S těmito hračkami pro trénink se nesetkáváme poprvé. Takže už jsme věděli co čekat. Kdybychom byli anální panicové a panny, možná bychom nebyli tak ostří. Ale to už vychází z principu, že testeři musí být vždy zkušenější harcovníci:)

Jak se opravdu jmenuje

Oficiální název zní GreyGasms Master Series Linger Graduated Silicone Anal Beads. Což zní až moc vznešeně na to, že je to prostě silikonový řetízek s proměnlivými kuličkami na svém těle. Na konci má očko pro držení – cca pro 2 prsty, abyste měli maximální kontrolu nad zaváděním.

Jen ale upozorňuji, očko je ze stejně měkkého silikonu, takže neslouží jako patka. Takže vám při nepozornosti mohou zaklouznout.

Ale je to minimální riziko, protože od poslední kuličky k očku je docela dost cm prostoru.

Citelná délka, která zaujme

Určitě vás v parametrech / vlastnostech níže zaujme délka. Je to opravdu macek a tohle je jeden z pořádných análních řetězů – zde je tohle jméno adekvátní, protože to není kraťoučký mazlík, co není větší než dlaň.

Tenhle vás opravdu naplní díky délce a vaší chuti jít dál a dál. Ač byste byli začátečníci, určitě byste i napoprvé chtěli zvládnout celý, protože každý má rád výzvy.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Pár čísel

  • Celková délka 35. 6 cm
  • Využitelné dálka 30.5 cm
  • Průměr větších kuliček 2.7 cm
  • Průměr menších kuliček 1 cm
  • Váha 131 gramů
Zjistěte kolik stojí Greygasm anální silikonové koule řetěz
ZJISTIT CENU

V hraní

Kuličky mají na střídačku (kromě první viz závěr recenze) různý průměr, ti co tyhle hračky znají, už to vědí. U análních hraček nejde typicky o hloubku či průměr pomůcky, ale o právě proměnlivý průměr, který postupně dráždí anální svěrač (věneček chcete-li).

A tohle splňuje tahle hračka ideální, jak jsou menší a větší kuličky (či výstupky) za sebou.

Co bych zhodnotil

Pro mě sice neznámá značka, ale výsledný produkt je moc pěkný na pohled. Balení kombinuje černo-šedivé prvky (jak možná vychází i z brandového manuálu GreyGasm – neboli šedivých orgasmů?) a skrze blistr je vidět samotná hračka.

Po vybalení vaše ekologické srdce možná zasáhne množství plastového jednorázového obalu, který hned letí do koše.

Kuličky jednotlivé jsou pěkně zpracované, vše lícuje, jsou lehoučké a až možná roztomilé. Ale to souvisí právě s průměrem jednotlivých kuliček, který je za nás největší slabinou.

Jsou prostě maličké. Pro začátečníka super, ale přes tohle se rychle dostanete.

Není větší?

Ocenili bychom tedy větší variantu, třeba i prodávanou dohromady, ať s užijete s oběma třeba postupně, … Ale je zde cítit pěkný detail – úplně první, která tedy může být zavedená do vaší (třeba panenské) prdelky je lehce menší než zbylé hlavní kuličky. Takže ulehčí vám zavedení.

Na druhou stranu oceňujeme použitý silikon, který má pro nás oblíbenou matnou jakoby „hedvábnou“ povrchovou úpravu a také i délku kuliček. Přesně celého análního řetězu (to je taky praštěný název co).

Ale samozřejmě u silikonu musíte používat jen lubrikanty na vodní bázi (Goliate, Whoop.de.doo, BOOM, Waterglide, …) a ne silikonové (HOT Extreme a další). Případně pro anální hračky doporučujeme anální „lehce“ znecitlivující kousky.

Cca 30 cm délky je opravdu dost, takže to vás při prvním seznámení uvnitř určitě překvapí.

A pozitivně, nebojte:)

Klady

Zápory

Silikonový černý materiál Pro zkušenější nudnější velikosti
Větší počet kuliček Jen lubrikanty na vodní bázi
Menší průměr vhodný i pro začátečníky
Proměnlivá velikost kuliček
Extra délka pro hluboké zavedení
Praktické očko na patce
Množství plastového odpadu v obalu
První kulička je lehce zmenšená pro jednoduší zavedení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Flagranti.cz Sexshop51.cz Růžovýslon.cz Sexshop51.cz Gaymegastore.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: