Sex Doll obecně označuje jakoukoliv moderní pomůcku připomínající svým tvarem lidskou osobu a stává se tak objektem sexuálního uspokojení.

Panna, která neodmlouvá a je vám vždy k dispozici

Sex Doll lze označit i jako silikonovou pannu, umělou pannu, Real Doll nebo Anču. Umělá panna má i plně tvarované pohlavní orgány a použitelný orální i anální otvor. Od použitého materiálu a kvality zpracování Sex Doll se také odvíjí její cena – za pár setu korun lze sehnat klasickou nafukovací pannu z měkčeného PVC, až po realisticky silikonové těla panny za několik tisíc.

Původ umělé panny sahá až do 18. století, kdy byla původně vyráběna z pryže a zprvu připomínala tvarem klasické nafukovací lehátko. Postupně získala podobu ženského těla s pohlavními orgány. Velkého zájmu se umělé panny těží především v Japonsku, kde se považují za netradiční erotické praktiky a sexuální hračky. V dnešní době jsou oblíbené i silikonoví muži – ti jsou doplněni o výrazný umělý penis/dildo – může být případně i nafukovací…

Panny na sex v historii času

První gumové panny měly velice nízkou životnost, počátkem 20. století došlo ke změnám výrobních technologií a postupnému přechodu na čistě gumové panny. Došlo tak ke zlepšení hygienické stránky. Další výraznou změnou byl počátek využívání silikonu, který podnítil vznik názvu Sex Doll.

Nejnovější prototypy silikonovým panem obsahují i různé dotyková čidla, na které může panna reagovat, dále mnoho výrobců nabízí i možnost sestavení své vysněné Anči (volba barvy a délky vlasů, typ postavy, barvu pleti apod.). Samozřejmostí jsou realistická podoba, příjemná ňadra a násobně-krát použitelná vagína i anál. V budoucích letech se můžeme těšit i na různé modely s reagujícími čidly nebo s funkčními potními žlázami.

Japonské sex-doll panenky

Mimořádně velkému zájmu se těží sex dolls zejména v Japonsku, ovšem i zbytek světa začíná tento fenomén objevovat. Kromě klasických ženských těl je možné si zakoupit i silikonového pána pro ženy nebo homosexuálně orientované muže. Existují také muži, kteří se do své silikonové partnerky zamilovali a rozhodli se s ní vstoupit do manželství.

Šukací panny ve VIDEU

Erotické realistické panny a BDSM

Co se týká BDSM, u některých praktik existují určitá omezení, zejména z důvodu nevratného poškození panny. U levnějších panen není možné praktikovat pevnější bondáž, ovšem panny silikonové z kvalitnějšího materiálu by měly již určitý tlak vydržet. Pojem Doll (Rubber Doll) označuje v BDSM někoho, kdo touží vzít si na sebe dokonalou podobu panenky nebo přímo Sex Doll. Tuto touhou je nejčastěji možno uspokojit prostřednictvím latexových oblečků, které kompletně zakrývají celé tělo, včetně obličeje.