Stimulační návleky představují erotickou pomůcku, kterou lze navléknout na prsty a využít při masturbaci nebo ke stimulaci partnera nebo partnerky.

Na svém povrchu mají návleky vytvořené různé stimulační výstupky a drážky, které umocňují dráždění. Velice oblíbené jsou především u žen, které je mohou využít ke stimulaci bradavek, klitorisu nebo vagíny.

Nejčastěji se prodávají silikonové nebo gelové. Gelové jsou měkčí a pružnější, silikonové zpravidla odolnější. V obou případech je plusem příjemný, zdravotně nezávadný a dobře udržovatelný povrch. Po použití stačí návlek omýt vodou a vydesinfikovat speciálním prostředkem. Při hrátkách je vhodné používat pouze lubrikační gely na bázi vody.

Použití při sexu

Použití návleků na prsty je velmi všestranné. V principu se jedná o rozšíření možností již tak šikovných prstů. Při nasazení návleku na prst se zvyšuje dráždění a prožívání dotyků díky různě tvarovaným výstupkům. Stimulace pomocí prstů je tak obohacena o další rozměr pomocí členitého povrchu.

Návleky na prsty se dají využít téměř ve všech sexuálních aktivitách.

1) Masturbace

Při masturbaci osoba v klidu a soukromí zkouší jednotlivé návleky na svém těle. Dráždí se po celém těle, kam jí prsty umožní dosáhnout. Pozoruje reakci a podle toho vybírá vhodný návlek. Návleky není nutné používat pouze pro intimní partie.

Pokud je to masturbujícímu jedinci příjemné, může s nimi začít klidně ve vlasech, na obličeji, nebo na ploskách nohou. Postupně se přechází k intimním oblastem, kde masturbující osobu teprve čeká ten pravý ráj.

Stimulace bradavek, klitorisu, penisu, varlat, anální oblasti, a dalších částí těla pomocí šikovných prstů je vzrušující zážitek. Pokud tyto prsty opatříte návleky, vrcholný zážitek je téměř zaručen.

2) Partnerský sex

Použití je velmi podobné jako u masturbace. V případě partnerského sexu je výhoda, že prsty s návleky se dostanou pohodlně i tam, kam si jednotlivec sám nedosáhne. Návleky na prsty dokážou v dlouhodobém vztahu opět vykřesat vášeň a intimitu díky novým stimulům, kterým jsou oba partneři vystaveni a patřičně na ně reagují.

Zjistěte kolik stojí ideální návlek pro vaše prstíky
ZJISTIT CENU

3) Navlékání na penis a vibrátor

Návleky na prsty, jak již je z názvu patrné, jsou primárně určeny k navlékání na prst. Alternativně se však díky svojí pružnosti a přizpůsobivosti dají použít i jako návleky na penis nebo vibrátor. Při použití na konec vibrátoru je při análním i vaginálním sexu umocněn zážitek při pohybu vibrátoru v příslušném otvoru.

Hladký tvar penisu je obohacen o výstupky, které zvyšují prožitek při kontaktu vibrátoru s vaginální/anální stěnou. Návleky použité na penis mají obdobnou funkci, řeší však hned několik dalších problémů. Pokud muž podléhá dojmu, že jeho penis je malý, vhodně zvolený návlek tuto vadu do jisté míry odstraní a způsobí znatelné prodloužení penisu.

Druhým problémem je předčasná ejakulace. Návlek použitý na penis částečně penis stlačuje, a tím oddaluje erekci.

4) Návleky na prsty s vibracemi

Některé návleky na prsty obsahují vibrační zařízení. Jedná se tak ve své podstatě o úplně malé vibrátory. Vibrační efekt lze výhodně využít při dráždění bradavek, stimulaci klitorisu, u pánů pak v oblasti varlat, vlastně všude podle vlastní fantazie.

Klady

Zápory

Existuje nepřeberné množství variant Mohou se brzy omrzet
Výstupky, které zintenzivňují prstění / dráždění
Některé se dají navléci i na penis či pomůcky
Typicky statické, ale jsou i vibrační
Většinou z hypoalergenních materiálů jako silikon
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Flagranti.cz Růžovýslon.cz Sexshop.cz Sexshopp.cz

Spolupracujeme: