Bez okolků a hned na začátek musím říct, že tento anální kolík je pecka a kdo si rád hraje s análními kolíky, měl by si jeden také pořídit. Tímto bych to celé mohl ukončit. Ale asi budete chtít vědět důvody, proč byste to měli dělat.

Nejprve si však řekněme pár technických věcí. Kolík je vyroben z na dotek příjemného silikonu. Celková délka je 16 cm, použitelná část však měří kolem 12 cm. Průměr pak činí od 3,5 cm do 5 cm (záleží na úrovni nafouknutí).

Kolík není na baterky a podporuje nabíjení přes USB, což mám na hračkách rád. A druhou věc, kterou na erotických hračkách mám hodně rád je, když jsou na dálkové ovládání.

Což tento kolík také splňuje.

Co je ještě super

Bohužel není vodotěsný, pouze voděodolný. Takže se nemusíte bát mytí pod tekoucí vodou, ale hrátek ve vaně se vyvarujte. To všechno je super. Kolík je opravdu příjemný na dotyk a možná by někomu bohatě postačil jako anální dildo.

Což by ovšem byla škoda.

Více vibračních režimů

Už jen kvůli tomu, že kolík podporuje USB nabíjení, asi se dovtípíte, že kolík dokáže i vibrovat. Má rovnou 10 různých režimů vibrací. Bohužel si nemůžete zvolit sílu vibrací (i když jak se to vezme, ale o tom za moment).

Takže některé režimy jsou stejné jen s různou intenzitou, ty bych pak asi nepočítal za různé režimy. Mně se však stejně spíše zamlouvaly režimy, které měnily intenzitu a spouštění motorků v různých intervalech.

To však není vše, co tento kolík dokáže. Už podle názvu jste poznali, že se může i nafouknout. A to vše můžete ovládat jak z tlačítek na kolíku tak přes dálkové ovládání. A to je za mě rozhodně bomba.

VIDEO z redakčního rozbalování

Nafukování v akci

Jestli máte z nafukování strach, nemusíte se vůbec bát. Kolík má pojistku, takže se nemůže přefouknout. Když jsem kolík nafoukl na maximum, co mi dovolil, překvapilo mě, že se nedostavil žádný nepříjemný pocit natož bolest a přesto mě dokázal vyplnit na maximum.

Ty nepříjemné pocity mě někdy potkávaly u mého staršího nafukovacího kolíku. Zároveň tím, jak kolík Basic X nafouknete, můžete si trochu určit intenzitu vibrací. Čím víc je nafouknutý, tím víc se vibrace přenášejí do vás.

A ty dokážou být opravdu velmi intenzivní. U tohoto vibrátoru se mi podařilo dosáhnout orgasmu jen pomocí dráždění análku tímto vibrátorem a jeho vibrací a to se mi ještě nikdy předtím nepodařilo a to je myslím dost dobrá vizitka🙂

Bohužel i zde se mi pár věcí nelíbí

Ono jde vlastně o jednu věc, co mi zde vadí. Oko, za které se dá kolík dobře chytit, a zavést (což se mi i tak nedařilo příliš snadno) má na sobě tlačítka ovládání.

Zjistěte kolik stojí Nafukovací anální kolík Basic X
ZJISTIT CENU

Takže se mi stávalo, že jsem při zavádění omylem mačkal tlačítka a kolík se tak začal třeba z ničeho nic nafukovat, aniž bych chtěl, nebo jsem ho naopak omylem vyfoukl, či si změnil vibrace. A to je škoda.

Ovládání na obou částech

Mně by nejspíš stačily tlačítka pouze na dálkovém ovladači, ale chápu, že je potřeba je mít i na samotném kolíku, co kdyby se ovladač ztratil. Ale třeba bych uvítal tlačítko, které by ostatní tlačítka uzamklo.

Ale chápu, že to by nejspíše stejně hromada lidí nevyužila. A pokud budete kolík využívat při hrátkách ve dvou, nejspíše tento problém odpadne. S designem souvisí ještě jedna věc. A to, že tento kolík si užijete pouze v soukromý.

Oko brání tomu, abyste si mohl vzít kolík pod oblečení a běžně fungovat. To však nepovažuji přímo za mínus, přeci jen vibrace jsou celkem hlučné.

Tento kolík k nošení pod oblečením prostě není uzpůsoben.

Pro koho tedy je tento kolík?

Asi bych ho nedoporučil nikomu, kdo si vyhlíží svůj první anální kolík. Těm bych doporučil raději něco menšího a klasičtějšího za menší peníz. Naopak pokud už s análními kolíky zkušenosti máte a hledáte něco nového a neotřelého, je tato hračka přímo pro vás.

A to i v případě, že už nějaký nafukovací kolík doma máte. Navíc který anální kolík dovolí vašemu partnerovi, aby ho uvnitř vás nafoukl, navolil vibrace a prostě si s vámi pohrál, aniž by se k vám musel přiblížit? Moc jich není. Rozměry možná nejsou největší, takže někomu může přijít menší, ale mě plně vyhovoval.

Jak jsem psal na začátku, tento kolík je pecka a můžu ho jedině doporučit.

Klady

Zápory

Materiál Dochází k nechtěným stisknutí tlačítek na kolíku
Silné vibrace Nemožnost měnit intenzitu vibrací
Různé druhy vibrací
Je nafukovací
Nabíjení přes USB
Dálkové ovládání
Voděodolný
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: