S pár lidmi, kteří vědí, co recenzuji, si občas říkáme takový vtípek, že stále čekám, když se v seznamu věcí na recenze objeví rektální devastátor. Ačkoliv u tohoto kolíku se nacházelo upozornění, že než si ho někdo vybere, má se podívat na rozměry, přesto jsem po rozbalení musel uznat, že číslo na papíře vypadalo mírněji než poté realita.

Rektální devastátor dorazil…

Nenechal jsem se odradit. Součástí balení byl kromě čističe hraček a lubrikantu také krém pro uvolnění při análním sexu, v tubičce s dlouhým aplikátorem.

Musím říct, že se hodil, použití s ním šlo podstatně lépe. Škoda, že ho je tak málo, pouhých 10 ml. V balení je také černá plastová rukavice, snad netřeba říkat, k čemu je zamýšlená. Mohu jen říct, že my ji nakonec nepoužili.

Rozhodně nepatří mezi nejmenší kolíky

Ačkoliv rozměry kolíku mohou být v první moment odrazující (od 2 do 5,5 cm, po nafouknutí ještě víc), tak se správnou přípravou to není až takový problém. Snad až na onen úplně nejširší kus, avšak to není dáno rozměry, ale tvarem. Zcela upřímně, při pohledu na fotky vidíte, že ačkoliv se kolík rozšiřuje rovnoměrně, tak na nejzazším bodě se rozšiřuje náhle prudčeji.

Na první pohled to nemusí být vidět, ale i nějaký ten milimetr navíc tady je znát. Během zásunu je závěr zkrátka moc prudký. A ano, jak praví nadpis, jen pro experty. Pokud se pořádně nepřipravíte a nemáte trochu praxi, radši sáhněte po něčem menším. Pokud přesto chcete tento výrobek, hlavně nespěchejte!

Nafukování v akci?

Hlavní na celém výrobku je však nafukování. Upřímně, ačkoliv kolík nafukovat lze a rozhodně se jedná o zajímavý pocit (takový ten, kdy už vydáváte jen neartikulované zvuky a později váháte, jak to popsat, protože víte jen, že jste se mohli zbláznit), narazili jsme na problém. Nevíme, zda se jedná o vadu tohoto konkrétního kusu, ale nafukování prostě a jednoduše zlobilo.

Vzduch nešel do kolíku z balonku všechen a zjevně utíkal i bokem, pokud jsme jej nepřidržovali za hadičku. Balonek je akorát tak velký, aby kolík nafukoval rozumným tempem a nepřefoukl vás ve vteřině.

Kolík nevydržel nafouknutý dlouho, také někde docházelo k úniku. Pokud jej chcete vypustit dřív, musíte odpojit od kolíku hadičku a stisknout ventil. Ono odpojení vyžaduje trochu víc síly a žádný strach.

Použití této pomůcky, to je taková nekonečná sinusoida. Počáteční obtíže se zavedením vystřídá pocit, že nic lepšího nemůžete zažít, aby následovalo vystřízlivění, které trvá hodinu až dvě, po které si váš organismus zvyká zpět na normální stav, a chvílemi nevíte, co si o spodní části svého těla myslet.

Pořádné zaplnění zadních vrátek

Zcela upřímně, ačkoliv by to chtělo vychytat nějaké mouchy, tak pokud je pořádné zaplnění zadních vrátek, to, po čem toužíte, a víte, jak na to, tento výrobek je stvořený pro vás. Pochopitelně za cenu delší přípravy a žádného spěchu. Komukoliv jinému mohu říct jen to, že pokud ho chce, tak na tohohle velikána musí trénovat a trénovat.

Klady

 •  

  Extrémní zaplnění

 •  

  Uvolňující krém součástí příslušenství

 •  

  Můžete v žertu říkat, že máte doma skutečný rektální devastátor

Zápory

 •  

  Špatně těsní

 •  

  Tvar by mohl být přizpůsoben pro snazší zavedení

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU