Dnes zavítáme na specifický e-shop s erotickými hračkami, který je silně monotematický. Nebo spíše monobrandový – je to totiž internetová výkladní skříň české značky Whoop.de.doo od Anny Marešové. Kliknout si na něj můžete přes Whoopdedoo.cz.

Recenze sexshopu Whoopdedoo.cz od redakce Lascivní.cz

Při první návštěvě vás překvapí upozornění na to, že obsah na stránkách je určený jen starším 18 let. Takové varování je zákonně nutné u pornografických stránek, zde však nic laciného ani svlečeného nečekejte. 18+ brána je jen nutnost pro specifické reklamní kampaně v rámci ČR.

Stejně jako celý design hraček a jejich balení, je i e-shop striktně minimalistický a vytvořený v pár barvách. Prim hraje čistá bílá, se kterou ostře kontrastuje černá a místy červená v písmu a logu. Zdá se to možná až moc jednoduché, ale aspoň vaši pozornost přitáhnou hlavně produkty a nejste rušení přehnanou grafikou stránek.

Whoop-de-doo.cz zkušenosti s nákupem

Výhodou e-shopu je jeho responzivita – dobře se zobrazuje jak na počítači, tak na tabletu i telefonu. A díky menšímu sortimentu je i tak jednodušší nakoupit.

Sortiment

Navigace e-shopu je dost jednoduchá, přeci jenom zde najdeme (bohužel) pár produktů:

  • venušiny kuličky (3 druhy – lehké, klasické, těžké),
  • vibrátor (zatím stále není v prodeji),
  • připravovaná vibrační vajíčka.

Zde se opravdu neztratíte, ale uvítali bychom více fotografií u jednotlivých produktů. Při designování se myslelo nejenom na vzhled hraček, ale i jejich obalů, nabíječek, … A je škoda, že je o to neznalý návštěvník ochuzen.

Whoopdedoo.cz - detail venušiných kuliček

Certifikáty

Nenalezli jsme.

Objednávka

Dost minimalistický a velmi jednoduchý je i objednávkocý proces – 3 jasné kroky, výrazná tlačítka, jednoduchý průchod k následujícímu kroku. Tady moc vytknout nemůžeme.

K dodání je možné si vybrat:

  • PPL,
  • Českou poštu,
  • Osobní převzetí v showroomu v Praze.

Platební metody jsou klasické, dobírka a bankovní převod, případně keš v Praze na Kamenické ulici, kde má Whoop.de.doo svou základnu. Chybí mi tu zde tolik častá platba kartou přes platební prostředníky typu Gopay, PayU apod.

Nákup na Whoopdedoo.cz

Dodání zboží

Objednané ryze ženské hračky přijdou naprosto diskrétně k vám. Balení je klasické, zaměnitelné s jakoukoliv zásilkou. České sexshopy si na to velmi potrpí a už se vlastně nestává, že by vám přišel balík obalený názvem shopu.

Finální hodnocení

Za naši redakci je Whoopdedoo.cz čistý, jednoduchý a přehledný e-shop (skoro se zdráháme použít označení sexshop, když je tak žensky líbivý až studeně chladný) s erotickými hračkami. Jako nevýhodu vidíme minimální výběr produktů (3 typy kuliček, vibrátor na dotaz, vajíčka ještě nebyla vyrobena, …), absenci platební brány a nemožnost koupit nějaké doplňující produkty typu lubrikační gely, čistící sprej na hračky. Mít vše od jedné značky v líbivém stylu WDD by bylo skvělým krokem, ale záhadně proč to ještě není.

Klady

Zápory

Čistý a minimalistický Menší počet produktů
Dost přehledný
Responzivní design
Zboží skladem
Diskrétní dodání
Doprovodný sortiment (lubrikanty, dezinfekce, ...)
Přejít do sexshopu můžete zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Jako reklama dobré. Pomůcky kvalitní a funkční, ale přeci jen cenově jsou dneska už trochu mimo. To si troufám tvrdit po praktických zkušenostech s těmito výrobky i konkurencí.

Hezký den,

je pravda, že cena je vyšší než u jiných venušiných kuliček. Ovšem jedná se o designerský kousek, který se vyrábí pouze v několila stovkách kusech (ne masově jako u konkutence) – což samozřejmě také navyšuje cenu. Navíc, pokud je mi znáno, jsou to jediné venušiny kuličky, kteté byly navrhované ve spolupráci s gynekology.

Po svých praktických zkušenostech (venušiných kuliček jsem vyzkoušela opravdu dost) si troufám říci, že Whoop.de.doo kuličky jsou opravdu nejlepší! A podle mě odpovídá cena kvalitě výrobku 🙂

Podle svých zkušeností to hodnotím trochu jinak, ale tak zase záleží na vkusu každé uživatelky.
Ohledně spolupráce s gynekology je to asi jako s kartáčky na zuby. Vždy vymyslí ve spolupráci se stomatology tu zastřižení štětin tu jinak tvarovanou hlavici a nakonec vám váš stomatolog i hygienistka řeknou (a to nejen jeden), že nejlepší je krátká hlavice s rovnými a měkkými štětinami. Takže ano při patřičné motivaci toho lze vymyslet a doporučit opravdu hodně.

Souhlasím s vámi, že záleží na vkusu každé uživatelky, každá jsme jiná a co sedí jedné, nemusí sedět druhé – já osobně na ně nedám dopustit. Podle mého názoru jsou to nejlepší kuličky, které jsem vyzkoušela.

Spolupracujeme: