Páteř je dobrý nápad – Fun Factory s tímhle pokusem nebyli první, ale vlastně to nevadí. Podobně jako Apple není vyloženě autor všech svých technologických nápadů, tak je aspoň umí dotahovat do praktičnosti. A podobně to má FF. A jeho Limba Flex (s velikostí S a M).

Páteř je užitečná, že v 1 hračce, máte dle potřeby více kousků – rovné dildo, zahnuté jedním směrem, druhým směrem, … neboli nic kreativního, ale když to vezmu do důsledku, je lepší mít páteř a moci ji využít jednou za čas, pro zafixování nového tvaru, než ji nemít.

Začátek prvního testování

Když jsem ho zkoušel doma, nepřišla mi patka nějak problémová, prostě jsem přísavku přidělal na stěnu, dal gel a nasednul. A když jsem se dostatečně uvolnil a dildo přijal, tak jsem přísavku oddělil od stěny jedním prstem. Na svém místě jsem dildo zafixoval užšími tangy – tak, že zadní pásek šel přesně přes patku, takže nikam neutíkala.

Jen na domácí trénink?

Na doma, domácí chození, to plně stačilo. Dokonce i na 5 minutovou procházku ven s „košem“. Je vždy zábava jít venku s vědomím, že nejste sami, ale jde s „vámi“ i něco/někdo dalšího. Asi podobný pocit zažívají ženy s venušinými kuličkami.

Tady se plně projeví netradiční patka – je totiž docela rozměrná, takže zabraňuje zaklouznutí, ale také při chůzi… se řekněme vzpěčuje vašim půlkám. Takže při každém kroku se ohne na druhou stranu a jak je dildo přijatelně pevné, tak i ve vás se hne tím směrem.

Při krocích se ve vás dost citelně houpe zleva, doprava. A tu stimulaci ovlivňujete ještě tím, jestli jste dildo při zavádění nějakým směrem ohnuli – třeba špičkou s výstupkem pro prostatu nahoru, aby dobře dosedla tam, kam „má“.

VIDEO z redakčního rouzbalování

Potřeba rovnat

Tahle „funkce“ Limba Flexu S je žádoucí do té doby, když nejdete někam daleko, nebo si můžete diskrétně dildo znovu srovnat. Protože jak je patka širší a pruží proti půlkám, tak zároveň to má za následek, že pomalu klouže ven.

Je to tím, že špička není tak veliká, aby se klouzání zpomalilo. A to přestože část před patkou je nepatrně užší, takže to není tak citelné, jak o symetrických dild/kolíků. Ale přesto klouže….

A i přes sebeužší tanga vás brzy čeká problém. A rozhodně jsem si plně vyklouznuté dildo neukládal do kapsy v kapesníku v podchodu. To se nikdy nestalo a určitě detaily taky nesouhlasí. Takže to jistě chápete a na ven na procházky to není.

Na „ven“ jiný kousek

Pokud chcete dildo na „ven“, tak doporučuji Bootie a Boosty od stejného výrobce – Fun Factory. Testovali jsme je už dříve. Jejich výhodou a rozdílem oproti tomuto „páteřáku“ je tvar patky.

Zjistěte kolik stojí Fun Factory kolíku Limba Flex
ZJISTIT CENU

Ta je ve své podstatě ležatou tyčkou, která zároveň zabraňuje zaklouznutí (je dostatečně široká), ale také i záměrně kopíruje linii mezi půlkami, takže ničemu nezavazí. Mimoto Boosty má citelně větší a složitější hlavičku, takže ta dobře drží na svém místě.

Hodnocení

Tvarově je to pěkný kousek, s výstupkem na pánskou (jiná ani není, my víme, ale klíčové slovo to je heč…) prostatu. Barevnost a nerealističnost u Fun Factory vždy vítáme, je to i určité poznávací znamení.

Snad jen řada dild/vibrátorů Boss se blíží mužskému falusu. Tenhle kolík se prodává ve 2 velikostech a osobně bych bral i tu větší.

Patka s elegantně řešenou přísavkou ho dobře podrží a bude ve vás citelnější kousek.

Velikosti

S:

  • maximální průměr 3 cm,
  • použitelná délka 11.5 cm,
  • celková délka 12 cm,
  • šířka přísavky 6.8 cm.

M:

  • maximální průměr 3.2 cm,
  • použitelná délka 17.5 cm,
  • celková délka 18 cm,
  • šířka přísavky 6.8 cm.

Který vás připraví na… třeba splnění úkolu, že když si tenhle kolík vezmete ven, tak vás partnerka v noci pěkně vykouří i s masáží prostaty. A vy víte, že je o co stát. Každopádně je rozhodně dobrý na rozehřátí a začátky s prdelkou – je menší, decentní a určitě vás připraví na cokoliv dalšího, většího, náročnějšího.

V prodeji je i velikost M, je citelně ve středové části delší. L by mohla být hodně zajímavá, u FF bývají ve více velikostech, takže větší a náročnější verze by mě nepřekvapilo. Historický vkládací připíňák Share XL byla solidní bestie s výstupky a větším průměrem.

Chtěl bych ještě bezpáteřní dildo?

Ta páteř… jak jsem psal výše, je to užitečné, když ji hračka má, ale žádné vystřelení mozku nad kreativitou se nekonalo. Prostě je tak tuhá, že opravdu drží tím „směrem“, ale je to vždy zakřivení daným směrem – v délce dilda se více kloubů tolik neprojeví. A dle v násobném dalším testování, při ohnutí nehne ani při seberychlejších přírazech/nárazech, takže je to rozhodně praktická funkce, ne jen „designovka“.

Neboli kdybychom si měli zvolit první dildo/kolík, bylo by po téhle zkušenosti s páteří (a téhle velikosti S – viz fotky a video z rozbalování). A přísavkou, protože ta „bezručnost“ zavádění je vždy podmanivá. Kdy nemusíte nic jistit, jen dle svých sil a pocitů přirážíte, brzdíte a zase přirážíte.

Klady

Zápory

Praktický tvar s výstupkem Jen pro základní uvolnění (začátečníky, před straponem,…)
Praštěná barevnost Nevhodné na procházky venku
2 velikosti ke koupi
Vnitřní páteř
Elegantní a zároveň funkční přísavka
Po ohnutí opravdu drží svůj tvar
Patka zabraňuje zaklouznutí
Patka při chůzi hýbe dildem ve vás
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: