Nikdo by to asi nečekal (my nejméně – přiznáme to na rovinu). Ale erotické hračky do prdelky, které ji mají primárně spíše zdobit, než dráždit, zažívají neskutečný růst.

Co jsou erotické šperky pro prdelku?

Označují se jako anální šperky a jsou to zpravidla anální kolíčky s rozšířenou patkou, která je buď netradičně tvarovaná – třeba do tvaru hvězdičky, srdíčka, nebo je ozdobená „třpytivým kamínkem“.

Takže bylo jasné, že si nějaký musíme koupit pro recenzi, abychom i my mohli zhodnotit, jestli má smysl se „zdobit“ právě takovým šperkem.

Čím se liší?

Předně – je to poměrně jednoduchý anální kolík. Takže má pomalu se zvětšující průměr a dostatečně širokou patku. Pokud jste zkušení anální zvrhlíci jako my, je vám jasné, že hračky pro tyto praktiky prostě vždy musí mít bezpečnosti rozšířenou patku proti zaklouznutí. A tenhle kousek ji má za mě dostatečnou.

Jaký je?

Uvnitř (jádro) bude dle všeho klasická nerezová ocel, která je ale potažená černým, řekněme sametovým silikonem. To má své klady a zápory. Povrch se skvěle čistí, nechytá se na něj prach a nečistoty, ale také díky silikonu trochu drhne.

Což spraví trochu lubrikačního gelu, nebo větší vzrušení – tedy vždy záleží, do jaké dírky si ho vy (nebo třeba partner?) zkusíte. Každopádně líbí se mi na něm jeho průměr, který se označuje jako L a za mě je ideální předehrou před klasickým sexem.

(Ano – klasika je pro mě do prdelky, prostě jsem už si na to zvykl, že mi to partnerka ráda a často dovoluje – však si to sama notně užívá, ale o tom jindy – snad v erotické povídce?)

Zjistěte kolik stojí Silikonový anální šperk
ZJISTIT CENU

Principem nejen tohoto kolíčku je mít šperk, který kouká na váš protějšek z prdelky. Takže může být vítaným zpestřením pro domácí hrátky, třeba jako součást předehry, kdy se rozdováděná slečna svléká a nakonec až ukáže tuhle libůstku v prdelce.

VIDEO z rozbalování:

Proč si s ním více hrát?

Nebo může být pěkným doplněk na nějakou erotickou párty (typu swingers jako Milk & Honey, které máme s partnerem oblíbené), kde jsme s ním zatím vždy měly úspěch…Nebo jako dráždivé překvapení pro horké léto, kdy děvčata nosí sukně a nikdo…kromě těch, kterým to dovolí, neví, že nemají kalhotky.

A mají ještě k tomu zavedený šperk v zadničce, který je při každém kroku dráždí a provokuje. A přitom ho nemusí ani ukazovat, mojí přítelkyni to baví jen tak, pro její vědomí…Aneb co kdyby zafoukal vítr? Nebo někdo nenechavý si sáhnul? CO by řekl na takové překvápko?

Co za nás máme jako hodnocení

Za nás je to solidní kolík, který svým silikonovým povrchem ztrácí možnost hrát si s teplotou (nahřát / nachladit – nerezová hračka na to skvěle reaguje), ale zase vypadá decentněji a jemněji. Červený kamínek tu černou barvu vhodně doplňuje…Na provokování, blbnutí na akcích či jen pro nošení pod sukní je to ideální kousek a líbí se mi, že mi v redakci vybrali L velikost, protože vědí o našich vytrénovanějších prdelkách (obou).

Klady

Zápory

Jemný povrch kolíčku Pro někoho velikost
Kamínek na ozdobu Obal chytá prach
Tvar, co dobře klouže
Obal v balení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: