Jedná se o soubor příběhů ze skutečného sadomasochistického studia, vedeného přímo autorkou. Popisuje reálné příběhy sadomasochisticky zaměřených lidí, kterých je mezi námi více, než si myslíme a dokážeme připustit. Autorka (známá i jako Lenka Teremová) toto studio založila pod svým pseudonymem lady Aradia a provozuje jej od devadesátých let dodnes.

Jak začala asi nejznámější česká profesionální domina v ČR?

V knize nalezneme v přímé ukázce velmi pestrou škálu sexuálních deviací, od lehčích až po těžké formy. Sama autorka se k sadomasochistické orientaci veřejně přihlásila v jednom z prvních pořadů Tabu. Následně dostala spoustu nabídek ke spolupráci a natočila několik filmů s touto tematikou. Co se týče psaných děl, napsala jich pěknou řádku. Od psychologických, přes lehce sexuálně zaměřené, až po tyto „deviantní“.

Kniha je klasicky rozdělena do kapitol, z nichž každá odpovídá jedné sexuální úchylce či příběhu zaměřeném na nějakou tuto zvláštnost. Je velmi čtivá, alespoň pro čtenáře, zajímající se o tuto tématiku. Doporučuji i těm, kteří o těchto neobvyklých praktikách sní, ovšem nemají odvahu je zkoušet. Fantazie zde bohatě postačí, ať už k představě, či přímo k uspokojení.

Cenzuru tu nenajdete, vše je psané přímým, živým jazykem. Argot a sprosťárničky, to je to, oč tu běží…

Citace:

Beru důtky a šlehnu ho přes prsa. Skřipce padají na zem. Pavel zasyčí bolestí a vzápětí je v jeho očích vidět úleva. Beru do ruky svíčku, zapaluji ji a rozžhavený vosk kapu na rozbolavělé bradavky.

„Zkus skučet a udělám z tebe elektrickej vláček!“

Beru do rukou jeho úd. Je tvrdý. Vosk dopadá na jeho žalud. Pavel syčí.

Konec citace

Zajímavé ilustrace decentně dolaďují celkový dojem z knihy, jakožto i fakt, že na titulní stránce naleznete přímo obrázek samotné autorky.

Kde sehnat knihy Lady Aradia?

Bohužel, jedině negativum na této knize a celkově, co se týče děl této spisovatelky, je fakt, že její knížky lze zakoupit pouze v internetovém obchodě na jejích internetových stránkách, v knihkupectvích se totiž neprodávají vůbec. Možností je také obejít některé větší knihovny či antikvariáty a poptat se…

Na tento díl volně navazuje díl druhý – DOMINA, který rovněž obsahuje spoustu příběhů, scénářů, námětů i tipů k zamyšlení (a nejenom k němu). Suma sumárum, za mě osobně velmi dobré hodnocení, rozhodně doporučuji!

Knihy od této autorky můžete zakoupit na Aradia.cz

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Mám pěknou sbírku erotických románů a literatury stejné tématiky, takže chuť na sexuální hrátky se dostavuje vcelku pravidelně:)

Další knížky od Lenky Blažejové mi ale v knihovně chybí – třeba to brzy napravím.

Tuto knížku mám doma a četla jsem si ji už několikrát dokola, knížku doporučuji a Lenku Blažejovou osobně znám, setkání s ní byla pro mě relaxace:-)
A jak mě ta knížka naladí,tak po přečtení knížky se už poohlížím, co bych si mohla pořídit za doplněk k SM-sexu, prohlížím si ráda pomůcky na mém oblíbeném sexshopu ruzovyslon.cz ale tam jich mají málo, tak spíš probírám různé jiné stránky, kde mají větší sortiment. A pak už mám chuť jen na reálnou akci:-)
Taky se někdy po přečtení článku či knihy naladíte tak, že pak už máte chuť na sex.hrátky?

Spolupracujeme: