Tímto rozhovorem navazujeme na náš starší, který jsme se sexblogerkou Darkmínou (ze stejnojmého blogu Darkmina.cz) udělali v lednu 2017. Její (dnes už tedy spíše společný s jejím partnerem) blog dodnes existuje a každý týden přibývají eroticky laděné články. [no_toc]

Chceme se po těch několika letech dopátrat, jak se jejich pohledy na sex, erotické hračky, BDSM změnily, k čemu jim blog pomáhá, …

A třeba tím inspirovat ostatní, že by se za své fantazie a erotické zkušenosti neměli stydět a měly je (byť anonymně jako Darkmína) sdílet s ostatními.

Proč vlastně Darkmína a Reaven? Jak přezdívky vznikly?

Darkmína vlastně vznikla docela jednoduše. Používám přezdívku Mina, ale nechtěla jsem použít jen to, tak jsem přemýšlela a přemýšlela:) A také mi trochu pomohl Reaven a vznikla Darkmína:)

Reaven jsem si vlastně vymyslel, když jsem si vymýšlel přezdívku na blog. Nechtěl jsem použít žádnou takovou, kterou používám na internetu běžně. Byla to tedy přezdívka šitá poměrně rychlou jehlou a je to i nejspíše na té přezdívce znát, ale neplánuji si ji měnit, alespoň ne v nejbližší době:)

Co se od posledně změnilo?

Největší změna od posledního rozhovoru s Darkmínou je ta, že již nepřispívá na blog svými články pouze ona, ale nyní i moje maličkost.

Zda je to k lepšímu, či horšímu to je spíše na zhodnocení čtenářů. Popravdě založit si takový blog byl můj nápad. A tak když Darkmíně začaly docházet nápady o čem psát, dala mi jasně najevo čí to byl nápad a že bych s tím mohl pomoct.

Další velká změna co se nám podařila je, že se nám konečně podařilo najít nějaký systém ve vydávání článků tady na blogu. Z počátečního chaosu a různých pokusů jsme se tak ustálili na dvou článcích týdně, což nám vyhovuje.

Máme tak zde pondělní tip, většinou kratší informativní článek co nás zaujalo a co nám přišlo zajímavé. A páteční „větší“ článek. Páteční články se snažíme mít různorodé a žádný systém v nich není. S tím, že středy si necháváme pro nějaké speciální věci, nejvíce však pro soutěže a jejich vyhlášení.

Navíc se snažíme po týdnu střídat, abychom tak měli dost času, aby se nám podařilo něco napsat. Jak však naši čtenáři jistě dobře znají, tak stále se nám někdy podaří nevydat článek přesně, ale snažíme se o to, aby vždy dva články za týden byly.

Navíc jsem se snad i trochu naučil nezveřejňovat tolik dopředu své plány na blogu. Protože přeci jen buď mi trvalo celou věčnost je splnit, nebo se mi spíše podařilo na ně zapomenout.

Ubyly nám tím pádem články vlastně o ničem, kdy jsem psal, jak bych si přál, aby to bylo, a co bych chtěl dělat a pak články o tom, jak se omlouváme.

Takže to byly vlastně články o ničem s nulovou hodnotou. Tomu se teď snažíme vyhnout. I když jeden trochu omluvný článek nejspíše v nedávné době vyšel. Tak doufejme, že to je poslední:)

Zároveň máme účty na Facebooku, Twitteru, Tumbrl, a Instagramu. Zde však nejsme moc aktivní, rozhodně ne tak jak bych chtěl. Obzvlášť Instagram poslední dobou zanedbáváme. Ale tyhle horka přímo vybízejí k focení, tak snad se to brzy změní:)

Jak vy jste se změnili?

Výraznou osobnostní změnu nepociťujeme. Díky blogu si myslím, že Darkmína je trochu otevřenější mým hrátkám a experimentům. Za sebe si přijdu snad jen více „úchylnější“ než dříve:)

Teď již také podle mě nejsme tak plný očekávání, když vydáme článek, že pod ním najdeme hromady komentářů:) Zprvu jsme si sledovali návštěvnost a kontrolovali blog, zda nám někdo nezanechal nějakou zprávu, či komentář.

Někdy tak máme pocit, že píšeme blog spíše jen sami pro sebe. Hrozně rádi bychom se čtenáři nějak více komunikovali, jen se nám to zatím nedaří. Nyní již nečekáme, že všechno přijde tedy hned a tak se snažíme, aby nás to psaní bavilo.

Stále nás ale každá zpráva, komentář, či jen like nebo sdílení hrozně potěší a máme radost, že nás přeci jen někdo čte. Proto se snažíme i pořádat soutěže alespoň o nějaké drobnosti, abychom našim čtenářům mohli oplatit jejich náklonnost.

Malá míra komentářů a reakcí vás nemusí trápit. Ta je v podstatě na všech webech (nejen erotických) stejná. Vidíme za tím velký vliv sociálních sítí, kam se právě tyto interakce primárně přesunuly – takže nejsou na webu, ale jinde.

Možná to je způsobeno tím, že na sociálních sítích zatím nejsme stále tak aktivní jak bych si přál (především na Instagramu) a tak nemáme ještě tak silnou základnu fanoušků. Doufám, že se nám to ale podaří brzy napravit;)

K čemu vám blog pomáhá?

Psaní na blog nám pomáhá někde projevit svojí kreativní část. Ač se to nezdá, občas mívám chutě tvořit a je jedno co. Ať už jde o psaní na blog či povídek, překládání, nebo tvorbu her.

Bohužel mám takovou vlastnost, že u ničeho dlouho nevydržím. Někdy tedy jsem tak schopný na blog stvořit několik článků za týden, jindy mě k tomu musí Darkmína téměř dokopat.

Vlastně dříve jsem psaní neměl moc rád. Ostatně moje pravopisné chyby jasně dokazují, že já a čeština nejsme moc kamarádi.

Vždy jsem však rád četl a vymýšlel různé příběhy a je to nejspíše na mých povídkách na blogu vidět, že fantazii mám bujnou až dost:)

Díky blogu také různě vymýšlíme co zajímavého napsat, či zrecenzovat. Takže pak koukáme na filmy, čteme knížky, či testujeme hračky, které bychom normálně možná jednoduše přeskočili, mávli nad nimi rukou, nebo se o nich jednoduše ani nedozvěděli.

Například vím, že bychom se díky Lascero.cz nejspíše nikdy nepodívali na Erotický veletrh, protože ač by nás to tam lákalo, nejspíše bychom stejně nejeli. A byla by to škoda, protože to bylo super!

Já jsem sice takový, že fantazii mám bujnou a v oblasti sexu bych chtěl vyzkoušet snad všechno (no dobře hranice mám i já), ale když přijde na věc projeví se většinou moje pravé stydlivé a introvertní já. Blog mi tak i dodává kuráž:)

Které erotické pomůcky jsou vaše nejoblíbenější?

Pro mě určitě takové, které stimulují klitoris, protože díky tomu dosáhnu orgasmu. Bohužel mám celkem problém dosáhnout orgasmu jen při klasickém „zasunutí“. Ale také mám ráda nějaké nápadité vibrátory.

Za Reavena vlastně ani nemám nějakou obzvláště oblíbenou hračku. Rád prostě zkouším nové věci, má to ale nevýhodu, že pokud nějakou věc opakuji častěji, tak mě rychle omrzí.

Poslední dobou zjišťuji, že nejradši mám různé kukly a masky. Ale pokud bych měl jmenovat hračku, tak asi klícka na penis s elektrodami.

A naopak které ne?

Nemusím elektro sex, to mi vážně nic neříká a také klinik. Jinak se zkoušení různých nových věcí nebráním:)

Já už jsem možná trochu dále a baví mě posouvat hranice, takže vlastně nevím momentálně o hračce, kterou bych třeba časem nebyl ochoten alespoň vyzkoušet. Z různých technik, mi však nic neříká extra bolest, či piss a podobné techniky.

Jaké hračky byste chtěli na svém blogu ještě testovat? A můžete popustit uzdu své fantazie:)

Hrozně ráda bych vyzkoušela nějaký Womanizer, přemýšleli jsme, že bychom nějaký koupili, ale pokud by byla možnost ho dostat, určitě bych se tomu nebránila:) A jinak určitě nějaké vibrátory, protože těch není nikdy dost:)

Reavenovi je to v podstatě celkem jedno. Rád zkouším nové věci, takže cokoliv nového. Nejraději mám hračky s dálkovým ovládáním, nejlépe přes mobil a další hi-tech novinky (například VR). Pokud bych si mohl dovolit cokoliv, tak bych rád vyzkoušel kvalitní šukací stroj a vacbed.

Za nás je dalece nejlepším příspěvkem u vás foto-realistický “femdom” příběh o zrození Cindy. Můžeme čekat pokračování?

Nevím jestli to můžu prozradit, a nebo zda se již tak nestalo. Ale takové menší pokračování by se již brzy na blogu mělo objevit. Osobně bych to nenazval plnohodnotným pokračováním, i když jím to původně mělo být, ale plány jsou jedna věc a skutečnost je pak něco jiného.

Rozhodně, ale jak pokračování, tak i jiné foto-realistické příběhy máme v plánu. Bohužel v poslední době trpíme na to, že času je neskutečně málo.

Dost nás zajal váš BDSM dotazník – bude se na něm něco měnit, třeba opakovat?

Měnit ohledně toho v plánu nic nemáme. Ostatně dotazník je stále aktivní a dá se na něj odpovídat. A výsledky by se měly aktualizovat automaticky (pokud by se vám zdálo, že tomu tak není, dejte nám informaci a já data zaktualizuji – pozn. Reaven).

A jelikož dotazník jsme se snažili udělat co nejobsáhlejší, momentálně mě ani nenapadá, na co by další dotazník měl být. Pokud nás, ale nějaký zajímavý dotazník napadne, určitě ho vydáme.

Taky nás baví vás společný povídkový fetiš seriál Anna a Doktor, u kterého se v psaní střídáte s Darkmínou. Jak vás to napadlo, že budete tvořit spolu?

Vymyslel to Reaven a začali jsme psát, když byl na školení. Mě se ten nápad dost líbil a chtěla jsem psát. Já vymyslela postavu Anny a Reaven pana Doktora.

Pokračovali jsme v psaní, i když jsme měli dovolenou. Psát jsme začali již před rokem. Poslední dobou však společné psaní stagnuje. Reaven, by měl tedy jezdit asi na školení častěji. 🙂

Z blogu cítíme, že vás pojí BDSM hrátky, ke kterým ale více táhne Reaven – už jste byli na nějaké fetiš/BDSM akci? Či máte nějakou vyhlídnutou?

Dvakrát jsme byly na Prague Fetish Weekendu, bohužel ani jednou jsme se nezúčastnili hlavní akce. Ostatně myslím, že nějaké info jsme o tom měli i na blogu. Pokaždé se nám něco podařilo připlést do cesty, ale popravdě zčásti za to může i náš strach z neznámého.

Letos se této akce, ale nejspíše nezúčastníme vůbec. Jinak Reaven by samozřejmě nejraději navštívil i třeba Fetish Grand Prix, či nějakou akci v Německu. Nejdříve se, ale musíme dostat alespoň na ten PFW. 🙂

Není to možná na první pohled vidět, ale cítíme, že jste oba spíše submisivní, Darkmína ale umí být dle nálady i switch, tedy oboje. Není to problém?

Já bych to určitě nebrala jako problém, protože Reaven se také nechá rád spoutat a je poslušný 🙂

Popravdě mě to někdy jako problém přijde. Ač se tedy také považuji za switch a nevadí mi být v role dominanta. Již delší dobu mám spíše submisivní náladu (viz Cindy RubberDoll). A na Darkmíně je vidět, že si dominantní roli také moc neužívá.

Přizvete si někdy k sobě někoho vyloženě dominantního, aby vás oba zkrotil?

Musím říct, že bych nechtěla, aby buď při hrátkách, a nebo při sexu s námi byl ještě někdo další. Jelikož jsem celkem stydlivá a ani bych se nechtěla o Reavena s někým dělit. 🙂 Ale myslím, že jemu by to nevadilo.

Mě to samozřejmě napadá, ale já moc dobře vím, že Darkmína by nic takového nechtěla. Vlastně jsem i jeden čas plánoval, že by jsme spolu zašli k nějaké profi domině, ale to jsme svrhli ze stolu. Takže si zatím (již napořád 😉 – pozn. Darkmína) vystačíme sami.

Samozřejmě nevím, jak by to dopadlo v realitě. Je dost možné, že takhle dělám ramena a v realitě bych byl první, kdo by vzal do zaječích. Momentálně si spíš pohrávám s myšlenkou najít si „dominu na dálku“ (popravdě si asi nedokážu představit, že bych měl Dominanta muže :).

Myslím, ale že to by nepřineslo takový účinek a jak by to vůbec mělo vypadat a vlastně, zda by do toho Darkmína byla ochotná vůbec jít. Rozhodně bych se, ale rád blíže poznal i s dalšími lidmi z fetish scény. Popravdě přemýšlím, že bych kontaktoval nějaký pár, se kterými by jsme se spřátelili a kdo ví co budoucnost přinese.

Čtete nějaké podobné erotické magazíny / blogy v zahraničí? Nějaké, kde se inspirujete?

Já dříve chodila na blog vanilopky. Teď mě nejvíc zaměstnává ten náš blog. 🙂 Někdy kouknu i na blogy ostatních blogerů co spadají pod Lascero a samozřejmě i na Lascero a Růžového slona. Ale vyloženě inspiraci nehledám.

A popravdě díky Darkmíně jsem sledoval vanilopku i já. I když poslední dobou tam zavítám spíš jen sporadicky. Ale Vanilopky blog mi vnuknul nápad, že by bylo fajn kdyby si i Darkmína psala podobný blog.

Pak jsem narazil na nabídku Lascera a nakonec do psaní spadnul taky. 🙂 Vždy však na internetu narazím na něco co mě zaujme a pak si k tomu vyhledám různé blogy či články (tak jsem to například měl i s fenoménem Bimbo).

Hodně blogů jsem sledoval například na tumbrl, který ale bohužel dost zpřísnil pravidla ohledně erotiky a tak z něj dost zajímavých lidí odešlo. Dnes tak již pravidelně na žádný blog nebo stránku ohledně erotiky nechodím (vlastně mimo erotických povídek a porna).

Díky oběma za výživný rozhovor a přeji hodně otevřených čtenářů!

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: