Menší variantu „čistícího“ boxíku už jsme tu měli v recenzi od Darkmíny a Reavena (našeho kinky páru), ale… do té maličké krabičky se toho tolik nevejde. Pokud opravdu chcete ultra vydezinfikovat veškerou svou sbírku hraček, pomůcek, nástrojů, … tak potřebujete větší kalibr. A tím je právě tento nenápadný kousek od značky 59S. Celým názvem je to: UVC LED Sex Toy Bag sterilizátor.

Vak na UV sterilizaci

Ano, není to vlastně ani klasický pevný box, ale vlastně plátěný tubus, sáček, pouzdro, které má v patce právě tolik potřebný UV „generátorů. Nechci zacházet do technikálií, protože mi nejsou ani blízké, ale zjednodušeně dole v celém tubusu, je průhledná mřížka a za ní pár UV LED diod.

Jak funguje?

Dle výrobce stačí 90 sekund svitu UV diod na vaši hračku a je zničeno 99.9 % všech bakterií, virů, nečistot, které na daném předmětu jsou. UV světlo totiž naruší DNA/RNA jejich podstatu, takže je tím vlastně zahubí. Testován byl 59S s vzorky staphyloccoccus aureus, candida albicans, escherichia coli a dalšími.

V balení je i testovací UV papírek, kterým si můžete ověřit, že diody opravdu fungují a svítí. To si můžete zkontrolovat i pohledem zvenku sterilizátoru. Má dole malé okénko, které je tak dobře umístěné, že se nedíváte do přímého světla (opravdu je silné a mohlo by vám napřímo poškodit zrak – je to opravdu „ultra-violet“ světlo), ale jen zboku.

Pár čísel

  • celková výška 24 cm,
  • celkový průměr 10.5 cm
  • váha 160 gramů.

VIDEO z redakčního vybalování

Kde bere šťávu?

Napájení hračky je z přiloženého (klasického) USB kabelu, ale čistým vstupem je vyloženě microUSB konektor. Takže je na vás, čím budete pohánět váš „dezinfikátor“. Buď čistě ze sítě skrze USB nabíječku, nebo z PC či powerbanky?

Dokonce v balení je taková pidi-midi powerbanka přibalená. Ale opravdu je to spíše nouzovka, moc kapacity nepojme a určitě neslouží k napájení něčeho jiného, než tohoto sterilizátoru.

Jak se spouští?

Je to hodně triviální. Nahoře pouzdra je látkové zdrchovadlo (tkanička), tu uvolníte, dáte dovnitř hračku a zase zatáhnete. Nahoře máte i upozornění, ať dáváte pozor na oči, kůži, děti, zvířata, … Poté připojíte zdroj energie – buď využijete přednabitou z dřívějška připojenou bílou „powerbanku“, nebo napojíte přes USB kabel jiný zdroj. Poté dvakrát stisknete kulaté logo 59S na boku pouzdra a počkáte 3 minuty na dokončení. Voalá!:)

Zjistěte kolik stojí UV sterilizátor velkých hraček
ZJISTIT CENU

Slouží i jako pouzdro

Nabízí se tak i možnost dezinfikovat vaše hračky na cestách. Kór když tento obal může sloužit i jako jejich cestování pouzdro? Dobrá dvojitá funkce, nemyslíte? Stejně ty hračky musíte nějak chránit při cestování na služební cestu, za milencem, milenkou, … na swingers akci, či kamkoliv vás táhne vaše fantazie.

A jaké hračky za nás pojme?

Rozhodně klasické vibrátory, třeba LELO Elise, Fun Factory Stronic, Miss Be, Whoop.de.doo, We-Viby, … nebo venušiny kuličky Je Joue Ami, Lelo Luna, Boom Hiball, …, dilda vaginální, anální, …(kromě těch XXL), … Rozhodně je tahle velikost vhodnější pro většinu zákazníků a pojme jistě 70-95 % sortimentu, který doma běžně nemáte. Nějaká XXL dilda, masážní hlavice, dvojitá dilda, některé strapony jen z části (půlky, po žalud,…).

100 % čistota hraček = základ zdraví?

Aneb jak si být jistí, že jste dokázali vyčistit opravdu vše? Pusťte UV sterilizátor:) V jednoduchosti je to další doplněk či varianta k vyvaření pomůcky a klasickým čistícím/dezinfekčním prostředkům.

Za nás je to rozhodně nepostradatelný kousek a to si myslím, že jsme dost pintlich na čištění hraček. Největší smysl by to dávalo u třeba sdílení pomůcek mezi milenci, páry, … aneb po náročném společném večírku, kdy… ale o tom snad jindy:)

Klady

Zápory

Velký objem Nemá pevnou kostru
Napájení z USB powerbanky
Použitelný i jako cestovní pouzdro
Nenápadný vzhled
Obsahuje malou powerbanku
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: