Lubrikačních gelů jsme tu prozatím moc nerecenzovali – a je to velká škoda, protože rozdíly v jejich kvalitách a použitích jsou neskutečné. A také ne vždy platí, že ty nejdražší porazí ty levnější. A vzhledem k tomu, že lubrikant se hodí skoro každému milovníkovi erotických hraček, nebo análních hrátek u kterých je zvlhčující gel nutností, určitě rozšíříme recenze gelů. Tento gel jsme dostali na recenzi od Růžovýslon.cz.

Anální znecitlivující gel od Pjuru

Dnes začneme netradičním gelem… značkovým od našeho oblíbeného Pjuru a specializovaným jen na anální hrátky. Je to Pjur Analyse Me = tomu názvu se nikdy nemůžu nesmát. Lépe popsaný produkt jsem ještě neviděl. Pro neangličtináře = Analyse me znamená „analyzuj mě / prozkoumej mě“. A co jiného se děje při análnímu sexu? Tohle se jim rozhodně povedlo.

Konzistence a dávkování má jaké?

Tento gel je konzistencí spíše tekutější a rovnou vás upozorním na to, že nemá dávkovací pumpičku. Ta je pro mě velmi užitečným doplňkem každého lubrikačního gelu – ať už klasického, hřejivého, orgasmického, … a samozřejmě i análního. To bych tomuto gelu tedy vytkl. Naštěstí se díky jeho konzistenci dobře dávkuje, a pomalu stéká (takže s tou tekutostí to není tak vážné), takže skvěle padne tam, kam má.

Složení gelu je následující: Dimethicone, Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil.

VIDEO z redakčního rozbalování

Už podle názvů poznáte, že obsahuje i jojobový olej, který zklidňuje a uvolňuje citlivou sliznici = a to se při zrovna análním sexu hodně oceňuje. A nechybí ani „amyrisový“ olej, poměrně neobvyklý, který se obvykle řadí mezi afrodiziaka. Jeho vliv nedokážu ocenit, ale každá přírodní složka se vždy hodí. Celkově gel byl dermatologicky testován, takže si ho můžou užít i citlivější prdelky

Zjistěte kolik stojí Lubrikační gel Pjur Analyse Me
ZJISTIT CENU

Vůně a klouzání?

Vůně je velmi neutrální, takže neurazí nenadchne, ale to u tohoto typu nevadí, čichat si k výsledku své práce nebudete. Ale budete si ji užívat, protože tenhle gel skvěle, ale opravdu skvěle klouže. Je to kvůli jeho silikonovém základu. Takže v kombinaci s tímto gelem vám nedoporučuji bez ochrany (kondomu) používat hračky z čistého silikonu – časem by jejich jemný povrch degradoval.

100 ml lahvička vám rozhodně vydrží déle, protože díky silikonovému základu nepotřebujete použít tolik gelu – v porovnání třeba s vodními lubrikanty. Už známou nevýhodou silikonových lubrikantů je to, že se ne dobře vymývají z textílií. Takže si s ním raději moc nehrajte a nekapejte ho všude kolem vás, ale jen na prdelku partnerky (nebo dle libosti partnera).

Alternativou k tomuto gelu je ještě znecitlivující sprej Analyse Me o objemu 20 ml. Ten má výhodu v jednodušší aplikaci, ale za mě bych jím spíše doplnil daný gel, než ho používal samostatně.

Celkové hodnocení

Kdyby měl dávkovací pumpičku, beze všeho bych ho prohlásil nejlepším lubrikačním gelem pro prdelkové hrátky, který jsme zatím testovali (ne všechny recenze jsou ještě publikované). Ale i přes horší dávkování ho jeho kvality vynášejí vysoko. A hlavně skvěle ulehčuje tolik náročné anální praktiky = doporučuji ho každému na potkání:)

Klady

Zápory

Vysoká silikonová kluznost Horší dávkování
Obsah přírodních olejů Špatně se vymývá z textilu
Potřeba mála gelu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: