dostat a držet ho v sobě. Byť se s ním po zasunutí a s pevným prádlem můžete dobře projít po veřejnosti (ideálně ještě v něčem oblečený). A bavit se tím, že nikdo netuší, co vás to v uvnitř tak zvláštně příjemně tlačí a dráždí.

VIDEO rozbalení v redakci:

„Průměrově“ se stále zvětšuje

Každopádně řetěz je zajímavý tím, že průměr se postupně zvětšuje a mezi jednotlivými kuličkami je mezera, která laicky řečeno dá „odpočinout“ vašemu věnečku. Takže se pro kuličku musí rozevřít, ale za chvíli už se zase stáhne, a čím hlouběji jdete, tím více se musí uvolnit.

Zjistěte kolik stojíSilikonový anální koule/řetěz
ZJISTIT CENU

Takže můžete jít od nejmenšího k největšímu, nebo si za sebou zkoušet tam a zpět třeba jen 3 nejmenší. Ten proměnlivý tlak dovnitř a ven je právě ten největší rajc.

Na řetězu/koulích se mi líbí materiál – je to čistý černý silikon, který má matnou úpravu, takže vypadá moc pěkně a takřka luxusně. Výrobci se podařilo vybalancovat měkkost silikonu s tím, že je příjemný na zavádění, ale zároveň i při sevřenější prdelce „neuhýbá“ jako gelové hračky. Takže je příjemný i pro zavádění.

Krásně jemný a bez výstupků

Vás i prdelku potěší, že na celém těle nejsou vidět žádné výstupky, hrany či nedejbože nedodělky. Povrch je čistý, což zpříjemňuje a zjednodušuje zavádění, ale i čištění. Klasicky pro anální hračky vždy používám kondom, ale tady jsem se odvážil jít „naostro“ a bylo příjemné cítit ten silikon, jak se v teple prdelky poddává a dobře mě kopíruje.

Čím jsem si pomáhal

Gel jsem měl anální na silikonové bázi (Pjur ANALyse) a dávkoval jsem ho aplikátorem Fist-IT. Pro mě je to dlouhodobě nepřekonatelná dvojce pro hrátky u zadních vrátek.

Jak se testovala moje zadnička?

Většinou jsem ho testoval ve sprše, kde je i v tomto chmurném počasí krásně teplo, tělo je uvolněné i zavádění je příjemnější. Po 3 kuličkách se mi i notně postavil pták, takže jsem si pomalé zvykání na průměr (v době testování jsem moc hrátek neměl) zpříjemňoval honěním.

Finální kuličku jsem „polknu“ v dřepu, kdy jsem si jednou rukou pomáhal rozevírat prdelku a druhou si ho honil. Byla i zábava nechat ve mně řetěz mizet tím, že jsem na jeho čouhající patku tlačil samotným podřepem proti kachličkám.

Dále chválím

Patku taky chválím, protože je sice podobně měkká jako samotná erohračka, ale dokáže udržet pomůcku pověšenou – pro mě před hrátkami na držáku sprchy, po hraní na sušáku na ručníky kdy osychal po očištění a dezinfekcí. Takže multifunkční kousek.

Za mě rozhodně super kousek, který je určený spíše „mase“, která s prdelkou nemá takové zkušenosti, nebo pro zvídálky, kteří chtějí trénovat „dovnitř“ „ven“ s menším průměrem. Kdo to nezkusil, nejspíše neocení tu proměnlivost tlaku na prdelku. Rozhodně doporučuji tuhle anální „šňůru“.

Klady

Zápory

Sametově matný a jemný silikonové Nemá obal
Pružný, ale drží tvar Spíše pro začátečníky
Proměnlivý průměr
Šikovná „S“ patka
Nápaditý design
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Sexshopp.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: