Houpačky (v originále nazývané jako sex swing) patří v moderní době mezi velice oblíbené erotické pomůcky vytříbených párů. Houpačka zpestřuje obyčejný sex, ale především nabízí řadu nových a intenzivních pocitů, a to díky zpětným nárazům (a tím penetraci) při různých intenzitách rozhoupání. Takto jste obyčejnou houpačku ještě nevnímali, že?

Závěsná houpačka i pro sex

Houpačka je samozřejmě závěsná (třeba i na hrazdu) a snadná na instalaci na strop. Tato nenápadná a elegantní hračka pro dospělé promění vaší ložnici v milostný hrací koutek pro dospělé. A třeba doletíte až do oblak… Houpačka je odolná proti roztržení a splňuje evropské směrnice.

Zhoupněte se k orgasmu

Zcela originální pocit, který konkuruje použití vibrátoru, je určen nejen pro čerstvě zamilované či pro milence, ale úspěch má rovněž u stereotypních manželských párů. Sex swing se nabízí v různých barvách, dokonce i uchycení nohou a umožňuje páru prakticky provádět erotickou jógu.

Našpulit na houpačce totiž žena může zadeček, anebo se doširoka rozevřít roztaženýma nohama, anebo se nechat laskat mužem zespodu v leže, a to přitom „za letu“.