Jedná se o soubor příběhů ze skutečného sadomasochistického studia, vedeného přímo autorkou. Popisuje reálné příběhy sadomasochisticky zaměřených lidí, kterých je mezi námi více, než si myslíme a dokážeme připustit. Autorka (známá i jako Lenka Teremová) toto studio založila pod svým pseudonymem lady Aradia a provozuje jej od devadesátých let dodnes.

Jak začala asi nejznámější česká profesionální domina v ČR?

V knize nalezneme v přímé ukázce velmi pestrou škálu sexuálních deviací, od lehčích až po těžké formy. Sama autorka se k sadomasochistické orientaci veřejně přihlásila v jednom z prvních pořadů Tabu. Následně dostala spoustu nabídek ke spolupráci a natočila několik filmů s touto tematikou. Co se týče psaných děl, napsala jich pěknou řádku. Od psychologických, přes lehce sexuálně zaměřené, až po tyto „deviantní“.

Kniha je klasicky rozdělena do kapitol, z nichž každá odpovídá jedné sexuální úchylce či příběhu zaměřeném na nějakou tuto zvláštnost. Je velmi čtivá, alespoň pro čtenáře, zajímající se o tuto tématiku. Doporučuji i těm, kteří o těchto neobvyklých praktikách sní, ovšem nemají odvahu je zkoušet. Fantazie zde bohatě postačí, ať už k představě, či přímo k uspokojení.

Cenzuru tu nenajdete, vše je psané přímým, živým jazykem. Argot a sprosťárničky, to je to, oč tu běží…

Citace:

Beru důtky a šlehnu ho přes prsa. Skřipce padají na zem. Pavel zasyčí bolestí a vzápětí je v jeho očích vidět úleva. Beru do ruky svíčku, zapaluji ji a rozžhavený vosk kapu na rozbolavělé bradavky.

„Zkus skučet a udělám z tebe elektrickej vláček!“

Beru do rukou jeho úd. Je tvrdý. Vosk dopadá na jeho žalud. Pavel syčí.

Konec citace

Zajímavé ilustrace decentně dolaďují celkový dojem z knihy, jakožto i fakt, že na titulní stránce naleznete přímo obrázek samotné autorky.

Kde sehnat knihy Lady Aradia?

Bohužel, jedině negativum na této knize a celkově, co se týče děl této spisovatelky, je fakt, že její knížky lze zakoupit pouze v internetovém obchodě na jejích internetových stránkách, v knihkupectvích se totiž neprodávají vůbec. Možností je také obejít některé větší knihovny či antikvariáty a poptat se…

Na tento díl volně navazuje díl druhý – DOMINA, který rovněž obsahuje spoustu příběhů, scénářů, námětů i tipů k zamyšlení (a nejenom k němu). Suma sumárum, za mě osobně velmi dobré hodnocení, rozhodně doporučuji!

Knihy od této autorky můžete zakoupit na Aradia.cz