Mužský nástroj a chlouba, mužský pohlavní orgán. Nadneseně se jedná o mužskou alternativu ženského klitorisu, kdy penisem probíhá část močové trubice se zakončením na špičce žaludu.

Falický penis, aneb co to vlastně je

Falus neboli penis (slangově pták, čurák, brko, tágo apod.) je odborný výraz pro mužský pohlavní úd.

Penis se skládá ze dvou rovnoběžných topořících tělísek válcového tvaru a houbovité tkáně tvořící žalud (krytý předkožkou s uzdičkou), pod povrchem penisu je pak množství nervových zakončení a keratinu.

Zvětšení penisu díky většímu prokrvení

Charakteristikou penisu je schopnost erekce. Co se týče jeho rozměrů, ty se udávájí buď v klidovém stavu penisu (kdy volně visí), dále ve stavu kdy je penis rukou maximálně natažen od těla, a pak speciálně také ve ztopořeném (vzrušeném) stavu.

Průměrná délka v klidovém stavu bývá do cca 11 cm, ve ztopořeném stavu pak cca 16 cm.

Neuvěřitelná fakta o mužském penisu – ženy/slečny poučte se

Penis je velice důležitý orgán a proto je dobré o něm vědět, co nejvíce věcí. Penis dokáže myslet sám za sebe. Pokud se zeptáte svého přítele, jistě vám potvrdí, že si už sám všiml toho, že si jeho penis dělá, co chce.

Nejobvyklejším projevem je, že k jeho ztopoření dojde v tu nejnevhodnější chvíli, a když potřebujete, aby byl připraven, stávkuje.

CO jste ještě nevěděli o penisu!

Dále vás jistě bude zajímat, že některým mužům roste více a některým méně.

Jak roste penis?

Pro velikost penisu při erekci a v ochablém stavu neexistuje přímá úměrnost. Při erekci se jeho velikost u každého muže zvětšuje různě; u někoho jen o pár centimetrů, u jiného třeba i o 10 cm.

Nepatrné pravidlo lze vypozorovat jde. Muži, kteří mají velký penis již v ochablém stavu, by měli počítat, že jejich penis už tolik neporoste.
Zato muži s malými pindíky mohou při erekci velice překvapit. Pindíky všech mužů mají tvar jakéhosi bumerangu. Jen ho má každý muž zakřivený jinak, někteří víc a někteří méně.

V penisu sice nenajdeme žádnou kost, ale to ještě vůbec neznamená, že nemůže dojít k jeho zlomení. Spíše naopak.

Pozor na zlomeninu penisu!

Pokud dojde k jeho zlomení, penis zčerná a zmodrá. Dále zlomeninu také provází opravdu velice silná bolest, prý ještě intenzivnější než při zlomenině jakékoliv kosti. Avšak nemusíte se obávat, ze zlomení penisu dochází pouze ojediněle. Může k tomu dojít nešetrným zacházením, nebo pokud je (zejména u mladších mužů) erekce příliš tuhá.

A co obřízka?

Podle průzkumů provedených Světovou zdravotní organizací vyplývá, že až 30 % mužů na celém světě, které dovršili věku 15 let, je obřezaných.

Záleží zejména na vyznávaném náboženství a oblasti. Celých 70 % všech obřezaných tvoří muslimové a židi. V západních oblastech není obřízka zas tak častá a to zejména ze zdravotních důvodů. Díky obřezání mají muži až šestkrát nižší šanci nákazy virem HIV při souloži s nakaženou ženou.

Mám problémy s rozměry jeho penisu – jak se více uvolnit? PORADNA

Vždy když zazní tato slova mezi děvčaty, tak v drtivé většině napadne ostatní, že slečně nevyhovuje malá „chlouba“ jejího přítele/milence. Jenže někdy se stává, že slečna má problémy spíše s jeho „velikostí“ z druhé strany měřítka.

Jak moc velký penis je už velký?

Velikost je vždy dost relativní, protože každá žena má svá jiná měřítka – spoustu žen by chtěla mít v posteli černocha (však rostoucí zájem o pornografii s obdařenými černochy je toho důkazem i v dnešní moderní době).

Ale v reálu to mnohdy nemusí být tak zářné, protože čím delší a silnější penis, tím může mít větší problémy s prokrvením a tedy pevností a výdrží = a to prostě v posteli nepotřebujete. A hlavně i mnozí Češi (patří mezi majitele největších penisů v Evropě) mají v kalhotách dělo, které zastíní některé černochy.

Jak to vypadá s průměrem velikosti penisu (jen výběr pár zemí):

  • Republika Kongo – 7,1 palce (18,03 cm)
  • Kolumbie – 6,7 palce (17,02 cm)
  • Česko – 6,3 palce (15,89 cm)
  • Rusko – 5,2 palce (13,21 cm)
  • Jižní Korea – 3,8 palce (9,65 cm)

Samozřejmě můžete namítnout, že dívčí vagína je velmi elastická a že pojme prakticky jakýkoliv přírodní „rozměr“. Že to záleží jen na uvolněnosti svalů a šikovnosti partnera, aby uvolnil partnerku a řádně ji rozdováděl.

Jenže některé slečny mají takový strach z větších rozměrů penisu, že sebelepší mazlení, dovádění, či dráždění je nedokáže zbavit strachu.

Strachu z bolesti, která vzniká při průniku „velkého“ nástroje. Některé slečny mají díky zkušenostem od minulých partnerů takřka psychický blok, a když se setkají s mužem s „větší“ chloubou než je obvyklé, tak utíkají. Překonat tento blok je poměrně obtížné, protože tyto slečny mají zakořeněno v sobě, že pro ně nejsou větší rozměry. Je tedy důležité v těchto případech postupovat velmi pomalu a něžně.

Bez nucení a nátlaku půjde lépe do hloubky

Rozhodně tyto slečny nesmíte do sexu nutit, protože tím byste jen vše zhoršili. Musíte jí dát čas, aby vám věřila, že to nebude bolet, když jí pořádně uvolníte.

Nemyslím tím, aby bezhlavě věřila tomu, co jí napovídáte, ale tomu, že ji dokážete dostatečně uvolnit, aby jí byl sex příjemný.

Nechte průnik na ní

Veškerou iniciativu (především ze začátku) je vhodné nechat na slečně, protože ta se sama rozhodne co chce.

TIP: Pokud se s takovou slečnou časem dostanete do pelíšku, tak je vhodné nechat slečnu samotnou „řídit“ styk podle jejího gusta, protože jedině ona sama ví, jak si vás „zavést“, aby ji to nebolelo.

Spolupracujeme: