Tento lubrikační gel se prezentuje jako velmi jemný lubrikační gel na silikonové bázi. Před započetím jakékoliv recenze je nutné si alespoň ve zkrate říct, co to tedy znamená.

Jak se liší jednotlivé lubrikační gely?

V podstatě existují dva druhy lubrikačních gelů a to na vodní a na silikonové bázi.

Gely na vodní bázi jsou založeny na obsahu glycerinu, který způsobuje onu kluznost. Tyto gely bývají levnější, především proto, že mají tu vlastnost, že na vzduchu zasychají a následně hrudkují. Celkově je však nutno podotknout, že je můžete kombinovat se všemi typy hraček, prezervativů a snadno se vymývají.

Na silikonové bázi. Bývají dražší a mívají mnohem větší reklamu. Obrovskou výhodou je, že nevysychají, dají se použít na promazání pantů u dveří a nevyschne a dveře nezaskřípají. Skvělý je v zimně pod nos, a dá se využít i proti opruzeninám.

Avšak nelze jej používat spolu se silikonovýma hračkama (dochází k rozleptání a ničení povrchu silikonových hraček). Navíc díky své kluznosti a odolnosti se špatně smývají. Na textiliích nechávají fleky, které vypadají jako mastné.

Jsou i hybridní zvlhčující gely?

Existují také různé kombinace obojího, u těch vždy pamatovat že jakmile je zde obsah silikonů, ohrožuje to silikonové hračky. Avšak kombinované gely mají skvělé vlastnosti z obou bází.

(Různé olejíčky a „indulóny“ vzhledem k hygieně, parfemování a PH ženského těla opravdu nedoporučuji používat jako lubrikační gel!!!)

VIDEO rozbalení v redakci:

A jaký byl Pjur Woman Bodyglide?

Jak již bylo psáno, je na silikonové bázi, takže má opravdu velkou kluznost i v případě použití malého množství. Nevysychá, na opruzeniny vřele doporučuji. A musím podotknout, že je i skvělý na masáže. Mému drahému naprosto skvěle vyhovoval.

Zjistěte kolik stojí Lubrikant Pjur Woman
ZJISTIT CENU

Ale všem ženám doporučuji ať nejdříve vyzkouší, zda jim více vyhovuje vodní nebo silikonová báze. Osobně mi silikonové gely tolik nevyhovují a bohužel i v případě tohoto gelu jsem byla zklamaná, protože mému tělu nesedí.

V případě použití při zavádění tento gel drhne (není to správně klouzavé jako na vodní bázi) a to dokonce natolik, že došlo k mikroprasklinkám a následnému pálivému pocitu. I přes to že se silikonovými gely již zkušenost mám a vím, že mi nesedí (kombinované však již ano), tak takto ošklivou reakci jsem nečekala.

Není vhodný pro silikonové ero-hračky

Navíc většina hraček v mém držení je z lékařského silikonu, proto ani v tomto případě není pro mně tento gel vhodný, snad kromě skleněného análního rampouchu, ke kterému však mám a i doporučuju, anální lubrikační gel.

Pokud jde o lubrikační gely celkově, doporučuji si koupit malé testovací balíčky, nebo zajít do dobrého sexshopu, kde vám na testrech předvedou konzistenci a kluzkost jednotlivých gelů, které si můžete v jednorázových baleních koupit a otestovat přímo doma a následně posoudit.

Letmé porovnání s ostatními gely

S porovnáním například firmou Eros je tento gel opravdu slabý. Avšak například oproti Durexu je zde větší kluznost. A v mnohém předčí Silc glide, který je kvalitou úplně vespod.

Tento gel považuji za průměrně kvalitní, citlivějším ženám doporučuji poohlédnout se jinde.

Klady

Zápory

Dobré dermatologické testy Nedostatečná skluznost
Na vícero použití
Cena
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: