Houpačky (v originále nazývané jako sex swing) patří v moderní době mezi velice oblíbené erotické pomůcky vytříbených párů. Houpačka zpestřuje obyčejný sex, ale především nabízí řadu nových a intenzivních pocitů, a to díky zpětným nárazům (a tím penetraci) při různých intenzitách rozhoupání. Takto jste obyčejnou houpačku ještě nevnímali, že?

Závěsná houpačka i pro sex

Houpačka je samozřejmě závěsná (třeba i na hrazdu) a snadná na instalaci na strop. Tato nenápadná a elegantní hračka pro dospělé promění vaší ložnici v milostný hrací koutek pro dospělé. A třeba doletíte až do oblak… Houpačka je odolná proti roztržení a splňuje evropské směrnice.

Zhoupněte se k orgasmu

Zcela originální pocit, který konkuruje použití vibrátoru, je určen nejen pro čerstvě zamilované či pro milence, ale úspěch má rovněž u stereotypních manželských párů. Sex swing se nabízí v různých barvách, dokonce i uchycení nohou a umožňuje páru prakticky provádět erotickou jógu.

Našpulit na houpačce totiž žena může zadeček, anebo se doširoka rozevřít roztaženýma nohama, anebo se nechat laskat mužem zespodu v leže, a to přitom „za letu“.

Klady

Zápory

Nové erotické polohy Potřebujete buď dveře, rám či konstrukci na zavěšení
Hlubší průnik a ulehčení přírazů Pro někoho nedostačuje váhově
Ve variantě s pouty ideální pro BDSM znehybnění
Prodlouží sex díky méně únavy na obou stranách
Nosnost typicky do 100 kg
Jednodušší montáž
Lehce se dá složit
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Sexshop51.cz Sexshopp.cz Flagranti.cz

Princip působení houpačky

Houpačka je místo klasického sedátka opatřena různými popruhy určenými pro nohy a ruce. Při zavěšení končetin tak osoba nebo pár mohou vytvářet různé netradiční pozice, které se na pevné zemi dají vyzkoušet jen obtížně nebo vůbec. Veškeré aktivity provozované na houpačce jsou obohaceny o pobyt ve vzduchu a plynulé houpavé pohyby.

Houpačku lze umístit téměř všude

Vzhledem k zaměření houpačky se její umístění předpokládá spíše v interiéru. Houpačka je vhodná k zavěšení na trám nebo pomocí skoby do stropu. Při instalaci je třeba brát v úvahu, pro jakou zátěž je houpačka určena a využít kotvení o správné nosnosti. Houpačka se velmi hodí do ložnice, ale využití nalezne určitě i nad vanou, kuchyňským stolem a v ostatních částech bytu.

Pro milovníky venkovních aktivit, kteří nedbají úzkostlivě na své soukromí, se nabízí využití stromů v zahradě, případně přenesení houpačky do divoké přírody.

Houpačka nabízí různé možnosti

Kromě již zmíněných akrobatických sexuálních poloh lze vyzkoušet kombinaci houpačky a vibrátoru. Do vhodného místa na houpačku, třeba na improvizované sedátko, se umístí vibrátor. Kromě klasické funkce dráždění vibracemi hraje roli i rychlost zhoupnutí a výkyv houpačky.

Osoba sedící na houpačce si tak užívá dorážení v plynulém rytmu. Tato aktivita je dostupná i pro homosexuální páry. Vibrátor je vhodné nahradit vhodnou velikostí nebo análním kolíkem. Při zasunutí pomůcky do análního otvoru je třeba dbát opatrnosti a respektovat stupeň pokročilosti v análních aktivitách.

Další možností je dráždění osoby na houpačce partnerem nacházejícím se pod houpačkou, kdy jeho schopnosti a možnosti jsou omezeny dobou zhoupnutí a nutí dotyčného plně se koncentrovat na daný okamžik.

Pokud je houpačka zavěšena nad vanou nebo bazénem, lze ke stimulaci použít sprchu či proud vody. Houpačka najde uplatnění i u párů praktikujících BDSM. Bezbrannou osobu lze přivázat na houpačku, do tělesného otvoru zavést vibrátor a intenzitou vibrací spolu s houpáním tuto osobu může partner trestat nebo odměňovat. Použití erotické houpačky je limitováno pouze lidskou kreativitou.

Zjistěte kolik stojí erotická houpačka
ZJISTIT CENU

Spolupracujeme: