Máte rádi svoje hračky? Předpokládáme, že ano. Tak určitě víte, že je potřeba se o ně i řádně starat. To znamená je i řádně čistit. A s tím vám pomůže tento malý nenápadný box. Jedná se totiž o sterilizátor pomocí UVC. Výrobce slibuje zničení 99,9% choroboplodných zárodků za 59 vteřin (proto ten zvláštní název. 🙂

Sterilizace probíhá uvnitř krabičky díky UVC LED technologie, která zabíjí DNA a RNA bakterie a měla by zabraňovat i jejich reprodukci. Alespoň tak jsem se to dočetl. Ověřit to bohužel nemáme jak. 🙁

Co najdete v balení?

V balení najdete kromě samotného boxu s poutkem i návod, napájecí kabel, papírek o osvědčení a proužek testovacího papírku. Na tom si můžete vyzkoušet, zda vám sterilizátor opravdu funguje. Papírek totiž reaguje na UV světlo a objeví se na něm nápis, který zase rychle zmizí. Papírek tak lze používat i opakovaně.

Jak se nabíjí?

Samotný box funguje na přímé napájení pomocí USB kabelu (adaptér není součástí balení) nebo na 3x AA baterii (také nejsou součástí balení). Životnost UVC LED světel by měla být až 10 000 hodin.

Krabička sama o sobě toho moc nenabízí. Shora krabičky najdete sklopnou plochu, kam lze umístit 3x AA baterie. Z boku najdete USB vstup, ten jsme využívali mi. Adaptér samotný sice v balení není (stejně jako baterie) ale kabel můžete zastrčit do adaptéru od telefonu, díky USB. A zepředu najdete tlačítko s diodou na spuštění.

Jak funguje?

Popravdě chvíli nám trvalo, než jsme pochopili, že ta dioda se používá i jako tlačítko. A pod diodou máte naznačeno, kde máte zatlačit, abyste krabičku otevřeli. Nic víc, nic míň. Žádné nastavení, žádné časovače, žádné jiné tlačítko na zapnutí.

Použití je tím pádem opravdu jednoduché. Stačí vložit baterie, nebo připojit kabel. Dioda se rozsvítí červeně. Pokud necháte box chvíli jen tak, Sterilizátor se uspí, dioda sama zhasne. Pak vám jen již stačí vložit předmět (který by předtím měl být omytý a osušený) na sterilizaci.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Nejen na dospělácké pomůcky

A schválně píšeme předmět, protože se samozřejmě nemusí jednat pouze o erotické hračky. Pokud máte malé ratolesti, můžete tam sterilizovat klidně i dudlík. Po uzavření stačí už jen na diodu zmáčknout a ta se rozbliká. Pak už jen počkáte, dokud nezačne opět svítit. To trvá přesně 59 vteřin.

Zjistěte kolik stojí UV mini sterilizátor hraček
ZJISTIT CENU

Pokud se bojíte co by se stalo, kdybyste otevřeli box dřív, nemusíte se bát. Box má ochranný mechanismus, který okamžitě přestane ve vysílání UV.

Jak sterilizátor zhodnotit?

Co mě překvapilo, bylo, že jsem vlastně po otevření nepoznal, zda se něco dělo. Hračka byla pořád stejná. Čekal jsem, že třeba bude nějak zahřátá, nebo nevím co. Ale na první pohled nic nepoznáte. Že box funguje, jsem poznal jen díky přiloženému testovacímu papírku, který svítil. A to je vše. Máte sterilizováno.

Pozor na velikost

Na co, ale musím upozornit je, že se jedná o opravdu velmi malý box, vnitřní prostor je pouze 7 x 7 x 4,5 cm. Možná se to nezdá, ale určitě nepočítejte, že si v něm sterilizujete vaše oblíbené obří dildo, nebo váš pás cudnosti. Nic takového. Na menší věci je to však ideální. My jsme například použili jak kroužky na penis, tak venušiny kuličky, ale vešel se tam i náš We-vibe4.

Je vhodný i na cestování

Ty malé rozměry jsou, ale zároveň i výhoda. Krásně se vejde i do kabelky, samozřejmě pokud se nejedná o mini model:) Takže, do kabelky si jednoduše schováte, box a váš oblíbený malý vibrátorek, a jste vždy připravená:)

Pokud dáte do boxu baterky, nemusíte se bát sterilizovat si vašeho drahouška i na veřejnosti. Box žádný zvuk nevydává, nikdo tak nemá šanci se nic dozvědět. Takže jen stisknete tlačítko a je to, máte sterilizováno a připraveno k použití. Možností je spousty. Box s námi pojede nyní na každou dovolenou.

Ta největší výhoda je ovšem ta, že můžete sterilizovat v podstatě vše, co se do boxu vejde. A to se především v době, kdy se hodně řeší hygiena a čistota dost hodí.

Klady

Zápory

Přenositelnost, Jen na malé věci
Jednoduché použití
Tichost
Rychlost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: