Hraček pro masturbaci i předehru není nikdy dost – ostatní děvčata mi jistě přikyvují. A dokonce se mezi nimi najdou takové, které nepotřebují hromady hejblátek, vibrací, pulzů a dalších výdobytků moderní doby.

Prostě milují starou dobrou ruční práci… Prstíky a prstíky – víc nepotřebují. Ale co jim trochu pomoci? Vybrali jsme poměrně chválené stimulační návleky na prsty a chceme se jim podívat na „vroubek“. Jdete do toho s námi?

Stimulační silikonové návleky na prst – test

Předně – vybrali jsme si záměrně chválené návleky, protože proč vybírat něco co můžeme hned (i bez rozbalení) strhat, protože je to z gelu, smrdí to a vypadá to hrozně? Takže jsme si vybrali silikonové návleky, které vypadají solidně. Snad ani lehce pastelovými barvami nikoho neurazí. Spíše mohou pobavit.

Jejich základem je tedy čistý silikon. Z toho vychází i to, že nejsou tak pružné jako klasické gelové, ale zato aspoň časem se nerozpadnou do smradlavé želatinové hmoty a rozhodně nás neohrozí ftalátovým chemickým atentátem. Materiálově jsou tedy skvělé a nemůžu jim nic vytknout.

V čem je tedy problém? Že jsem drobná dívčina a k tomu mám adekvátně i velké prsty. Tedy spíše malé (maličké), abych byla přesnější. Nevím kdo ty návleky navrhoval, ale nejspíše předpokládal, že si je nasadí pořádnej chlapák a zničí svou partnerku několika orgasmy (nebojte i na ty dojde později v recenzi).

Jak je využít?

Naštěstí nebyla bych pořádná Češka, aby mě nenapadlo řešení. Na 1 prst je návlek sice velký, ale na 2 prostě ideální. Nejsou sice pak tak užitečné jako na jednotlivých prstech, ale to vám vynahradí pěkné výstupky.

Zjistěte kolik stojí silikonové návleky na prsty
ZJISTIT CENU

Každý návlek má jiné – zelené mají největší hustotu výrazných linek na špičce (můj favorit pro klitoris), růžový je ideální na dráždění zevnitř – třeba i pro G bod a modré jsou takový mezičlánek – naven i dovnitř. Záleží prostě na vaší fantazii. Nejlepší kombinací byl zelený na klitorisu a růžový pěkně ve mně.

Návleky na prstech pěkně v praxi

Krásně natažená na zádech, hlavu zakloněnou, levou v klíně a druhou šikovně kmitající po poštěváčku. Používám stále jen prstíky, ale ty návleky udělají z mých dobře nacvičených prstíků pěkně dráždicí mršky. Sice znám každý svůj pohyb (hraju si od 13), ale takového tóčo jsem ještě nezažila. Hladké (miluju peeling) prstíky takové tření prostě nikdy nevytvoří – a že jsem se vždycky snažila si hraní oživit něčím novým.

Jestli se už samy nudíte, zapojte i partnera. Nejlepší bude (ne všichni jsou dokonalí Casanové a Rosenbergové) mu nejdříve ukázat, jak to máte nejraději a pak už nechte vše na něm. Ten můj byl nadšený při detailní instruktáži a co teprve, když viděl co se mnou jeho „silikonové“ prstíky dělají.

Stručně o recenzi

Erotická pomůcka: Návleky Colour set silikon
Recenzi napsal: Natálie R.
Testováno: od 19. prosince do .
Výsledek: Kdo by nestál o intenzivní oživení masturbace? Já ano – a taky jsem vsadila na správného koně.
Užití hračky: Oceňuji čistý silikon a citelné výstupky pro dráždění poštáváčku či jiných erotogenních zón (nejenom ženských) – velikostně padnou spíše mužům, že ženám s normálně velkými prstíky – a vám klouzat nebudou.
Moje hodnocení: 4,5 z 5 (doporučuji)

Můžu vám doporučit tyto silikonové dráždicí návleky? Rozhodně ano – nečekala jsem ani nic jiného, protože v sexshopu odkud je mám, osobně garantují, že je vezmou zpět (rozstříhané), když nebudou skvěle fungovat. A taková garance je předzvěstí kvality. Opravdu nekecali. Jen do nich 🙂

Klady

Zápory

3 různé typy výstupků Není vhodný pro ženy s menšími prstíky
Čistý hypoalergenní silikon
Hodně výrazné stimulační výstupky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: