Strapon jsem chtěla vždycky zkusit s partnerem, ale bránil mi v tom můj (a vlastně i JEHO) ostych do takových tabu hrátek vůbec jít. Dlouho jsme se o tom bavili, až to vtipkování o otočení rolí, ohnutí ho přes stůl, …že mi pro jednou podrží on, se zvrhly do hodně vzrušujícího večera, kdy jsme se definitivně rozhodli. 

„Chci ošukat svého přítele do prdelky a on mi ji sám ještě nabídne na všech 4.“

Od tohodle plánu už nebylo moc daleko k realizaci, protože se stačilo dohodnout s naší redakcí o výběru vhodné hračky, která bude brzy „volná“ na testování.

Nejdříve jsme společně řešili druh a od klasických kalhotek s poutky a klasickým dildem jsme se dostali k tomu, že si to taky chci užít. Vzrušovala mě představa, že pro jednou do prdelky nebude pronikat on, ale že mu ukážu, jaké to je si to prožít v pasivní roli.

Chci si to taky užít!

Ale chtěla jsem si u toho taky užít a to klasické postroje samy o sobě moc nedokážou. Takže jsem chtěla buď zasouvací model (třeba Share od Fun Factory, ale ten jsme už ve všech podobách testovali – Baby / Vibro), nebo nějaký mixovaný s 2 dildy.

Jedno je klasicky venku, kterým przníte zadek partnera a druhé zevnitř, trochu níže, aby jednodušeji sedlo do ženského klína. Ten rozdíl ve vzdálenosti dild je klíčový, protože díky tomu je strapon dildo mnohem stabilnější a přírazy jsou pánví více přirozenější a méně náročné. Divili byste se, ale ženské pánve nejsou moc stavěné na kopulační pohyby chlapů = prostě to máme narostlé jinak.

Takže jako zajímavý kousek, který jsme nerecenezovali byl Double Black. Černý silikoňák s rajcovníma „koženýma“ kalhotkama.

VIDEO z rozbalování v redakci

Co dostanete v balení?

Balení je klasicky zbytečně vulgární a jak z „devadesátek“ – prostě nahá prsatka v síťovaném body se zavedeným straponem. Nic zajímavého a lákavého, ale byla by škoda hodnotit produkt dle obalu. A o tomhle straponu to platí dokonce trojnásob.

Jaký je „dvojitý čerňák“?

Jako první mě zaujal tvar dild – jsou řekněme polo-realistická, takže lehce připomínají reálný mužský penis, ale není tak moc prokreslený a plastický jako v reálu. Tomu nenapomáhá ani černá barva, která mě ale hodně rajcovala. Po zavedení klína ještě více, ale o tom níže.

Velikostně mě překvapila délka vnějšího dilda pro mého „miláčka“ (pro daný večer se z něj stala moje čubka). Na délku je to větší dildo, ale vyrovnává si to díky užšímu průměru, takže je vhodný i pro začátečníky – ač od nich nečekejte, že hned napoprvé zvládnou přirazit až „po koule“. Ty tady tedy chybí, ale jistě chápete, že neuvolněná zadnička prostě nedovolá muži dosednout až nadoraz ke mně.

Je tam, kde by ho člověk čekal

Po zapnutí pomůcka perfektně drží. Čekala jsem, že vzhledem k mému typu postavy nebudou řemínky dost velké, nebo budou klouzat, ale všechno sedlo skvěle. Dilda jsou vyplněná a vzhledem k své velikosti i dost těžká. Část určené k pronikání do partnera díky svým rozměrům je možné použít klasicky i análně.

Hračka se mi velice líbila a bavila mě. Jestli si chcete hrátky trochu ozvláštnit, můžete zkusit protrénovat své poševní svaly. Zkuste si nezapínat řemínky.  Taky je velká výhoda, že všechno je bez techniky. Nemusíte bát prázdné baterie nebo řešit překážející kabel.

Pár čísel

Vnější dildo

  • Délka 14 cm;
  • Minimální průměr 2,2 cm;
  • Maximální průměr 3,3 cm.

Vnitřní dildo

  • Délka 9 cm;
  • Minimální průměr 2,4 cm;
  • Maximální průměr 3,6 cm;
  • Celkový obvod pásku přes boky: 113 cm.

Vnitřní dildo má lehce zvednutý profil a silnější průměr, takže pro mě ideální náhrada za manželův penis. Délkově je citelně kratší, ale to vůbec nevadí, i tak je po zavedení dost cítit.

V akci

Situace byla jasná… on, moje hračka, s vodítkem a na všech 4, já jeho Bohyně s korzetem a mým novým ptákem v klíně.

Kolem nás tma až na pár svíček kolem postele (a rozhodně tam nebyly pro romantiku, ale to on netušil). K tomu na posteli připravená kožená černo-červená pouta a anální lubrikant (na radu zkušenějších z redakce). Věděl, co přijde, takže byl dost nesvůj, ale dost ho celý scénář rajcoval.

Kolik cca stojí Dvojité strap-on dild
ZJISTIT CENU

Věděl, že musí poslouchat, jinak bych mu dala ještě více zabrat, takže poměrně poslušně se nechal na vodítko dovést k posteli a stále na všech 4 na ni vylezl… To už jsem si připravila pouta, nejdříve na 1 ruku, provléci řetízek pelestí postele (aby neměl zaječí úmysly) a hned zamknout na druhé ručce. Stále se chvěl, tak jsem mu pošeptala do ouška:

„Neboj miláčku, to nebude bolet, …“

Uklidnil se, protože jsem ho současně pohladila po zádech, která slastně prohnul. Ručkou jsem pokračovala po bocích až k odhalené prdelce… Rukou jsem mu naznačila, ať dá svá stydlivá kolínka od sebe a ukáže se mi v celé kráse. Byl to skvělý pocit ho mít ve své moci a vrátit mu jeho dřívější „péči“ o mě. Abych to dotáhla do konce, dostal ještě jemný, ale pevný šátek přes oči, takže už mohl vnímat jen mé dotyky.

Však to hned začalo… Znovu jsem mu pošeptala do ouška:

„A teď to schytáš ty parchante, … konečně si užiju svojí odplatu za minule.“

Moc dobře věděl, že posledně si udělal čubku ze mě, co ho musela pořádně hluboko kouřit, dostala solidně na zadek, … no kdybych to tu rozepsala, byla by z toho pěkná BDSM erotická povídka, … možná někdy jindy O:)

Po tomhle se solidně zachvěl, ale i když to zkoušel, pouta nepovolila, takže měl smůlu hošánek. Hned jsem mu ukázala kdo je tu Paní, vzala jsem jednu svíčku od postele, abych nebyla mrcha ji sfoukla a začala mu kapat z asi metrové výšky vosky na záda… ten ale nadával… prohýbal se a zkoušel uhnout.

Na to jsem mu zasyčela do ucha:

„Jestli najdu na povlečení jedinou kapku vosku, sesekám a ošukám ti zadek tak, že se ti v práci budou týdny smát, protože budeš brečet bolestí při každém sednutí, …“

A to už se zklidnil, věděl, že když jsem v ráži jsem schopná realizovat cokoliv.

Voskem jsem ho trápila jen chvíli, chtěla jsem si užít hlavní téma večera. Jeho panenskou prdelku. Tu, kterou si vezmu já a žádná jiná. A pěkně ji ošukám, aby věděl, jaké to je být ten dole a snažit se co nejvíce uvolnit…

Ale nejdřív jsem ho musela zase uklidnit a uvolnit, takže svíčku jsem odložila a začala jsem mu prstíky přejíždět po těle, jednou jsem ho chytla za krček a druhu přejíždět přes nahou prdelku. Dírku jsem vynechala, zajímal mě jeho kurevsky tvrdý pták (takhle tvrdého si ho nepamatuju – že by chtěl být moje submisivní čubka častěji a jen se styděl to říct?). Stačilo párkrát zakroužit kolem koulí a kmitnout prstíky u žaludu a už hezky pro mě tekl… bylo to hodně rajcovní vidět kapku za kapkou jak ho ovládala touha…

Poprosil mě o to sám!

Však pošeptal:

„Neprodlužujte to a ošukejte mě prosím…“

Takže hned dostal pořádnou ránu dlaní na zadek až poskočil a ještě jednu facku na obličej… Netušil, která bije, dokud jsem mu neřekla, že on tady není od toho aby mě dirigoval a říkal co mám dělat. Musela jsem ho potrestat, ač jsem to neměla v plánu. Tak jsem vyzkoušela, jak on umí kouřit – když posledně to důsledně až do dávení zkoušel na mě.

Samozřejmě moc to nezvládal a hlavně moc se mu do toho nechtělo…

„Tak to tedy ne moje hračko!“

Ale levačka na jeho krku a druhá ruka dost pevně na koulích ho donutila otevřít pusu. TO už jsem se mu proháněla po pusině a zkoušela co zvládne.

Moc ne, nečekal, že to skončí (a konec to rozhodně nebyl) takhle, ale i na nadavování došlo… To mě bavilo:D Takhle ho ponižovat, třeba příště bude jemnější… i když mě se to stejně líbí O:) ale stejně jsem mu dávala zabrat, dokud neprosil, že mi nabídne prdelku, ať se nezlobím…

„To si piš, že nabídneš, ta je celá moje a teď ti ukážu jak MOC!“

Začala jsem postupně

Přesunula jsem se k jeho roztaženým nohám… Nejdříve jsem mu roztáhla půlky od sebe a zkoušela jemně prstíkem mu masírovat dírku. Běl pořádně vymydlený a vyholený, takže problém jsem v tom neviděla. Když se začal trochu kroutit v bocích (ahá, tak ty parchante to máš rád!), přidala jsem trochu gelu a zkusila přitisknout jemný žalud straponu k jeho panenské prdelce. To už pochopil, že jde do tuhého (a jeho pták byl tvrdší snad než ocel), ale neměl jak si to rozmyslet…

Z našich redakčních návodů jsem věděla, že je důležité jít pomalu, tak jsem zkusmo jen přitiskla žalud na dírku a jemně přitlačila… Byl tak uvolněný, že se do něj dostal a ON hekl. Ani jeden z nás to nečekal. Každopádně mě se líbilo, že pnutí v dildu se přenášelo na pnutí ve mně jak jsou dilda spojená na stejné základně. Takže každý pohyb vpřed udělá příjemně u mě. To se mi bude líbit O:)

Nechala jsem ho trochu se zklidnit a zvyknout si na něco v prdelce a znovu jsem vyjela ven. Pak zase dovnitř a trochu hlouběji. Počkat, ven a zase trochu hlouběji…To už moje čubka hezky vrněla a když už nechtěl strapon po 3-4 pokusech dál, promnula jsem mu ptáka a koule a zase jsme víc zprznili jeho prdelku

A rozhodně si nestěžoval, dokonce mi místy připadalo, že mi přirážel k sobě… Nadoraz nám zbývalo vícero centimetrů, ale mě to nevadilo, stejně jsem si ho chytila za boky a začala přirážet… Těch pár bolestivých stesků jsem ignorovala, jen jsem občasně zase prohmátla koule, aby se zklidnil a šukala jsem ho dál.

Tedy ten pocit moci, že je moje hračka a já ho pořádně šukám svým „ptákem“…chápu chlapi, proč vás baví nás mít dole pod sebou v nějaké podřízené pozici. Je to boží pocit…Hlavně tady vnitřní dildo ve mně jako zvláštně „vibrovalo“ (ač nemá čím) a silikonová základna mi tlačila na venušin pahorek a to taky nebylo k zahození.

„Prostě to fungovalo a mě bavilo přirážet do prdelky mého přítele. A víte co? Nestydím se za TO!“

Jak ho hodnotíme po 3 akcích?

Nemám porovnání s ostatními strapony, ale hodně se mi líbí zpracování, silikonový matný materiál a umístění 2 dild vůči sobě. Díky tomu můžu příjemně přirážet do Michalovy prdelky (jej, to jsem asi neměla říkat) a užívat si v sobě druhé dildo.

Hračce jako takové nemám moc co vytknout, snad jen to balení a absence obalu, takže jsme si museli jeden menší textilní ušít (s černým srdíčkem, aby partner věděl, jak se mi to líbilo). Absence obalu taky napomáhá chytání prachu na povrch hračky, ale to vyřešíte jedním opláchnutím ve vodě, takže žádný problém vlastně.

Pásky na bocích kalhotek měly pro moje solidní boky (no nestydím se za to) dostatek oček, takže dobře držely a kožený pásek přes prdelku beru jako další plus – dost mě jeho stisk rajcoval O:) Možná by bylo ještě zábavnější mít zavedený nějaký kolík s širší patkou (kterou by měly být standardem), přes který povede právě ten pásek. Takže bych byla vyplněná zepředu, zezadu a ještě přítelova prdelka:) Hmm, tak příště!

Klady

Zápory

Matný silikon Laciná krabice
Dvojí dildo (pro análek či vagínu) Nemá vlastní obal
Pevné kožené pásky s očky Na povrch se chytá prach
Pásek přes prdelku
Možnost ošukat přítele
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: