Anální tunel = zní to rozhodně zvláštně a může nás to lákat i děsit. A my v redakci máme neotřelé věci, které nás mohou posunout k lepším zážitkům. Takže ani tunel do naší prdelky nás nevystrašil. Však už jsme v redakci jeden měli, ale tento je čistě ze silikonu a s vícero vroubky. Jak se liší a jaký je pocit ho mít zavedený?

K čemu ksakru je dobrý anální tunel?

Je to rozhodně neobvyklá hračka, funkcí a tvarem na pomezí análního kolíku, dilda a návleku na penis – ale u poslední možnosti záleží na použitém materiálu. Je to jednoduchosti dutý anální kolík, který slouží jak k zavedení do prdelky, tak k dvojí penetraci = partner zasune penis dovnitř a může přirážet do již pevně roztaženého zadečku. Nositelka tedy má v sobě jeden kolík a dle možností partnera i jeho penis. To ale lze jen v případě, že materiálem daného kolíku je třeba gel či podobně pružný materiál.

Alternativně lze dovnitř tohoto kolíku vložit vibrátor (průměrově odpovídající), násadu pro lepší přirážení (nemusí být tedy kolík pevně zasunutý), popřípadě pro hodně zvědavé i kameru.

Vejdu se do něj?

Vybral jsem si velikost M – je tedy i S a L a bohužel se do něj nevejdu – silikon je hlavně tužší, než gel, takže do gelového análního tunelu bych se díky jeho pružnosti vešel, ale tady ani náhodou. Průměrově (přiznávám bez uzardění) nespadám do nejmenších čísel, takže ani L velikost s 3.2 cm vnitřním průměrem by mi nestačila.

Velikosti análního tunelu

SML
Celková délka patky7 cm9 cm10.6 cm
Celková šířka patky3.1 cm3.7 cm4.6 cm
Celková délka7.5 cm9.5 cm11 cm
Vnější průměr2.6 - 3.5 cm3.2 - 4.1 cm3.8 - 5.2 cm
Vnitřní průměr2.1 cm2.6 cm3.2 cm

Zavedení kolíku

Není to můj první kousek, ale velikostně mě rozhodně překvapil – ač střední velikost, tak stále je docela velký s výrazným prolnutím . U análních hraček vždy doporučuji používat kondom pro jednodušší zavádění (silikon lehce dře a brání se) a jednodušší očistu, ale tenhle tunel jsem vzal „načisto“. A samozřejmě bez gelu ani ránu – zde nezklamal otestovaný Pjur Analyse Me.

Zjistěte kolik stojí Silikonový anální tunel
ZJISTIT CENU

Chtěl jsem zkusit pocit, kdy jsem rozevřený a volný pro cokoliv – však partnerka se trochu styděla, ale nakonec pár prsty zkusila do mě zaplout a dráždit mě rozvibrováním prstů uvnitř mě – čistě, bez gelu = na to je tunel ideální.

Plus jak jsem psal výše, výhoda těchto tunelů je v dvojité penetraci – nejenom penisu dovnitř, ale třeba právě vibrátorem, takže z jednoduché hračky uděláte najednou vibrační. Se sílou a režimy dle zasunuté hračky.

Suma sumárum

Zklamalo mě, že se do něj nevejdu, protože jsem to přesně chtěl dopřát partnerce. Ale na to bych musel mít buď kolík z jiného materiálu, nebo užší penis:) Takže raději vyřeším ten materiál, než to druhé. Každopádně materiálově a tvarově mě tenhle kolík baví a v kombinaci s vibracemi je neskutečně intenzivní – ty vibrace nejdou totiž z patky jako u vibrátorů do prdelky, ale v celé jeho hloubce a to je velký posun a zintenzivnění.

To, že nelze využít „dvojitá penetrace“ už měl v záměru sám výrobce – vnitřní průměry neodpovídají ani běžným průměrům penisu. Takže je to kousek tak napůl cesty – z lepšího materiálu než je gel, ale s menším využitím.

Klady

Zápory

Příjemný matný silikon Nevejde se do něj penis, jen vibrátor
Decentně pružný Nemá vlastní obal
Výrazné prolnutí na bocích
Široká patka
Může se kombinovat s vibrátory
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: