Zdravím všechny milovaná, čtenářská koťata. Spoustu z vás má velmi rádo hrátky se zadečkem a já jsem si troufla na otestování jedné velmi pěkné, skleněné, anální hračky. Má 3 různé průměry. Povedlo se mi ho do zadečku dát celý? To se dozvíte v dnešní recenzi! 🙂

Od A po Z

Krásný, leč nenápadný, anální kolík, který je celý ze skla. Osobně jsem zvyklá spíše na silikonové hračky, protože mají tendenci alespoň minimálně přizpůsobovat tvar. Sklo však drží po celou dobu jeden a ten samý tvar a tak je aplikace takového kolíku úplně jiná, než aplikace silikonu, či pravého, mužského penisu🙂 

Krabička, ve které kolík přijde, je velmi pěkná a ze přední strany má dvířka, abyste mohli nakouknout jak hračka vypadá a nemuseli ji vyndavat z obalu. My si ji ale samozřejmě z obalu vyndáme a pořádně ji otestujeme!:)

Na pohled i dotyk působí hračka velmi bitelně. Až tak, že bych se nebála, kdyby mi upadla na zem. Strukturu by to samozřejmě mohlo poškodit, ale nepůsobí tak, že při neopatrné manipulaci by se mohlo stát, že hned praskne nebo se rozbije. Vzhledově velmi pěkný kolík!

Na dotyk hladký, stejně jako hladce vklouzne do zadečku. Taktéž má větší „rukojeť“, která se velmi dobře drží a tak je následná manipulace s kolíkem o to snažší. Co však na něj „říká“ muj zadeček? První dva „levely“ zvládl, se třetím měl však trošku problém. Análním hrátkám nehodluju pravidelně, takže muj anál není zvyknutý.

Věřím ale, že každý kočička (ale i kocourek) nebudou mít problém s aplikací, pokud svuj anál hezky připraví. Já ho připravila menšími hračkami a lubrikačním gelem a do půl hodinky byl uvnitř celý:)

V letních dnech se nemusíte bát dát kolík nachvilku do ledničky a zpříjemnit si tak zážitek o něco víc.

Havní je na ten kolík v ledničce nezapomenout. Příliš studený kolík není nic příjemného, ale když lehce chladí, je to vzrušující!

Zjistěte kolik stojí Anální kolík Clear Stalactite
ZJISTIT CENU

Pár čísel

  • Průměr první, nejmenší kuličky – 1,5cm
  • Průměr druhé, středí kuličky – 2,5cm
  • Průměr třetí, největší kuličky – 3,5cm
  • Celková délka – 10cm
  • Délka rukojetě – 6,5cm

VIDEO z redakčního rozbalování

Materiál a údržba

Kolík je vyrobený z tzv. varného skla a má termoregulační vlastnosti. Jak jsem zmínila na začátku, dát ho do ledničky je super volba pro intenzivnější hrátky, ale také je možné dát kolík do teplé vody a naopak ho nahřát.

V obou případech se celkové hrátky zintenzivní. Je taktéž plně vodotěsný, a tak je možné si s ním pohrát i ve vaně, nebo ve sprše (nebo někde na veřejném bazénu? Hihi).

Celkově tak i čištění je velmi jednoduché. Běžným přípravkem, kterým ošetřujete svoje hračky ať už na bázi vody nebo silikonu, ošetříte i tento kolík po jakýchkoliv hrátkách. Vysušíte a uklidíte:)

Osobní pocity

Moji favorité budou asi vždy silikonové kolíky, které jsou lehce tvarovatelné. Není však na škodu to hezky prostřídat a užít si i něco nevšedního.

Těším se, až s kolíkem nafotím i nějaké fotky, protože křišťálová „barva“, kterou má, dělá moc hezký vizuál.

Klady

Zápory

Minimalistický design Trochu těžší, ale při análních hrátkách to není problém
Termoregulační vlastnosti
Vhodné pro cvičení pánevního dna
Plně vodotěsný
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: