Černý obal se zlatavými ornamenty působí luxusně, tajemně a až fantasticky. Nechává tušit vysokou kvalitu obsahu. K dispozici jsou informace v češtině, oceňuji jednoduchost a transparentnost instrukcí. Zřejmý je použitý materiál, země i rok výroby. Takhle to má vypadat! 

První dojem 

Anální kolík BASIC X Quinn ThreeBallkuličkami je naprosto dokonalá věcička. Velmi jemný a kvalitní černý silikon kolíku, jeho jednoduché, stylové provedení a ideální velikost pro roztahování mého anusu z něj činí skutečně příjemný produkt. Pohledově na něm opravdu není nic, co bych mu mohl vytknout.

Jde se na zkoušení

Quinn anální kolík se zavádí nádherně a je to jednoduše pecka. Pomalu zasouvám, zaplouvá do mě, nejdříve hlavička, pak zlehka dva hrbolky, druhý je větší, a už je uvnitř.

Mít ho v sobě je prostě žůžo.

Chodím si po bytě s touhle hračkou v zadku, kuličky ve mě cvrlikají a vzrušení stoupá.

Decentně mě roztáhnul. Jestli mi na kolících něco vždycky vadilo, pak to byl ten nedostatečný rozdíl šířky mezi „tělem“ a „stopkou“ (to je základní výhoda všech análních hraček, aby nezaklouzly). Kolíky jsou totiž funkční především tehdy, když s nimi můžete chodit „jako by se nechumelilo“, protože se nebojíte, že by hračka vypadla.

Je-li stopka příliš silná, kolík klouže rychle ven. To se ale u něj je tak nestane. Prostě další plusové body za praktičnost. 

Zjistěte kolik stojí Anální kolík BASIC X Quinn ThreeBall
ZJISTIT CENU

Kolíček ve dvou

Kdo z mužů miluje pocit naplněnosti análu při sexu se ženou, tento kolík jednoduše musí ocenit. Úuuu, pohyb převalujících se kuliček při šukání je tím „něčím navíc“, co z kolíku dělá velmi nevšední věc. 

Cena

Anální kolík je za mě skvělý a mírně vyšší cena zcela odpovídá funkčnosti i kvalitě provední. 

Shrnutí

Kolíků jsou tisíce, kvalitních stovky, skvělých desítky a tenhle je jedinečný. Luxusně provedená hračka určená jak začátečníkům, tak zkušeným, kteří ho berou jako doplněk základní výbavy a vynikající startér pro další hračky – ať už s větší XXL mrchou, nebo jako předehra pro strapon vašeho protějšku (nebo jeho penis?).

Nelze než vřele doporučit všem milovníkům análního sexu. 

Klady

Zápory

Kvalitní materiál a provedení, velmi estetický Nenašel jsem
Kuličky
Velikost a tvar vhodný pro začátečníky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: